Υπάλληλοι Υποδοχής Δήμος Κερκυραίων

09 Ιαν

Υπάλληλοι Υποδοχής

Δήμος Κερκυραίων
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η μεγαλύτερη ελληνική αλυσίδα σπα Aegeo Spas ζητεί για τη σεζόν 2017: Υπαλλήλους Υποδοχής Απαραίτητα προσόντα: Διετής ξενοδοχειακή προϋπηρεσία (reception – guest relations) Άριστες ικανότητες επικοινωνίας και εμπειρία στις δημόσιες σχέσεις Άριστη γνώση Αγγλικών και γνώση Γερμανικών ή Γαλλικών Προσφέρονται:...
Κατηγορία: Τουρισμός
Τύπος απασχόλησης: Seasonal

Σχετικες Αγγελιες

28 Δεκ
Δήμος Θήρας [PERIVOLAS]

Το ξενοδοχείο Perivolas 5* στην Οία Σαντορίνης ζητά να προσλάβει: έμπειρους Υπαλλήλους Υποδοχής για τη reception. Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση Πολύ καλή γνώση Αγγλικών Απόφοιτος τουριστικής σχολής Άριστη γνώση Η/Υ Γνώση ξενοδοχειακού προγράμματος Παρακαλώ, αποστείλατεΚατηγορία: ΤουρισμόςΤύπος απασχόλησης: Seasonal

11 Ιαν
Δήμος Κω [KIPRIOTIS VILLAGE]

Ο Όμιλος Ξενοδοχείων ΚΥΠΡΙΩΤΗ που βρίσκεται στην ΚΩ, ζητά να προσλάβει για τη σεζόν 2017: Υπάλληλους Υποδοχής Απαραίτητα Προσόντα Υποψηφίων: Απόφοιτος Τουριστικής σχολής. Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε ξενοδοχειακές μονάδες 4* ή 5* άνω των 300 δωματίων, στην Ελλάδα ή το εξωτερικό. Άριστη γνώσηΚατηγορία: ΤουρισμόςΤύπος απασχόλησης: Seasonal

13 Ιαν
Δήμος Ρόδου [LA MARQUISE]

Από το πολυτελές ξενοδοχείο La Marquise Luxury Resort Complex στην περιοχή της Καλλιθέας Ρόδου ζητούνται συνεργάτες για τη νέα τουριστική σεζόν 2017 στις εξής ειδικότητες: Υπάλληλοι Υποδοχής με γνώσεις Γερμανικών ή Γαλλικών. Οι υποψήφιοι θα πρέπει να έχουν ανάλογη εμπειρία σε ξενοδοχειακές μονάδες 4 και 5 αστέρων.Κατηγορία: ΤουρισμόςΤύπος απασχόλησης: Seasonal

17 Ιαν
Δήμος Ρόδου [PRINCESS ANDRIANA]

Υπάλληλοι Υποδοχής Νυχτερινός Υποδοχής Απαραίτητα προσόντα: Κάτοχος πτυχίου τουριστικής σχολής Άριστη γνώση της αγγλικής και της ιταλικής ή της γερμανικής γλώσσας Άριστη γνώση Η/Υ Εμφανίσιμη παρουσία και επαγγελματική συμπεριφορά Τουλάχιστον 3ετής προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση σεΚατηγορία: ΤουρισμόςΤύπος απασχόλησης: Seasonal

10 Ιαν
Δήμος Θήρας [Ξενοδοχείο]

Receptionist (Υπάλληλοι Υποδοχής) Βοηθοί Ζητούνται από ξενοδοχείο στη Σαντορίνη για τη σεζόν 2017. Γνώση Αγγλικών, Γαλλικών, Ιταλικών θα θεωρηθεί προσόν. Παρέχεται διαμονή και διατροφή. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ.: 22860 81781Κατηγορία: ΤουρισμόςΤύπος απασχόλησης: Seasonal

QR code