Υπάλληλοι Υποδοχής Δήμος Κερκυραίων

09 Ιαν

Υπάλληλοι Υποδοχής

Δήμος Κερκυραίων
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η μεγαλύτερη ελληνική αλυσίδα σπα Aegeo Spas ζητεί για τη σεζόν 2017: Υπαλλήλους Υποδοχής Απαραίτητα προσόντα: Διετής ξενοδοχειακή προϋπηρεσία (reception – guest relations) Άριστες ικανότητες επικοινωνίας και εμπειρία στις δημόσιες σχέσεις Άριστη γνώση Αγγλικών και γνώση Γερμανικών ή Γαλλικών Προσφέρονται:...
Κατηγορία: Τουρισμός
Τύπος απασχόλησης: Seasonal

Σχετικες Αγγελιες

15 Φεβ
Δήμος Ρόδου [HHOTELS COLLECTION]

Η HHotels Collection επιθυμεί να προσλάβει για τα ξενοδοχεία της στη Ρόδο για τη θερινή σεζόν 2017: Υπαλλήλους Υποδοχής Νυχτερινό Υποδοχής Απαραίτητα προσόντα: Κάτοχος πτυχίου τουριστικής σχολής Άριστη γνώση της αγγλικής και της ιταλικής ή της γερμανικής γλώσσας Άριστη γνώση Η/Υ Εμφανίσιμη παρουσία καιΚατηγορία: ΤουρισμόςΤύπος απασχόλησης: Seasonal

26 Ιαν
Δήμος Θήρας [PERIVOLAS]

Το ξενοδοχείο Perivolas 5* στην Οία της Σαντορίνης ζητά να προσλάβει: έμπειρους Υπαλλήλους Υποδοχής για τη reception. Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση Πολύ καλή γνώση Αγγλικών Απόφοιτος τουριστικής σχολής Άριστη γνώση Η/Υ Γνώση ξενοδοχειακού προγράμματος Παρακαλώ, αποστείλατεΚατηγορία: ΤουρισμόςΤύπος απασχόλησης: Seasonal

08 Φεβ
Δήμος Κερκυραίων [HIP COLLECTION / TRESOR HOTELS]

Το ξενοδοχείο Bella Mare 4* στην Κέρκυρα ζητά για την καλοκαιρινή σεζόν 2017: Υπάλληλο Υποδοχής/Receptionist Απαραίτητες προϋποθέσεις: Πτυχίο τουριστικής σχολής Τουλάχιστον 2 χρόνια προϋπηρεσίας σε αντίστοιχη θέση ξενοδοχείου 4 ή 5 αστέρων Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας Άριστη γνώση Η/Υ, καλή γνώσηΚατηγορία: ΤουρισμόςΤύπος απασχόλησης: Seasonal

24 Ιαν
Δήμος Μυκόνου [Ξενοδοχείο 3*]

Ξενοδοχείο 3* στη Μύκονο επιθυμεί να προσλάβει για τη θερινή σεζόν 2017 Υπαλλήλους Υποδοχής Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο τουριστικής σχολής Τουλάχιστον 1 χρόνο επαγγελματική εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Εξαιρετική ικανότητα γραπτής και προφορικής επικοινωνίας στην Ελληνική και Αγγλική γλώσσαΚατηγορία: ΤουρισμόςΤύπος απασχόλησης: Seasonal

08 Φεβ
Δήμος Θήρας [Ξενοδοχείο]

Receptionist (Υπάλληλοι Υποδοχής) Βοηθοί Ζητούνται από ξενοδοχείο στη Σαντορίνη για τη σεζόν 2017. Γνώση Αγγλικών, Γαλλικών, Ιταλικών θα θεωρηθεί προσόν. Παρέχεται διαμονή και διατροφή. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ.: 22860 81781Κατηγορία: ΤουρισμόςΤύπος απασχόλησης: Seasonal

QR code