Φυσικοθεραπευτές Δήμος Κερκυραίων

09 Ιαν

Φυσικοθεραπευτές

Δήμος Κερκυραίων
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η μεγαλύτερη ελληνική αλυσίδα σπα Aegeo Spas ζητεί για τη στελέχωση των καταστημάτων της την καλοκαιρινή σεζόν 2017: Φυσικοθεραπευτές Προσόντα: Απόφοιτοι ανάλογης σχολής Γνώση της αγγλικής γλώσσας (η γνώση επιπλέον ξένων γλωσσών θα θεωρηθεί σημαντικό πλεονέκτημα) Εμπειρία επιθυμητή, αλλά όχι...
Κατηγορία: Υγεία
Τύπος απασχόλησης: Seasonal

Σχετικες Αγγελιες

09 Ιαν
Δήμος Κερκυραίων [AEGEO SPAS CMS]

Η μεγαλύτερη ελληνική αλυσίδα σπα Aegeo Spas ζητεί για την καλοκαιρινή σεζόν 2017: Αισθητικούς – Μασέρ – Φυσικοθεραπευτές Προσόντα: Απόφοιτος ανάλογης σχολής Γνώση της αγγλικής γλώσσας (η γνώση επιπλέον ξένων γλωσσών θα θεωρηθεί σημαντικό πλεονέκτημα) Εμπειρία επιθυμητή, αλλά όχι απαραίτητηΚατηγορία: Μόδα-ΟμορφιάΤύπος απασχόλησης: Seasonal

04 Ιαν
Δήμος Ιητών [HAMOGELO]

Ο τουριστικός όμιλος ΧΑΜΟΓΕΛΑ Ε.Π.Ε., που εδρεύει στην Ίο, αναζητά για τη θερινή σεζόν 2017 Μασέρ - Φυσικοθεραπευτές Προσφέρεται ασφάλιση, διαμονή και διατροφή. Απαραίτητη προϋπόθεση η καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας. Επιθυμητή η φωτογραφία στο βιογραφικό. Οι συνεντεύξεις θα πραγματοποιηθούν στηνΚατηγορία: Μόδα-ΟμορφιάΤύπος απασχόλησης: Seasonal

03 Ιαν
Πανελλήνια [MD STUDIES & RECRUITMENT]

Ζητούνται για Γερμανία Η εταιρία MD STUDIES RECRUITMENT, συνεργάτης κορυφαίων εταιριών που δραστηριοποιείται στον χώρο του recruitment, ζητά: Φυσικοθεραπευτές ΤΕΙ Προφίλ υποψηφίου: Πτυχίο ΤΕΙ Γνώση Γερμανικών όχι απαραίτητη (παρέχουμε πρόγραμμα διευκόλυνσης για την εκμάθηση στην Ελλάδα) Εμπιστοσύνη,Κατηγορία: ΥγείαΤύπος απασχόλησης: Full

13 Ιαν
Ηλιούπολη [Aithra Wellness]

Season 2017 Η Aithra Wellness, ηγετική εταιρία συμβουλευτικής, διαχείρισης και κατασκευής χώρων spa, αναζητεί να προσλάβει *Θεραπευτές/τριες και

QR code