09 Ιαν

Φυσικοθεραπευτές

Δήμος Κερκυραίων
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η μεγαλύτερη ελληνική αλυσίδα σπα Aegeo Spas ζητεί για τη στελέχωση των καταστημάτων της την καλοκαιρινή σεζόν 2017: Φυσικοθεραπευτές Προσόντα: Απόφοιτοι ανάλογης σχολής Γνώση της αγγλικής γλώσσας (η γνώση επιπλέον ξένων γλωσσών θα θεωρηθεί σημαντικό πλεονέκτημα) Εμπειρία επιθυμητή, αλλά όχι...
Κατηγορία: Υγεία
Τύπος απασχόλησης: Seasonal

Σχετικες Αγγελιες

18 Μαι
Πανελλήνια [JOBSALLOVER.EU]

Γραφείο που δραστηριοποιείται στον χώρο του recruiting σε συνεργασία με τις εγκυρότερες βρετανικές εταιρίες διαχείρισης ανθρώπινου δυναμικού αναζητά: Φυσικοθεραπευτές για εργασία στο βρετανικό δημόσιο σύστημα υγείας (N.H.S.) και σε ιδιωτικές κλινικές αποκατάστασης. Θα διενεργηθούν συνεντεύξεις

18 Μαι

Το γραφείο ευρέσεως εργασίας Jobsallover.eu σε συνεργασία με τις εγκυρότερες εταιρίες ανθρώπινου δυναμικού στο Ηνωμένο Βασίλειο αναζητά: Φυσικοθεραπευτές Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι. για μόνιμες θέσεις εργασίας σε νοσοκομεία και κλινικές αποκατάστασης στο Ηνωμένο Βασίλειο. Παρέχονται: Ελκυστικά πακέτα αμοιβών

14 Μαι
Πανελλήνια [Ανώνυμη εταιρία]

Ζητούνται άμεσα Φυσικοθεραπευτές για να εργαστούν κοντά στην περιοχή του Βερολίνου με ή χωρίς γνώση Γερμανικών. Απαιτείται πτυχίο Τ.Ε.Ι., προϋπηρεσία θα θεωρηθεί προσόν. Παρέχονται πολύ καλές αποδοχές, συμβόλαιο εργασίας και βοήθεια στην εύρεση διαμονής. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας,

23 Μαι
Δήμος Κερκυραίων [STARBUCKS]

H Marinopoulos Coffee Company ζητά να προσλάβει για το δίκτυο των καταστημάτων Starbucks στην Κέρκυρα Barista Κωδικός: BCF-SKW Ενδεικτικά καθήκοντα της θέσης: Ο κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος για την παροχή άριστης εξυπηρέτησης προς τους πελάτες σύμφωνα με τα πρότυπα ποιότητας και τις διαδικασίες της Starbucks.

23 Μαι

H Marinopoulos Coffee Company ζητά να προσλάβει για το δίκτυο των καταστημάτων Starbucks στην Κέρκυρα Shift Supervisors Κωδικός: SSvCF-SKW Ενδεικτικά καθήκοντα της θέσης: Ο κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος για την εξασφάλιση της παροχής άριστης εξυπηρέτησης προς τους πελάτες σύμφωνα με τα πρότυπα της Starbucks μέσα από την