09 Ιαν

Αισθητικοί / Μασέρ / Φυσικοθεραπευτές

Δήμος Κερκυραίων
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η μεγαλύτερη ελληνική αλυσίδα σπα Aegeo Spas ζητεί για την καλοκαιρινή σεζόν 2017: Αισθητικούς – Μασέρ – Φυσικοθεραπευτές Προσόντα: Απόφοιτος ανάλογης σχολής Γνώση της αγγλικής γλώσσας (η γνώση επιπλέον ξένων γλωσσών θα θεωρηθεί σημαντικό πλεονέκτημα) Εμπειρία επιθυμητή, αλλά όχι απαραίτητη...
Κατηγορία: Μόδα-Ομορφιά
Τύπος απασχόλησης: Seasonal

Σχετικες Αγγελιες

25 Μαι
Δήμος Κερκυραίων [Ξενοδοχείο]

Ξενοδοχείο στην Κέρκυρα (250 κλίνων) ζητεί Καμαριέρες με προϋπηρεσία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

25 Μαι

Ξενοδοχείο στην Κέρκυρα (250 κλίνων), ζητεί Άτομα για Λάντζα [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

25 Μαι
Δήμος Κερκυραίων [METRO]

Για το κατάστημα χονδρικής μας στην Κέρκυρα επιθυμούμε να προσλάβουμε Υπαλλήλους Καταστήματος Απαιτούμενα προσόντα: Απολυτήριο λυκείου Βασικές γνώσεις χειρισμού Η/Υ Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας Ικανότητα επικοινωνίας και ομαδικής εργασίας Η εταιρία προσφέρει: Ανταγωνιστικές

25 Μαι
Δήμος Κερκυραίων [MAYOR LA GROTTA VERDE GRAND RESORT]

Η ξενοδοχειακή μονάδα Mayor La Grotta Verde Grand Resort της αλυσίδας Mayor Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει επαγγελματίες για τη σεζόν 2018 στη θέση: Καμαριέρα Απαιτούμενα προσόντα και ικανότητες: Πτυχίο τουριστικής σχολής (επιθυμητό) Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτους σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο Γνώση αγγλικών

25 Μαι
Δήμος Κερκυραίων [MAYOR CAPO DI CORFU]

Η ξενοδοχειακή μονάδα Mayor Capo Di Corfu της αλυσίδας Mayor Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει επαγγελματίες για τη σεζόν 2018 στη θέση: Σερβιτόροι/ες Εστιατορίου Βοηθοί Οι υποψήφιοι θα πρέπει να πληρούν τις παρακάτω προϋποθέσεις: Καλή γνώση αγγλικών (γνώση επιπλέον ξένων γλωσσών θα εκτιμηθεί) Ικανότητα