09 Ιαν

Μασέρ

Δήμος Κερκυραίων
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η μεγαλύτερη ελληνική αλυσίδα σπα Aegeo Spas ζητεί για τη στελέχωση των καταστημάτων της την καλοκαιρινή σεζόν 2017: Μασέρ Προσόντα: Απόφοιτοι ανάλογης σχολής Γνώση της αγγλικής γλώσσας (η γνώση επιπλέον ξένων γλωσσών θα θεωρηθεί σημαντικό πλεονέκτημα) Εμπειρία επιθυμητή, αλλά όχι απαραίτητη...
Κατηγορία: Μόδα-Ομορφιά
Τύπος απασχόλησης: Seasonal

Σχετικες Αγγελιες

07 Απρ
Δήμος Πύργου [ALDEMAR]

Η ξενοδοχειακή αλυσίδα Aldemar Resorts αναζητά για τo κέντρο θαλασσοθεραπείας της στη Σκαφιδιά Πύργου Ηλείας έμπειρους συνεργάτες στη θέση: Μασέρ Κωδικός: MSG_PYRGOS Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος-η σχολής ή κάτοχος πτυχίου θεραπευτή/τριας Πολύ καλή γνώση της αγγλικής και της ελληνικής γλώσσα (γνώση της

07 Απρ
Δήμος Ηρακλείου [ALDEMAR]

Η ξενοδοχειακή αλυσίδα Aldemar Resorts αναζητά για τo κέντρο θαλασσοθεραπείας της στην Κρήτη έμπειρους συνεργάτες στη θέση: Μασέρ Κωδικός: MSG_CRETE Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος/η σχολής ή κάτοχος πτυχίου θεραπευτή/τριας Πολύ καλή γνώση της αγγλικής και της ελληνικής γλώσσας, γνώση της ρωσικής γλώσσας

07 Απρ
Αθήνα [LTD GROUP]

Από εταιρεία VIP υπηρεσίες που αναλαμβάνει εκδηλώσεις,παρτι, εκδρομές με σκάφος, Κρουαζιέρες την καλοκαιρινή σεζόν σε νησιά αναζητά μασέρ κοπέλες εμφανίσιμες,

04 Απρ
Πανελλήνια [ALGOOS STUDY WORK AND TRAVEL LTD]

Aναζητούνται από την εταιρία μας για να εργαστούν στη Κύπρο σε αλυσίδα με ξενοδοχεία 5 αστέρων που αντιπροσωπεύουμε: Μασέρ Προσφέρουμε: Αμέτρητες ευκαιρίες καριέρας και εξέλιξης Πολύ καλό εργασιακό περιβάλλον με σεβασμό στον πελάτη και τον εργαζόμενο. μισθός από 800€ έως900€. Παρέχονται επίσης

04 Απρ
Δήμος Θήρας [AQUA HOTELS ΑΞΤΕ]

Το 5* ξενοδοχείο Aqua Luxury Suites, που βρίσκεται στη Σαντορίνη, ζητεί να καλύψει τη θέση του/της Μασέρ / Αισθητικού Απαραίτητα προσόντα: Προηγούμενη πείρα σε ανάλογη θέση σε ξενοδοχείο 5 αστέρων Απόφοιτος σχολής αισθητικής Γνώση διάφορων ειδών μασάζ Γνώση Αγγλικών Επαγγελματική εμφάνιση και