09 Ιαν

Αισθητικοί

Δήμος Κερκυραίων
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η μεγαλύτερη ελληνική αλυσίδα σπα Aegeo Spas ζητεί για τη στελέχωση των καταστημάτων της την καλοκαιρινή σεζόν 2017: Αισθητικούς Προσόντα: Απόφοιτοι ανάλογης σχολής Γνώση της αγγλικής γλώσσας (η γνώση επιπλέον γλωσσών θα θεωρηθεί σημαντικό πλεονέκτημα) Εμπειρία επιθυμητή, αλλά όχι απαραίτητη...
Κατηγορία: Μόδα-Ομορφιά
Τύπος απασχόλησης: Seasonal

Σχετικες Αγγελιες

19 Απρ
Πανελλήνια [SKOPELOS HOTELS]

Θεραπεύτριες / Θεραπευτές – Αισθητικοί Απαραίτητα προσόντα: Τουλάχιστον 3ετής προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση ξενοδοχείου Γνώση μεγάλου εύρους θεραπειών spa Πολύ καλή γνώση της αγγλικής και άλλης ξένης γλώσσας Προσανατολισμός στην άρτια εξυπηρέτηση των πελατών Άψογη εμφάνιση, ευχάριστη,

18 Απρ
Δήμος Μυκόνου [Ξενοδοχείο]

Ζητούνται Αισθητικοί με γνώσεις massage, μανικιούρ – πεντικιούρ για spa σε ξενοδοχείο στη Μύκονο, καθώς και με προϋπηρεσία και γνώσεις αγγλικών. Παρέχεται διαμονή και διατροφή. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

11 Απρ
Πανελλήνια [Natura Siberica]

Πωλήτριες / Αισθητικοί Η Natura Siberica είναι η πρώτη εταιρεία που έχει αναπτύξει βιολογικά καλλυντικά από άγρια βότανα, χόρτα και φυτά από τη Σιβηρία και την Άπω Ανατολή. Η εταιρία έχει σειρά πιστοποιημένων βιολογικών καλλυντικών από την ICEA,ECO CERT, BDIH, COSMOS ORGSNIC,VEGAN. H Natura Siberica παράγει πιστοποιημένα

24 Απρ
Δήμος Κερκυραίων [Ξενοδοχειακός όμιλος]

Ξενοδοχειακός όμιλος στην Κέρκυρα ζητεί για συνεργασία στα ξενοδοχεία Blue Princess Beach Hotel Suites, Saint George Palace και Porto Demo Προϊσταμένη Ορόφων / Housekeeper Απαιτούμενα προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον τριών ετών σε αντίστοιχη θέση εργασίας σε ξενοδοχείο τεσσάρων αστέρων Απαραίτητη η γνώση αγγλικών (θα

24 Απρ
Δήμος Κερκυραίων [ΞΕΝ/ΚΕΣ ΤΟΥΡ/ΚΕΣ & ΝΑΥΤ/ΕΣ ΕΠΙΧ/ΣΕΙΣ Η ΡΟΔΟΣ ΑΕ]

Από μεγάλο όμιλο ξενοδοχείων ζητείται η ακόλουθη ειδικότητα για την περίοδο εποχιακής λειτουργίας τους από 25/4/2018 έως 31/10/2018: Ξενοδοχείο Κέρκυρας (Νησάκι) – Τμήμα Υποδοχής Front Office Manager αγγλικά, γαλλικά, γερμανικά Προσφέρεται διαμονή και σίτιση κατά τη διάρκεια της λειτουργίας των ξενοδοχείων