ΠΡΟΩΘΗΤΕΣ / ΠΡΟΩΘΗΤΡΙΕΣ ΓΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ EVENTS & ΕΚΘΕΣΕΙΣ Αθήνα

08 Ιαν

ΠΡΟΩΘΗΤΕΣ / ΠΡΟΩΘΗΤΡΙΕΣ ΓΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ EVENTS & ΕΚΘΕΣΕΙΣ

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Διαφημιστική ζητά υποψήφιους-ες ηλικίας έως 27 ετών, για συμμετοχή σε event & εκδηλώσεις στην Αθήνα.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι, όπως αποστείλουν

Σχετικες Αγγελιες

22 Μαρ
Αθήνα [Green Promotions & sales]

Ο/Η προωθητής/τρια είναι υπεύθυνος/η για την προώθηση προϊόντων – υπηρεσιών του μεγαλύτερου ανεξάρτητου παραγωγού ηλεκτρικής ενέργειας, σε περιοχές εντός Αττικής, με στόχο την ενημέρωση του κοινού, καταγραφή εκδήλωσης ενδιαφέροντος και την πώληση των προϊόντων – υπηρεσιών. Απαραίτητα Προσόντα: • Συνεπής • Επικοινωνιακός/ή – Δραστήριος/α • Χαμογελαστός/ή • Καλή εμφάνιση • Με ικανότητα στις πωλήσεις • Γνώση Αγγλικών. • Άτομο με διάθεση να ενταχθεί σε...

... νέο περιβάλλον και να εκπαιδευτεί.
• Επιθυμητή προϋπηρεσία σε προγράμματα προώθησης – πώλησης προϊόντων.
• 18-40 ετών

Η εταιρία προσφέρει:
• Ωράριο απασχόλησης 6-8ώρες
• Συνεχή εκπαίδευση
• Δυνατότητα εξέλιξης σε ένα σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον

Στοιχεία Επικοινωνίας:
Οι ενδιαφερόμενοι που πιστεύουν ότι μπορούν να ανταποκριθούν στις απαιτήσεις της θέσης παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό σημείωμα, , μέσω e-mail : hr@greenpromotions.gr

Tags:

01 Μαρ
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [ALL ABOUT CONCEPT]

Εξειδικευμένη εταιρία στον χώρο του promotion ζητά να απασχολήσει για πελάτη της που δραστηριοποιείται στον χώρο των ακριβών καλλυντικών – επιλεκτικής διανομής Έμπειρoυς/-ες Προωθητές – Προωθήτριες Απαραίτητα προσόντα: Ηλικία έως 30 ετών Εμπειρία σε προωθήσεις – πωλήσεις  Ευελιξία καιΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

24 Μαρ

Εξειδικευμένη εταιρία στον χώρο του promotion ζητά να απασχολήσει για πελάτη της που δραστηριοποιείται στον χώρο των ακριβών καλλυντικών – επιλεκτικής διανομής Έμπειρoυς-ες Προωθητές / Προωθήτριες Απαραίτητα προσόντα: Ηλικία έως 30 ετών Εμπειρία σε προωθήσεις – πωλήσεις  Ευελιξία καιΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

03 Μαρ
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [West SA]

Η  WEST A.E., εταιρία παροχής υπηρεσιών Below the Line Trade Marketing με δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική εμβέλεια συνεργαζόμενη με Πολυεθνικές και Ελληνικές εταιρίες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της, αναζητά: Για την πόλη της Aθήνας Προωθητές / Προωθήτριες (Promoters) Περιγραφή θέσης: ΦροντίζειΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Partial

21 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [West SA]

Η WEST A.E., εταιρία παροχής υπηρεσιών Below the Line Trade Marketing με δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική εμβέλεια, συνεργαζόμενη με πολυεθνικές και ελληνικές εταιρίες, που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της, αναζητά: Προωθητές – Προωθήτριες για την πόλη της Θεσσαλονίκης. Περιγραφή θέσης:Κατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Partial

QR code