ΠΡΟΩΘΗΤΕΣ / ΠΡΟΩΘΗΤΡΙΕΣ ΓΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ EVENTS & ΕΚΘΕΣΕΙΣ Αθήνα

08 Ιαν

ΠΡΟΩΘΗΤΕΣ / ΠΡΟΩΘΗΤΡΙΕΣ ΓΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ EVENTS & ΕΚΘΕΣΕΙΣ

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Διαφημιστική ζητά υποψήφιους-ες ηλικίας έως 27 ετών, για συμμετοχή σε event & εκδηλώσεις στην Αθήνα.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι, όπως αποστείλουν

Σχετικες Αγγελιες

08 Φεβ
Αθήνα [SENS CREATION]

Διαφημιστική ζητά υποψήφιες για προώθηση τροφίμων & ποτών σε εμπορικά καταστήματα στην Αθήνα. Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενες, όπως αποστείλουν Βιογραφικό

16 Φεβ

Διαφημιστική ζητά υποψήφιες για Προώθηση Προϊόντων σε Super Market. Τύπος απασχόλησης : Μερικής Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενες, όπως αποστείλουν Βιογραφικό

20 Ιαν
Αθήνα [LEADER PROMOTION]

Η Leader Promotion, αναζητά κυρίες και κυρίους (προωθήτριες, supervisors, merchadisers) άνω των 18 ετών, για να εργαστούν (μερική απασχόληση) σε προωθητικά

31 Ιαν
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [ALL ABOUT CONCEPT]

Εξειδικευμένη εταιρία στον χώρο του promotion ζητά να απασχολήσει για πελάτη της που δραστηριοποιείται στον χώρο των ακριβών καλλυντικών – επιλεκτικής διανομής Έμπειρoυς/-ες Προωθητές – Προωθήτριες Απαραίτητα προσόντα: Ηλικία έως 30 ετών Εμπειρία σε προωθήσεις – πωλήσεις  Ευελιξία καιΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

26 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [West SA]

Η WEST A.E., εταιρία παροχής υπηρεσιών Below the Line Trade Marketing με δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική εμβέλεια, συνεργαζόμενη με πολυεθνικές και ελληνικές εταιρίες, που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της, αναζητά: Προωθητές – Προωθήτριες για την πόλη της Θεσσαλονίκης. Περιγραφή θέσης:Κατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Partial

QR code