ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ Χαλκίδα

06 Ιαν

ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ

Χαλκίδα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Επώνυμη Εταιρεία με Οικιακό Εξοπλισμό & έδρα στο Σχηματάρι (Αθήνα), ζητά να προσλάβει Σύμβουλο Πωλήσεων ηλικίας έως 35 ετών για τον εκθεσιακό της χώρο.

Η

Σχετικες Αγγελιες

11 Ιαν
Ανατολικής Αττικής [PERI ΕΛΛΑΣ ΕΠΕ]

Ο όμιλος PERI, η κορυφαία εταιρία διεθνώς στον χώρο των μεταλλοτύπων, ξυλοτύπων και ικριωμάτων για έργα σκυροδέματος, ζητεί για τη θυγατρική του εταιρία PERI Ελλάς, με έδρα την Αθήνα: Σύμβουλο Πωλήσεων Ο υποψήφιος που θα επιλεγεί θα έχει ως αρμοδιότητα τη διαχείριση και ανάπτυξη του πελατολογίου τωνΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

22 Δεκ
Πανελλήνια [Τεχνική - Εμπορική Εταιρία]

Τεχνική – Εμπορική Εταιρία, που δραστηριοποιείται στον χώρο των ανανεώσιμων πηγών ενέργειας και των συστημάτων εξοικονόμησης ενέργειας, με εμπειρία που ξεπερνά τα 17 χρόνια, ενδιαφέρεται να προσλάβει: Τεχνικό Σύμβουλο Πωλήσεων για το υποκατάστημά της στην Αθήνα.   Οι κατάλληλοι υποψήφιοι θαΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

13 Ιαν
Πανελλήνια [EPSILON NET AE]

Η εταιρία Epsilon Net Α.Ε., μία από τις μεγαλύτερες εταιρίες πληροφορικής στην Ελλάδα και βραβευμένη ως Best Workplace 2016, αναζητά για το Τμήμα Πωλήσεων στην Αθήνα: Εξειδικευμένο Σύμβουλο Πωλήσεων Επιχειρηματικού Λογισμικού (ERP, CRM, HRM) (Κωδ.: ATH.ΚΑ_16) Απαραίτητα προσόντα: Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον 2Κατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

30 Δεκ
Αθήνα [Papaoikonomou]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ ΕΩΣ 35 ΕΤΩΝ , ΑΠΟ ΕΤΑΙΡΙΑ ΣΤΟ ΜΑΡΟΥΣΙ, ΑΘΗΝΑ. ΕΠΙΘΥΜΗΤΗ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ 3-5 ΕΤΩΝ. ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ. ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΣΤΟ desajovi

20 Ιαν
Πανελλήνια [OPTIMAL HR GROUP]

Η Optimal HR Group αναζητά για λογαριασμό πελάτη της στο χώρο της ένδυσης - με αντιπροσώπευση παγκοσμίως γνωστού luxury brand – Σύμβουλο Πωλήσεων, για να στελεχώσει νέο κατάστημα της στη Λευκωσία της Κύπρου. Ο ιδανικός υποψήφιος θα παρέχει υψηλού επιπέδου εξυπηρέτηση στους πελάτες με στόχο την αύξηση τωνΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

QR code