06 Ιαν

ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ

Χαλκίδα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Επώνυμη Εταιρεία με Οικιακό Εξοπλισμό & έδρα στο Σχηματάρι (Αθήνα), ζητά να προσλάβει Σύμβουλο Πωλήσεων ηλικίας έως 35 ετών για τον εκθεσιακό της χώρο. Η

Σχετικες Αγγελιες

15 Μαι
Αθήνα [SEAT & NISSAN Σ.ΚΑΣΣΙΟΣ Α.Ε]

Ζητείται Σύμβουλος Πωλήσεων για την εταιρία μας. Απαραίτητη προϋπόθεση: Προϋπηρεσία σε πωλήσεις αυτοκινήτων σε Nissan ή VW Group (Seat, Skoda, VW, Audi, Porsche) Γνώση αγγλικών [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

11 Μαι
Πανελλήνια [BEFON]

Η BEFON, έχοντας πολυετή εμπειρία στις πωλήσεις και ως master dealer της ELPEDISON, εταιρία Παραγωγής και Προμήθειας ηλεκτρικής ενέργειας στην Ελλάδα, ενδιαφέρεται να προσλάβει Εξωτερικούς συμβούλους πωλήσεων. ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ - Απόφοιτος/η Λυκείου ΙΕΚ, ΤΕΙ, ΑΕΙ - Επιθυμητή η εργασιακή εμπειρία σε b2b πωλήσεις (γνώση υπηρεσιών ενέργειας Ηλεκτρικού Ρεύματος/Φυσικού Αερίου θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν) - Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές...

... ικανότητες
- Διάθεση για εργασία και δέσμευση για το αποτέλεσμα
- Επαγγελματισμός, συνέπεια
- Γρήγορη αντίληψη
- Ομαδικό και φιλόδοξο πνεύμα
- Πολύ καλές δεξιότητες Η/Υ
- Άριστες δεξιότητες επικοινωνίας στα Ελληνικά
- Πνεύμα ομαδικότητας και ευελιξίας

ΠΑΡΟΧΕΣ
- Αναλυτική θεωρητική και πρακτική εκπαίδευση
- Σταθερός μισθός με πλήρη ασφάλιση
- Bonus επίτευξης στόχων
- Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον με τάσεις ανάπτυξης
- Προοπτικές εξέλιξης

Tags:

11 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [EPSILON NET AE]

Η εταιρία Epsilon Net Α.Ε., μία από τις μεγαλύτερες εταιρίες πληροφορικής στην Ελλάδα και βραβευμένη για τρίτη συνεχόμενη χρονιά ως Best Workplace αναζητά για το τμήμα πωλήσεων στη Θεσσαλονίκη: Εξειδικευμένο Σύμβουλο Πωλήσεων Επιχειρηματικού Λογισμικού (ERP, CRM) Κωδ. θέσης: SKG.ΚΑ Απαραίτητα προσόντα:

10 Μαι
Αθήνα [proson.gr]

Ζητείται από βιομηχανία παραγωγής δομικών υλικών σύμβουλος πωλήσεων με έδρα την Αθήνα. Απαραίτητη η προϋπηρεσία στον κλάδο των δομικών υλικών. Παρέχεται

09 Μαι
Δήμος Ξάνθης [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

.kred { background-color:#D01F25; color:white; padding:20px; } ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Σύμβουλος Πωλήσεων Προϊόντων Υπηρεσιών Κινητής Τηλεφωνίας πλήρους απασχόλησης για το κατάστημα στην Ξάνθη Είστε άνθρωπος που επικεντρώνεται στην άριστη εξυπηρέτηση του