Λογιστής για εργοστάσιο στα ΟΙΝΟΦΥΤΑ Οινόφυτα

08 Ιαν

Λογιστής για εργοστάσιο στα ΟΙΝΟΦΥΤΑ

Οινόφυτα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η IN GROUP η μεγαλύτερη Ελληνική εταιρεία απασχόλησης ανθρώπινου δυναμικού, πιστοποιημένη σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2008 στον τομέα εύρεσης και

Σχετικες Αγγελιες

18 Μαρ
Παιανία [Fs security]

Υπευθυνος και σοβαρος φυλακας απο 25-45 ετων.Περιοχη ΠΑΙΑΝΙΑΣ. Μονιμος μισθος. 12ωρη-5ημερη εργασια Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση Μισθός: 700,00€

17 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [OPTIMA / ΗΠΕΙΡΟΣ]

Η εταιρία Optima A.E. με τα προϊόντα ΗΠΕΙΡΟΣ, KERRYGOLD, ADORO, DIROLLO, ΛΕΒΕΤΙ, ζητά για τις αποθήκες της στα Οινόφυτα και στη Θεσσαλονίκη: Οδηγούς Οι κατάλληλοι για τη θέση θα πρέπει να είναι 32 έως 38 ετών και να έχουν δίπλωμα Γ’ κατηγορίας. Για την αποθήκη των Οινοφύτων πρέπει οπωσδήποτε να είναι κάτοικος της περιοχής.Κατηγορία: ΜεταφορέςΤύπος απασχόλησης: Full

10 Μαρ
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [COSMETIC DERMA MEDICINE]

To Cosmetic Derma Medicine Group, η πιο σύγχρονη κλινική Αισθητικής, Δερματολογίας, Πλαστικής Χειρουργικής και Μεταμόσχευσης μαλλιών, αναζητεί Λογιστή για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Ανωτέρας/Ανωτάτης Εκπαίδευσης Άριστη Γνώση Microsoft Οffice Επιθυμητή η γνώση λογιστικού προγράμματος ΑccountantΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

08 Μαρ
Νότιος Τομέας Αθηνών [Εταιρία Facility Management]

Εταιρία που δραστηριοποιείται στον χώρο του Facility Management ζητεί για άμεση πρόσληψη: Λογιστή-τρια κάτοχο ανάλογου τίτλου σπουδών και γνώσεις Αγγλικών. Επιθυμητή προϋπηρεσία και γνώση προγράμματος Softone. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Κατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

01 Μαρ
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [Όμιλος Πολυεθνικών Εταιριών]

Όμιλος Πολυεθνικών Εταιριών που εδρεύει στο κέντρο της Αθήνας και δραστηριοποιείται στον χώρο της ενέργειας αναζητά για τις οικονομικές της υπηρεσίες Λογιστή Προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ, ΤΕΙ ή αντίστοιχο αναγνωρισμένο πτυχίο εξωτερικού Μεταπτυχιακός τίτλος επιθυμητός Προϋπηρεσία 5 τουλάχιστονΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

QR code