08 Ιαν

Λογιστής για εργοστάσιο στα ΟΙΝΟΦΥΤΑ

Οινόφυτα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η IN GROUP η μεγαλύτερη Ελληνική εταιρεία απασχόλησης ανθρώπινου δυναμικού, πιστοποιημένη σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2008 στον τομέα εύρεσης και

Σχετικες Αγγελιες

23 Απρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Παραγωγική εταιρία]

Παραγωγική εταιρία αναζητά δυναμικό άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης με έδρα τη Θεσσαλονίκη: Ηλεκτρολόγος / Συντηρητής Εργοστασίου Προφίλ υποψηφίου: Πτυχίο Τ.Ε.Ι. ηλεκτρολόγου μηχανικού Τουλάχιστον πενταετής προϋπηρεσία ηλεκτρολόγου / συντηρητή σε τεχνικό τμήμα βιομηχανίας Καλή

20 Απρ
Δήμος Τανάγρας [Εταιρία παραγωγής & εμπορίας]

Εταιρία παραγωγής και εμπορίας με έδρα στα Οινόφυτα Βοιωτίας ζητά Γραφίστα για το δημιουργικό τμήμα της εταιρίας. Απαραίτητος τίτλος σπουδών σχετικός με το αντικείμενο και αντίστοιχη προϋπηρεσία 3 ετών τουλάχιστον. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

19 Απρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [HR STRATEGY ]

Ο πελάτης, εργοστάσιο επεξεργασίας βρώσιμης ελιάς στη Θεσσαλονίκη, επιθυμεί να προσλάβει Συντηρητή εργοστασίου. Οι κατάλληλοι υποψήφιοι επιθυμητά απόφοιτοι Πολυτεχνικών σχολών ή ΤΕΙ της Ελλάδας ή της αλλοδαπής με προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, θα πρέπει να γνωρίζουν άριστα εκτός από την

19 Απρ
Θεσσαλονίκη [HRStrategy]

Ο πελάτης, εργοστάσιο επεξεργασίας βρώσιμης ελιάς στη Θεσσαλονίκη, επιθυμεί να προσλάβει Συντηρητή εργοστασίου. Οι κατάλληλοι υποψήφιοι επιθυμητά απόφοιτοι Πολυτεχνικών σχολών ή ΤΕΙ της Ελλάδας ή της αλλοδαπής με προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, θα πρέπει να γνωρίζουν άριστα εκτός από την Ελληνική και την Αγγλική γλώσσα, να διαβάζουν άριστα μηχανολογικό σχέδιο και να έχουν πολύ καλές γνώσεις χειρισμού υπολογιστών γραφείου και ιδιαίτερα εφαρμογών υπολογιστικών...

... φύλλων.

Τα κύρια καθήκοντα του κατόχου της θέσης θα είναι:

- Ο έλεγχος και η διασφάλιση της ορθής λειτουργίας των βιομηχανικών μηχανών.
- Η αντιμετώπιση βλαβών.
- Η συμμετοχή σε δραστηριότητες προληπτικής συντήρησης.
- Ο καθορισμός πλάνου συντήρησης και ετήσιου προϋπολογισμού.
-Ο έλεγχος, η καταγραφή και η τήρηση αποθεμάτων ανταλλακτικών.
- Η διατήρηση αρχείου που σχετίζεται με προσφορές και έντυπα συντήρησης.
- Η έκδοση αναφορών με KPI’s που αφορούν τη συντήρηση.

Βιογραφικά σημειώματα παρακαλείστε να υποβάλετε αναφέροντας τη θέση για την οποία ενδιαφέρεστε

Tags:

18 Απρ
Δήμος Τανάγρας [EUROPA ALUMINIUM SYSTEMS]

Η βιομηχανία παραγωγής σωλήνων στα Οινόφυτα Βοιωτίας Σωληνουργεία Λ. Τζιρακιάν Προφίλ Α.Ε., ζητά για άμεση πρόσληψη: Συντηρητή Μηχανολογικών Εγκαταστάσεων Απαραίτητα προσόντα: Άδεια συντηρητή Γ' ή αρχιτεχνίτη ή εργοδηγού Ηλικία έως 35 ετών Εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε βιομηχανικό περιβάλλον