Βοηθος Σερβιτορου Ρόδος

06 Ιαν

Βοηθος Σερβιτορου

Ρόδος
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Βοηθος σερβιτορου
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: προυπηρεσια , ξενες γλωσσες
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:Διαμονη , γευμα , δειπνο
Στοιχεία Επικοινωνίας: dionysoslindos1981@gmail.com

Σχετικες Αγγελιες

07 Μαρ
Δήμος Χερσονήσου [Creta Maris Beach Resort]

Το Creta Maris Beach Resort, ξενοδοχείο 5* των Maris Hotels στη Χερσόνησο Κρήτης, ζητά για το τμήμα FB/Bars: Βοηθό Σερβιτόρου στο Τμήμα Bars Απαραίτητα προσόντα: Αποδεδειγμένη εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους σε ξενοδοχείο 5* Καλή γνώση Αγγλικών Επιθυμητά προσόντα: Πτυχίο σχολής τουριστικών επαγγελμάτων Προσφέρουμε:Κατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Seasonal

22 Μαρ
Δήμος Κω [KIPRIOTIS VILLAGE]

Ο Όμιλος Ξενοδοχείων ΚΥΠΡΙΩΤΗ που βρίσκεται στην Κω, ζητά να προσλάβει για τη σεζόν 2017: Σερβιτόρο και Βοηθό Σερβιτόρου (άνδρας ή γυναίκα) Απαραίτητα Προσόντα Υποψηφίων: Απόφοιτος τουριστικής ή αντίστοιχης σχολής Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχειακά συγκροτήματαΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Seasonal

19 Μαρ
Θεσσαλονίκη [αλκυονιδε;]

Ζητείτε κοπέλα για βοηθός σερβιτόρου σε εστιατόριο στην ουρανουπολη Χαλκιδικής Μισθός παρά πολύ κάλος + ένσημα Τηλεφωνώ 2377071013 & 6979419742 E-mail: dafnikuttaki@hotmail.com

17 Μαρ
Δήμος Πάρου [ΒΗΤΑ ΔΕΛΤΑ ΑΕΤΕ]

Tο ξενοδοχείο 4* Minois Village Suites Spa στην Πάρο επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2017 (Μάιος-Σεπτέμβριος): Σερβιτόρο Βοηθό Σερβιτόρου (άνδρας ή γυναίκα) • Πρωινή και απογευματινή βάρδια. • Σπαστό ωράριο. Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος τουριστικής ή αντίστοιχης σχολής Τουλάχιστον 2ετής προϋπηρεσία σεΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Seasonal

20 Μαρ
Δήμος Θήρας [ASTARTE SUITES ]

Το ξενοδοχείο 5* Αστάρτη Σουίτες στη Σαντορίνη ψάχνει για: Βοηθό Σερβιτόρου για τη λειτουργία εστιατορίου, pool bar και room service. Απαραίτητα προσόντα: Ηλικία μέχρι 27 ετών Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 4-5 αστέρων ή σε εστιατόριο Γνώση τεχνικών service Γνώση παρασκευήςΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Seasonal

QR code