Βοηθος Σερβιτορου Ρόδος

06 Ιαν

Βοηθος Σερβιτορου

Ρόδος
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Βοηθος σερβιτορου
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: προυπηρεσια , ξενες γλωσσες
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:Διαμονη , γευμα , δειπνο
Στοιχεία Επικοινωνίας: dionysoslindos1981@gmail.com

Σχετικες Αγγελιες

14 Φεβ
Ρόδος [Alpha Plan Consultants Δωδεκανήσου]

Η Alpha Plan Consultants Δωδεκανήσου, για λογαριασμό πελατών της που δραστηριοποιούνται στη Ρόδο, αναζητά Βοηθό Σερβιτόρου για εστιατόριο (Α La Carte) στην πόλη της Ρόδου (εποχιακή απασχόληση) (Κωδ. Θέσης: Α 300) Απαιτούμενα προσόντα •Εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε ανάλογη θέση •Απαραίτητη γνώση αγγλικής γλώσσας. Επιθυμητή η γνώση γαλλικής, γερμανικής και ιταλικής γλώσσας •Πτυχίο Ανώτατης ή Ανώτερης σχολής Τουριστικών Επαγγελμάτων, εσωτερικού ή εξωτερικού...

... ή Ιδιωτικής Σχολής, θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Χαρακτηριστικά Προσωπικότητας
•Ευχάριστη προσωπικότητα και παρουσία
•Δυνατότητα εργασίας υπό συνθήκες πίεσης

Παροχές
•Ποσοστά και φιλοδωρήματα (tips)
•Ασφάλιση Ι.Κ.Α.

Όλες οι αιτήσεις θα εξετασθούν και θα θεωρηθούν αυστηρά εμπιστευτικές.
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα αναγράφοντας τον παραπάνω κωδικό θέσης, στην ηλεκτρονική διεύθυνση: hrrodos@aplan.gr

Tags:

01 Φεβ
Δήμος Μυκόνου [Boutique Hotel]

Το Boutique Hotel Mykonos ζητά: Βοηθό Σερβιτόρου Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση ξενοδοχειακής μονάδας Πτυχίο τουριστικής εκπαίδευσης ή/και τελειόφοιτος για πρακτική εξάσκηση σε αυτή την εργασία Γνώση της αγγλικής γλώσσας Επιθυμητά προσόντα: Ηλικία 23-35 ετων Γνώση εππλέον ξένωνΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Seasonal

31 Ιαν
Πανελλήνια [EKIES ALL SENSES RESORT ]

Το ξενοδοχείο Ekies All Senses Resort www.ekies.gr   αναζητά Βοηθό Σερβιτόρου Απαραίτητα προσόντα: Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας Ομαδικό πνεύμα εργασίας Γνώση αρχών υγιεινής και ασφάλειας των τροφίμων Ευχάριστη εμφάνιση και συμπεριφορά Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 χρόνων σε αντίστοιχη θέση ΕπιθυμητάΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Seasonal

03 Φεβ
Πετρούπολη

ΒΟΗΘΟΣ ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΥ με αρκετη εμπειρια ψαχνει για μερικη απασχοληση Παρασκευη - Σαββατο -

02 Φεβ
Θεσσαλονίκη [Εστιατόριο στην Γερμανία]

βοηθός μάγειρα Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: σπίτι-μισθό- ασφάλιση Στοιχεία Επικοινωνίας: Περίπου 40 χιλιόμετρα από Κολωνία. Παρέχονται Σπίτι, μισθός και ασφάλεια. Μισθός 1100€. Ένα ρεπό την Εβδομάδα. Πληροφορίες κος Γιώργος 00491711826559 καθημερινά 16,00 με 22,00.

QR code