Βοηθος Σερβιτορου Ρόδος

06 Ιαν

Βοηθος Σερβιτορου

Ρόδος
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Βοηθος σερβιτορου
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: προυπηρεσια , ξενες γλωσσες
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:Διαμονη , γευμα , δειπνο
Στοιχεία Επικοινωνίας: dionysoslindos1981@gmail.com

Σχετικες Αγγελιες

21 Δεκ
Αθήνα [Σταματα]

εσωτερική οικιακη βοηθος Αρμοδιότητες:φροντίδα σπιτιού , σίδερο, καθαριότητα κ φύλαξη παιδιών Απαραίτητα Προσόντα:συστάσεις απαραιτητες Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, διαμονή σε ανεξάρτητο διαμεριςμα,ενδεικτικός μισθός 600 ευρώ, 4 ρεπό το μήνα Στοιχεία Επικοινωνίας: [email protected]

27 Δεκ
Αθήνα [ΚΟΡΟΝΤΖΗΣ ΑΛΕΞ.ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ]

ΒΟΗΘΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΥ Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ Επιθυμητά Προσόντα: ΗΛΙΚΙΑ 24-32 ΕΤΩΝ Η εταιρία προσφέρει: ΜΙΣΘΟΣ, ΑΣΦΑΛΙΣΗ Στοιχεία Επικοινωνίας: [email protected]

10 Ιαν
Δήμος Μυκόνου [MYKONOS GRAND HOTEL & RESORT]

Βοηθός Σερβιτόρου Κωδ.: ΒΣ Προσόντα: Απόφοιτος/-η τουριστικής σχολής Απαραίτητη η πολύ καλή γνώση της Αγγλικής Ανάλογη προϋπηρεσία σε α λα καρτ εστιατόρια πολυτελείας Ενθουσιώδης προσωπικότητα με άριστο πνεύμα συνεργασίας με άλλα τμήματα Άριστη ικανότητα στην επικοινωνία, θερμή προσωπικήΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Seasonal

12 Ιαν
Ανατολικής Αττικής [GRAND RESORT LAGONISSI]

Το ξενοδοχείο Grand Resort Lagonissi επιθυμεί να προσλάβει: Βοηθό Σερβιτόρου Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο σχολής τουριστικών επαγγελμάτων Προϋπηρεσία 2-3 ετών σε ξενοδοχεία Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας Επαγγελματική συμπεριφορά Επικοινωνία και ομαδικότητα Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται ναΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Seasonal

11 Ιαν
Δήμος Κω [KIPRIOTIS VILLAGE]

Ο Όμιλος Ξενοδοχείων ΚΥΠΡΙΩΤΗ που βρίσκεται στην Κω, ζητά να προσλάβει για τη σεζόν 2017: Σερβιτόρο και Βοηθό Σερβιτόρου (άνδρας ή γυναίκα) Απαραίτητα Προσόντα Υποψηφίων: Απόφοιτος τουριστικής ή αντίστοιχης σχολής Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχειακά συγκροτήματαΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Seasonal

QR code