06 Ιαν

Βοηθος Σερβιτορου

Ρόδος
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Βοηθος σερβιτορου
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: προυπηρεσια , ξενες γλωσσες
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:Διαμονη , γευμα , δειπνο
Στοιχεία Επικοινωνίας: dionysoslindos1981@gmail.com

Σχετικες Αγγελιες

24 Απρ
Δήμος Ρόδου [ΞΕΝ/ΚΕΣ ΤΟΥΡ/ΚΕΣ & ΝΑΥΤ/ΕΣ ΕΠΙΧ/ΣΕΙΣ Η ΡΟΔΟΣ ΑΕ]

Από μεγάλο όμιλο ξενοδοχείων ζητείται η ακόλουθη ειδικότητα για την περίοδο εποχιακής λειτουργίας τους από 25/4/2018 έως 31/10/2018: Ξενοδοχείο Ρόδου (Ιαλυσός) – Τμήμα Εστιατορίου / Bar Βοηθός Σερβιτόρου (Εστιατόριο /Bar) Προσφέρεται διαμονή και σίτιση κατά τη διάρκεια της λειτουργίας των ξενοδοχείων

24 Απρ
Δήμος Κερκυραίων [ΞΕΝ/ΚΕΣ ΤΟΥΡ/ΚΕΣ & ΝΑΥΤ/ΕΣ ΕΠΙΧ/ΣΕΙΣ Η ΡΟΔΟΣ ΑΕ]

Από μεγάλο όμιλο ξενοδοχείων ζητείται η ακόλουθη ειδικότητα για την περίοδο εποχιακής λειτουργίας τους από 25/4/2018 έως 31/10/2018: Ξενοδοχείο Κέρκυρας (Νησάκι) – Τμήμα Εστιατορίου / Bar Βοηθός Σερβιτόρου (Εστιατόριο / Bar) με αγγλικά Προσφέρεται διαμονή και σίτιση κατά τη διάρκεια της λειτουργίας των

24 Απρ
Δήμος Ιεράπετρας [ΞΕΝ/ΚΕΣ ΤΟΥΡ/ΚΕΣ & ΝΑΥΤ/ΕΣ ΕΠΙΧ/ΣΕΙΣ Η ΡΟΔΟΣ ΑΕ]

Από μεγάλο όμιλο ξενοδοχείων ζητείται η ακόλουθη ειδικότητα για την περίοδο εποχιακής λειτουργίας τους από 25/4/2018 έως 31/10/2018: Ξενοδοχείο Κρήτης (Ιεράπετρα) – Τμήμα Εστιατόριου Βοηθός Σερβιτόρου (Εστιατόριο / Bar) με αγγλικά Προσφέρεται διαμονή και σίτιση κατά τη διάρκεια της λειτουργίας των

23 Απρ
Δήμος Θάσου [Maranton Beach Hotel]

Το 4* ξενοδοχείο Maranton Beach Hotel στη Θάσο επιθυμεί να προσλάβει για τη θερινή σεζόν 2018 Σερβιτόρο Βοηθό Σερβιτόρου (άνδρα ή γυναίκα) Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχειακές μονάδες 4 ή 5 αστέρων Άριστη γνώση αγγλικών Καλή γνώση δεύτερης γλώσσας

22 Απρ
Δήμος Κω [KIPRIOTIS VILLAGE]

Ο Όμιλος Ξενοδοχείων ΚΥΠΡΙΩΤΗ που βρίσκεται στην Κω, ζητά να προσλάβει για τη σεζόν 2018: Σερβιτόρο και Βοηθό Σερβιτόρου (άνδρας ή γυναίκα) Απαραίτητα Προσόντα Υποψηφίων: Απόφοιτος τουριστικής σχολής. Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχειακά συγκροτήματα 4* 5* στην