04 Ιαν

Προωθητές σε σούπερ μάρκετ

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Άτομα 18-28 ετών, ζητούνται από προωθητική εταιρία, για πενθήμερη απασχόληση σε σούπερ μάρκετ, ημερομίσθιο, ΙΚΑ. 210

Σχετικες Αγγελιες

26 Μαρ
Αθήνα [ΛΟΥΚΑΝΙΚΑ ΜΟΥΤΕΒΕΛΗΣ]

Η "Λουκάνικα Μουτεβελής", οικογενειακή εταιρεία, με έδρα την Νέα Ιωνία Αττικής, που δραστηριοποιείται στο χώρο των αλλαντικών, ζητεί να προσλάβει νέο για

17 Απρ
Αθήνα [LEADER PROMOTION]

Διαφημιστική εταιρεία με έδρα στην Αθήνα, ζητά υποψήφιες να εργαστούν ως Προωθητές/τριες για in-store προωθήσεις (εντός supermarket). Θέσεις εργασίας Μερικής

16 Απρ
Αθήνα [ConnectPhone]

Η εταιρεία ConnectPhone Α.Ε., αναζητά προωθήτριες/promoters για την προώθηση και πώληση προϊόντων καρτοκινητής σε εξωτερικά και σταθερά σημεία της Αθήνας. Η εταιρεία παρέχει: Μηνιαίο μισθό και ασφαλιστική κάλυψη Εκπαίδευση σε προϊόντα τηλεπικοινωνιών και τεχνικές πωλήσεων Νεανικό περιβάλλον εργασίας Απαραίτητα προσόντα: Πολύ καλές επικοινωνιακές δεξιότητες Διάθεση για μάθηση Διαπραγματευτικές ικανότητες και ευχέρεια λόγου Εξωστρέφεια και ικανότητα...

... διερεύνησης της ανάγκης του πελάτη
Όρεξη για εργασία

Βιογραφικά αποστέλλονται στο hrpromotion@connectphone.gr

Tags:

10 Απρ
Αθήνα [libero s.a]

Νέα- νέος για εργασία σε μίνι μάρκετ με καλες επικοινωνιακές ικανότητες εργατικότητα ευγένεια υπευθημότητα Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση License or

06 Απρ
Δραπετσώνα [ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ]

Σούπερ Μάρκετ που βρίσκεται στην περιοχή της Δραπετσώνας ζητεί πωλήτρια για τη θέση αλλαντικών και τυροκομικών. Τηλέφωνο επικοινωνίας 6972 129845 Προσόντα