Διανομείς Αθήνα

05 Ιαν

Διανομείς

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

H Domino’s Pizza Greece, η πρώτη εταιρεία στο κόσμο στο delivery πίτσας, επιθυμεί να προσλάβει Διανομείς για το δίκτυο των καταστημάτων της στην Αττική.

Σχετικες Αγγελιες

24 Ιαν
Αθήνα [Goody's A.E]

Η εταιρεία Goody's AE, επιθυμεί να προσλάβει διανομείς για το δίκτυο των καταστημάτων της στην Αττική. Απαραίτητα προσόντα: * Δυνατότητα απασχόλησης σε

16 Φεβ
Αθήνα [SENS CREATION]

Διαφημιστική ζητά - για λογαριασμό εμπορικής εταιρείας - διανομείς για έντυπα στην περιοχή Αθηνών. Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι, όπως αποστείλουν

16 Φεβ

Διαφημιστική ζητά - για λογαριασμό ομίλου εταιρειών - διανομείς για πρωινή απασχόληση . Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι, όπως αποστείλουν Βιογραφικό Σημείωμα

24 Ιαν
Περιστέρι

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΔΙΑΝΟΜΕΙΣ ΣΕ ΑΛΥΣΙΔΑ ΚΑΦΕ ΠΟΥ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

01 Φεβ
Αθήνα [phgasosgroup]

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΑΤΟΜΑ ΓΙΑ ΔΙΑΝΟΜΗ ΕΝΤΥΠΩΝ 18 - 40 ΕΤΩΝ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΣΤΟ E MAIL PHGASOSGROUP@GMAIL.COM ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΕΠΟΠΤΕΣ ΜΕ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΣΤΟ E MAIL PHGASOSGROUP

QR code