05 Ιαν

Διανομείς

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

H Domino’s Pizza Greece, η πρώτη εταιρεία στο κόσμο στο delivery πίτσας, επιθυμεί να προσλάβει Διανομείς για το δίκτυο των καταστημάτων της στην Αττική.

Σχετικες Αγγελιες

21 Μαι
Αθήνα [COFFEE PROJECT]

Διανομέας Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Δικό σας μηχανάκι Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: ΙΚΑ ένσημα και δυνατότητα πλήρους απασχόλησης. Μισθο 750 ευρω

21 Μαι
Αθήνα [GRILL n\' WRAP]

Το ψητοπωλείο Grill n Wrap σε Γλυφάδα και Κολωνάκι αναζητά Διανομείς (Delivery) για πρωινή και βραδινή απασχόληση. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλέφωνο επικοινωνίας: 210 8945940 (κα Κόμπου) Διεύθυνση: Ι. Μεταξά 3, Γλυφάδα

15 Μαι
Αθήνα [FOOD PLUS ]

Tο εστιατόριο Pizza Hut Νέου Ηρακλείου ζητά Διανομείς μερικής απασχόλησης με ενθουσιασμό και πνεύμα ομαδικότητας, ηλικίας 18 -30 ετών. Παρέχονται ικανοποιητικές αποδοχές, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, προοπτικές εξέλιξης. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

15 Μαι

Tο εστιατόριο Pizza Hut Αμαρουσίου ζητά Διανομείς μερικής απασχόλησης με ενθουσιασμό και πνεύμα ομαδικότητας, ηλικίας 18 -30 ετών. Παρέχονται ικανοποιητικές αποδοχές, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, προοπτικές εξέλιξης. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

11 Μαι

Tο εστιατόριο Pizza Hut Village Bριλησσίων ζητά Διανομείς μερικής απασχόλησης με ενθουσιασμό και πνεύμα ομαδικότητας, ηλικίας 18 -30 ετών. Παρέχονται ικανοποιητικές αποδοχές, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, προοπτικές εξέλιξης. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]