ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Θεσσαλονίκη

05 Ιαν

ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

Θεσσαλονίκη
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητουμε για μονιμη εργασια σε εταιρια μελετων κ κατασκευων Πολιτικο η Αρχιτεκτονα Μηχανικο.

Απαραιτητη προυπηρεσια σε εκδοση αδειων δομησης, αδειων λειτουργιας καταστηματων, ΠΕΑ, αυθαιρετα, τοπογραφικά κλπ.

Αψογη γνωση archicad, artlandis, building studio civiltech, inflow inventory, καθως και office.

Δεν είναι απαραιτητη η αδεια ασκησεως επαγγελματος ούτε η εγγραφη στο ΤΣΜΕΔΕ.

Πρεπει να εχει δικο του οχημα κ να κατοικει στην Θεσσαλονικη.

Παρεχεται ικανοποιητικη αμοιβη και extras.

Η γνώση βουλγαρικων θα εκτιμηθεί.

Βιογραφικα στο recruitment@enetate.com.

Υπευθυνη επικοινωνιας: κα Γιουλη 6948400301

Σχετικες Αγγελιες

10 Μαρ
Πανελλήνια [METRO]

Η εταιρία -στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξής της- δημιουργεί νέες θέσεις εργασίας και αναζητά: Διπλωματούχο Αρχιτέκτονα ή Πολιτικό Μηχανικό υπεύθυνο για τον σχεδιασμό, τον προγραμματισμό και την επίβλεψη ανακαινίσεων των καταστημάτων της σε όλη την Ελλάδα. Απαραίτητα προσόντα:Κατηγορία: ΜηχανικοίΤύπος απασχόλησης: Full

14 Μαρ
Νότιος Τομέας Αθηνών [ΤΕΧΝΙΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ]

Ο Όμιλος Εταιριών Τεχνική Ολυμπιακή επιθυμεί να προσλάβει Αρχιτέκτονα Μηχανικό (Code: ARCH) Κύρια Προσόντα: Πτυχίο Αρχιτέκτονα Μηχανικού Ανώτατης Πολυτεχνικής Σχολής Ελληνικού ή Διεθνούς Πανεπιστημίου Απαραίτητη 5ετής Μελετητική και Κατασκευαστική εμπειρία σε πολυτελείς κατασκευές,Κατηγορία: ΜηχανικοίΤύπος απασχόλησης:

14 Μαρ
Θεσσαλονίκη [MASTER PLUS HR]

H MASTER PLUS hr, για λογαριασμό πελάτη της, παραγωγικής και εμπορικής ανώνυμης εταιρίας, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης, στην Θεσσαλονίκη: ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ Περιγραφή Θέσης • Συντήρηση υφιστάμενου πελατολογίου επιχειρήσεων δομικών υλικών και μεταλλοβιομηχανιών • Ανάπτυξη νέου πελατολογίου • Παρουσίαση και υποστήριξη του portfolio της εταιρίας • Διαχείριση λογαριασμού πελατών Προφίλ Υποψηφίου • Απόφοιτος ΑΕΙ...

... ή ΤΕΙ τεχνικής κατεύθυνσης
• Απαραίτητη προϋπηρεσία ως πωλητής βιομηχανικών ειδών
• Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας
• Καλή γνώση υπολογιστών
• Οργανωτικές & Επικοινωνιακές δεξιότητες
• Έως 40 ετών

Παροχές Εταιρίας

• Μισθός αναλόγως προσόντων
• Bonus επίτευξης στόχων
• Προοπτικές εξέλιξης
• Σύγχρονο και φιλικό περιβάλλον εργασίας
• Παρέχονται Αυτοκίνητο, κινητό

Αποστολή cv:
cv@masterplushr.gr με τον κωδικό sal 0317

Tags:

03 Μαρ
Πανελλήνια [SALVAN MON ΕΠΕ]

Η Salvan Μ.Ε.Π.Ε.– Τεχνική Eταιρία (Γιαννιτσών 57, Θεσσαλονίκη) ζητά: Πολιτικό Μηχανικό Α.Ε.Ι. – Τ.Ε.Ι. για το τμήμα σύνταξης προσφορών και υποστήριξης εργοταξίων, αρμοδιότητες τμήματος : σχεδιασμός λεπτομερειών μεταλλικών κατασκευών, κοστολογήσεις εργασιών βιομηχανικών κτηρίων, προμετρήσειςΚατηγορία: ΜηχανικοίΤύπος απασχόλησης:

24 Φεβ
Καλλιθέα [G. Poulakis Marine Services]

Εταιρία στην Καλλιθέα ζητεί Μηχανικό Πωλήσεων με προϋπηρεσία, εξοικειωμένο με το μηχανοστάσιο πλοίων.Άριστη γνώση αγγλικών απαραίτητη. Είδος Εργασίας: Πλήρης

QR code