05 Ιαν

ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

Θεσσαλονίκη
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητουμε για μονιμη εργασια σε εταιρια μελετων κ κατασκευων Πολιτικο η Αρχιτεκτονα Μηχανικο. Απαραιτητη προυπηρεσια σε εκδοση αδειων δομησης, αδειων λειτουργιας καταστηματων, ΠΕΑ, αυθαιρετα, τοπογραφικά κλπ. Αψογη γνωση archicad, artlandis, building studio civiltech, inflow inventory, καθως και office. Δεν είναι απαραιτητη η αδεια ασκησεως επαγγελματος ούτε η εγγραφη στο ΤΣΜΕΔΕ. Πρεπει να εχει δικο του οχημα κ να κατοικει στην Θεσσαλονικη. Παρεχεται ικανοποιητικη αμοιβη και extras. Η γνώση βουλγαρικων θα εκτιμηθεί. Βιογραφικα στο recruitment@enetate.com. Υπευθυνη επικοινωνιας: κα Γιουλη 6948400301

Σχετικες Αγγελιες

23 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΣΑΜΑΡΑΣ & ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΕΠΕ]

Η ΕΞΥΠΠ ΣΑΜΑΡΑΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΕΠΕ ζητεί, για απασχόληση στην περιοχή της Θεσσαλονίκης Μηχανολόγο ή Ηλεκτρολόγο Μηχανικό για πλήρη απασχόληση ως Τεχνικός Ασφαλείας Ο ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να πληροί τις κατωτέρω προϋποθέσεις: Ηλικία έως 45 ετών Να διαθέτει εργασιακή εμπειρία στην

15 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ανώνυμη παραγωγική και εμπορική εταιρία]

Από ανώνυμη παραγωγική και εμπορική εταιρία με έδρα τη Θεσσαλονίκη ζητείται Μηχανικός Πωλήσεων Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ Άριστη γνώση ελληνικών και αγγλικών Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ με προγράμματα Ms Office και ERP (SEN) Προϋπηρεσία στις πωλήσεις βιομηχανικών ειδών Ικανότητες

14 Ιουν
Πανελλήνια [Βιομηχανία]

Βιομηχανία στη Θεσσαλία επιθυμεί να προσλάβει συνεργάτες. Χημικός Μηχανικός / Μηχανικός Παραγωγής Μηχανολόγος / Ηλεκτρολόγος Aπαραίτητα προσόντα: Πτυχίο (Α.Ε.Ι. / T.E.I.) Επιθυμητή η εμπειρία σε βιομηχανικό περιβάλλον Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας στον γραπτό και στον προφορικό λόγο Πολύ

14 Ιουν
Αθήνα [SEAT & NISSAN Σ.ΚΑΣΣΙΟΣ Α.Ε]

Ζητείται Ηλεκτρολόγος Μηχανικός Αυτοκινήτων με απαραίτητη προϋπηρεσία σε μία έστω μάρκα από τις ακόλουθες: ΣΕΑΤ Volkswagen Audi Skoda Nissan Renault [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

11 Ιουν
Αθήνα [SYCHEM ΑΕ]

Επιθυμητή ειδικότητα: Μηχανολόγος μηχανικός Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι. Θέση: Επίβλεψη Η/Μ έργων σε εργοτάξια Ελλάδος και εξωτερικού / τμήμα έργων επεξεργασίας νερού και τεχνικής υποστήριξης Τόπος: Αθήνα, Αγία Παρασκευή Απαραίτητα προσόντα: Ελάχιστη 3ετής προϋπηρεσία σε Η/Μ έργα, εξοικείωση με τον εξοπλισμό