ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Θεσσαλονίκη

05 Ιαν

ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

Θεσσαλονίκη
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητουμε για μονιμη εργασια σε εταιρια μελετων κ κατασκευων Πολιτικο η Αρχιτεκτονα Μηχανικο.

Απαραιτητη προυπηρεσια σε εκδοση αδειων δομησης, αδειων λειτουργιας καταστηματων, ΠΕΑ, αυθαιρετα, τοπογραφικά κλπ.

Αψογη γνωση archicad, artlandis, building studio civiltech, inflow inventory, καθως και office.

Δεν είναι απαραιτητη η αδεια ασκησεως επαγγελματος ούτε η εγγραφη στο ΤΣΜΕΔΕ.

Πρεπει να εχει δικο του οχημα κ να κατοικει στην Θεσσαλονικη.

Παρεχεται ικανοποιητικη αμοιβη και extras.

Η γνώση βουλγαρικων θα εκτιμηθεί.

Βιογραφικα στο [email protected]

Υπευθυνη επικοινωνιας: κα Γιουλη 6948400301

Σχετικες Αγγελιες

29 Δεκ
Θεσσαλονίκη [ΝΙΚΟΣ]

Από τεχνική εταιρεία ζητείται πολιτικός μηχανικός χωρίς προϋπηρεσία, έως 30 ετών για εργασία σε Ελλάδα και Κύπρο. Αποστολή βιογραφικών στο e mail : [email protected] Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: άριστη προφορική και γραπτή γνώση αγγλικών,με δικό του μεταφορικό μέσο Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: Στοιχεία Επικοινωνίας:

12 Ιαν
Πανελλήνια [METRO]

Η εταιρία στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξής της δημιουργεί νέες θέσεις εργασίας και αναζητά: Διπλωματούχο Αρχιτέκτονα ή Πολιτικό Μηχανικό υπεύθυνο για τον σχεδιασμό, τον προγραμματισμό και την επίβλεψη ανακαινίσεων των καταστημάτων της σε όλη την Ελλάδα. Απαραίτητα προσόντα:Κατηγορία: ΜηχανικοίΤύπος απασχόλησης: Full

09 Ιαν
Δυτικής Αττικής [Εταιρία Χαλυβουργικών Προϊόντων]

Εταιρία χαλυβουργικών προϊόντων με έδρα τον Ασπρόπυργο αναζητεί: Μηχανικό Περιγραφή θέσης: Οργάνωση τμημάτων παραγωγής μεταλλικών κατασκευών και ξηράς δόμησης Μελέτη – καθορισμός προδιαγραφών υλικών Προφίλ υποψηφίου: Προϋπηρεσία – εμπειρία σε υλικά μεταλλικών κατασκευών και υλικάΚατηγορία: ΜηχανικοίΤύπος απασχόλησης: Full

21 Ιαν
Πανελλήνια [ΤΕΧΝΙΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ]

Ο Όμιλος Εταιριών Τεχνική Ολυμπιακή επιθυμεί να προσλάβει Μηχανολόγο Μηχανικό - Μελετητή (Code: MEL ) Κύρια Προσόντα: Πτυχίο Μηχανολόγου Μηχανικού Ανώτατης Σχολής Ελληνικού ή Διεθνούς Πανεπιστημίου. Απαραίτητη 7ετής προϋπηρεσία σε σύνταξη ηλεκτρομηχανολογικών μελετών κτιρίων και έκδοσηΚατηγορία: ΜηχανικοίΤύπος απασχόλησης:

12 Ιαν
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [METRO]

Η Εταιρία, στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξής της, δημιουργεί νέες θέσεις εργασίας και αναζητά: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟ ή ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟ ΜΗΧΑΝΙΚΟ Με έδρα τα κεντρικά μας γραφεία στην Αθήνα, ο οποίος θα ασχολείται με τη σύνταξη Η-Μ μελετών για νέα κτίρια ή για ανακαινίσεις υφισταμένων, καθώς με την έκδοσηΚατηγορία: ΜηχανικοίΤύπος απασχόλησης: Full

QR code