ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Θεσσαλονίκη

05 Ιαν

ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

Θεσσαλονίκη
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητουμε για μονιμη εργασια σε εταιρια μελετων κ κατασκευων Πολιτικο η Αρχιτεκτονα Μηχανικο.

Απαραιτητη προυπηρεσια σε εκδοση αδειων δομησης, αδειων λειτουργιας καταστηματων, ΠΕΑ, αυθαιρετα, τοπογραφικά κλπ.

Αψογη γνωση archicad, artlandis, building studio civiltech, inflow inventory, καθως και office.

Δεν είναι απαραιτητη η αδεια ασκησεως επαγγελματος ούτε η εγγραφη στο ΤΣΜΕΔΕ.

Πρεπει να εχει δικο του οχημα κ να κατοικει στην Θεσσαλονικη.

Παρεχεται ικανοποιητικη αμοιβη και extras.

Η γνώση βουλγαρικων θα εκτιμηθεί.

Βιογραφικα στο recruitment@enetate.com.

Υπευθυνη επικοινωνιας: κα Γιουλη 6948400301

Σχετικες Αγγελιες

24 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [Εταιρία Στατικών Μελετών]

Εταιρία Στατικών Μελετών με έδρα τη Θεσσαλονίκη, ζητεί: Πολιτικό Μηχανικό για πλήρη απασχόληση. Η εταιρία μας δραστηριοποιείται στον χώρο των στατικών μελετών σε ένα ευρύ φάσμα κατασκευών και υλικών, με το μεγαλύτερο μέρος των έργων να βρίσκονται στη Γερμανία. Για τον λόγο αυτό, ο κατάλληλοςΚατηγορία: ΜηχανικοίΤύπος απασχόλησης: Full

07 Φεβ
Αθήνα [proson.gr]

Η εταιρεία KION ARCHITECTS Α.Ε. ενδιαφέρεται να προσλάβει άμεσα έναν/μία Αρχιτέκτονα Μηχανικό και έναν/μία Πολιτικό Μηχανικό με εμπειρία στη διαχείριση

10 Φεβ
Πανελλήνια [METRO]

Η εταιρία -στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξής της- δημιουργεί νέες θέσεις εργασίας και αναζητά: Διπλωματούχο Αρχιτέκτονα ή Πολιτικό Μηχανικό υπεύθυνο για τον σχεδιασμό, τον προγραμματισμό και την επίβλεψη ανακαινίσεων των καταστημάτων της σε όλη την Ελλάδα. Απαραίτητα προσόντα:Κατηγορία: ΜηχανικοίΤύπος απασχόλησης: Full

26 Ιαν
Αθήνα [MANAGEMENT FORCE]

Η MANAGEMENT FORCE ζητεί Πολιτικό ή Μηχανολόγο Μηχανικό για Μηχανικό Ασφάλειας Απαραίτητα Προσόντα: Αγγλικά (C1), Δεύτερη γλώσσα: Ρουμάνικα ή Αλβανικά (C1), καλή γνώση χρήσης Η/Υ, 3ετής εμπειρία. E:info@mforsafety.com (Κωδ.ΠΜ_18)

19 Φεβ
Πανελλήνια [ΤΕΧΝΙΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ]

Ο Όμιλος Εταιριών Τεχνική Ολυμπιακή επιθυμεί να προσλάβει Μηχανολόγο Μηχανικό - Μελετητή (Code: MEL ) Κύρια Προσόντα: Πτυχίο Μηχανολόγου Μηχανικού Ανώτατης Σχολής Ελληνικού ή Διεθνούς Πανεπιστημίου. Απαραίτητη 7ετής προϋπηρεσία σε σύνταξη ηλεκτρομηχανολογικών μελετών κτιρίων και έκδοσηΚατηγορία: ΜηχανικοίΤύπος απασχόλησης:

QR code