Εξυπηρέτηση πελατών-Γραμματεία πωλήσεων (Πρακτική Άσκηση) Ανατολικής Αττικής

05 Ιαν

Εξυπηρέτηση πελατών-Γραμματεία πωλήσεων (Πρακτική Άσκηση)

Ανατολικής Αττικής
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρεία γραφικών τεχνών Λυχνία Α.Ε.

ζητά να καλύψει θέση πρακτικής άσκησης για τελειόφοιτους Τ.Ε.Ι.

(γραφικών τεχνών, διοίκησης επιχειρήσεων, marketing κ.λπ.): Εξυπηρέτηση Πελατών – Γραμματεία Πωλήσεων Απαραίτητα προσόντα: Τελειόφοιτος Τ.Ε.Ι./Α.Ε.Ι.

Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας Χειρισμός...
Κατηγορία: Εξυπηρέτηση Πελατών - Administration
Τύπος απασχόλησης: Practice

Σχετικες Αγγελιες

15 Μαρ
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [ΛΥΧΝΙΑ ΑΕ]

Η εταιρία γραφικών τεχνών Λυχνία ΑΕ ζητά να καλύψει θέσεις πρακτικής άσκησης που απευθύνονται σε τελειόφοιτους ΤΕΙ για τα παρακάτω: Γραφίστας Βοηθός Λιθογράφου – βιβλιοδέτη  Βιομηχανικός σχεδιαστής χάρτινης συσκευασίας Γραμματεία πωλήσεων Απαραίτητα προσόντα: Τελειόφοιτος του ΤΕΙ ή ΑΕΙΚατηγορία: Γραφικές ΤέχνεςΤύπος απασχόλησης: Practice

20 Μαρ
Ανατολικής Αττικής [NEWREST HELLAS S.A.]

Η NEWREST ΕΛΛΑΣ, με ηγετική θέση στο χώρο της τροφοδοσίας, προσφέρει στο υποκατάστημά της στον Διεθνή Αερολιμένα Αθηνών:     Μία θέση ΠΡΑΚΤΙΚΗΣ ΑΣΚΗΣΗΣ ΤΕΙ     Προφίλ Υποψηφίου - Τελειόφοιτος/Τελειόφοιτη ΤΕΙ Τεχνολόγων Τροφίμων - Καλή χρήση Η/Υ και ιδιαίτερα MS Office - Ομαδικό πνεύμα - Ευελιξία   ΟιΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Practice

29 Μαρ
Δήμος Πάρου [YRIA HOTEL]

Το ξενοδοχείο Yria Boutique Hotel  Spa 5* και 70 δωματίων στην Πάρο ζητά: Σπουδαστές Τουριστικών Σχολών για Πρακτική Άσκηση Απαραίτητα προσόντα: Φοίτηση σε σχολή μαγειρικής με δικαίωμα πρακτικής άσκησης Γνώση της αγγλικής γλώσσας Αποστολή βιογραφικών απαραίτητα με φωτογραφία. [Για να στείλετε τοΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Practice

09 Μαρ
Ανατολικής Αττικής [GEORGIOU BAGS]

Η Βιομηχανία Εύκαμπτης Πλαστικής Συσκευασίας GFP – Georgiou Flexible Packaging ζητά να προσλάβει ένα άτομο για την κάλυψη της θέσης: Γραμματειακής Υποστήριξης – Εξυπηρέτησης Πελατών Προφίλ υποψήφιας: Ηλικία 25-35 ετών Εμπειρία στις πωλήσεις Εμπειρία σε αρχειοθέτηση – καταχώριση – τήρηση διαδικασιώνΚατηγορία: Εξυπηρέτηση Πελατών - AdministrationΤύπος απασχόλησης: Full

16 Μαρ
Δήμος Αγίου Νικολάου [CASTELLO HOTELS]

Το πολυτελές Castello Boutique Resort Spa στο Σίσσι Λασιθίου Κρήτης, μέλος της αλυσίδας Small Luxury Hotels of the World, επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν Μάιος-Οκτώβριος 2017: Αισθητικό - Θεραπευτή/-τρια Spa για Πρακτική Άσκηση Απαραίτητα προσόντα: Τελειόφοιτος/-η σχολής - Ι.Ε.Κ. Αισθητικής με δικαίωμα πρακτικής άσκησης ΓνώσηΚατηγορία: Μόδα-ΟμορφιάΤύπος απασχόλησης: Practice

QR code