05 Ιαν

Εξυπηρέτηση πελατών-Γραμματεία πωλήσεων (Πρακτική Άσκηση)

Ανατολικής Αττικής
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρεία γραφικών τεχνών Λυχνία Α.Ε. ζητά να καλύψει θέση πρακτικής άσκησης για τελειόφοιτους Τ.Ε.Ι. (γραφικών τεχνών, διοίκησης επιχειρήσεων, marketing κ.λπ.): Εξυπηρέτηση Πελατών – Γραμματεία Πωλήσεων Απαραίτητα προσόντα: Τελειόφοιτος Τ.Ε.Ι./Α.Ε.Ι. Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας Χειρισμός...
Κατηγορία: Εξυπηρέτηση Πελατών - Administration
Τύπος απασχόλησης: Practice

Σχετικες Αγγελιες

22 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [Εταιρία προώθησης]

Στελέχη Πωλήσεων και Εξυπηρέτησης Πελατών Καλύπτονται άμεσα 4 θέσεις του τμήματος πωλήσεων μεγάλης εταιρίας στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Στο πλαίσιο νέας επικοινωνιακής εκστρατείας καινούριου πελάτη γίνεται επέκταση των δραστηριοτήτων της και αναζητά: νέους/νέες έως 30 ετών με απολυτήριο

10 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [Εταιρία Marketing]

• Νέες θέσεις σε διαφημιστική εταιρία Στελέχη Marketing, Πωλήσεων Εξυπηρέτησης Πελατών Η Respect Advertising, εταιρία στον χώρο των υπηρεσιών, ζητά να καλύψει άμεσα 3 κενά στους παρακάτω τομείς: Marketing Πωλήσεις Εξυπηρέτηση πελατών Εκπροσώπηση πελατών Fundraising ambassadors Οι κατάλληλοι υποψήφιοι θα πρέπει να έχουν

09 Μαι
Αθήνα [ΤΙΚΤΑΚ ΑΝΑΚΤΗΣΗ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ]

Απο εταιρία ανάκτησης δεδομένων με κεντρικά γραφεία στο Ελληνικό, ζητείται υποψήφια υπάλληλος γραμματειακής υποστήριξης & εξυπηρέτησης πελατών. Οι υποψήφιοι

08 Μαι
Ανατολικής Αττικής [ΗΝΙΟΧΟΣ Ι.ΚΤΕΟ Α.Ε.]

​Υποδοχή και Εξυπηρέτηση Πελατών Στον τομέα της παροχής υπηρεσιών κάθε  μέρα είναι μια νέα πρόκληση. Στα Ι.ΚΤΕΟ ΗΝΙΟΧΟΣ είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για τον λόγο αυτό αναζητάμε αξιόπιστους συνεργάτες, τους οποίους θα προετοιμάσουμε με τον καλύτερο

08 Μαι
Ανατολικής Αττικής [Boutique ξενοδοχείο]

Boutique ξενοδοχείο στη Βουλιαγμένη ζητά άτομα για πρακτική άσκηση στη θέση του Service [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]