Εξυπηρέτηση πελατών-Γραμματεία πωλήσεων (Πρακτική Άσκηση) Ανατολικής Αττικής

05 Ιαν

Εξυπηρέτηση πελατών-Γραμματεία πωλήσεων (Πρακτική Άσκηση)

Ανατολικής Αττικής
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρεία γραφικών τεχνών Λυχνία Α.Ε.

ζητά να καλύψει θέση πρακτικής άσκησης για τελειόφοιτους Τ.Ε.Ι.

(γραφικών τεχνών, διοίκησης επιχειρήσεων, marketing κ.λπ.): Εξυπηρέτηση Πελατών – Γραμματεία Πωλήσεων Απαραίτητα προσόντα: Τελειόφοιτος Τ.Ε.Ι./Α.Ε.Ι.

Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας Χειρισμός...
Κατηγορία: Εξυπηρέτηση Πελατών - Administration
Τύπος απασχόλησης: Practice

Σχετικες Αγγελιες

17 Ιαν
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [ΛΥΧΝΙΑ ΑΕ]

Η εταιρία γραφικών τεχνών Λυχνία ΑΕ ζητά να καλύψει θέσεις Πρακτικής Άσκησης που απευθύνονται σε Τελειόφοιτους ΤΕΙ για τα παρακάτω: Γραφίστας Βοηθός Λιθογράφου – βιβλιοδέτη  Βιομηχανικός σχεδιαστής χάρτινης συσκευασίας Γραμματεία πωλήσεων ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ Τελειόφοιτος του ΤΕΙ ή ΑΕΙΚατηγορία: Γραφικές ΤέχνεςΤύπος απασχόλησης: Practice

24 Ιαν
Πανελλήνια [BFS GROUP]

Υπάλληλοι Γραφείου για Πρακτική Άσκηση Κάντε Αίτηση Τώρα Είσαι τελειόφοιτος και σπουδαστης ΤΕΙ και θέλεις να κάνεις την πρακτική σου άσκηση; Η BFS Group, δίνει τη δυνατότητα σε τελειόφοιτους και σπουδαστές ΤΕΙ να κάνουν το πρώτο βήμα στην καριέρα τους, αποκτώντας εμπειρία πρακτικής άσκησης σεΚατηγορία: Εξυπηρέτηση Πελατών - AdministrationΤύπος απασχόλησης: Practice

12 Ιαν
Αχαρνές

ΖΗΤΕΊΤΑΙ Γραμματεία Γραφικών Τεχνών Γυναικείου Φύλλου για Γραμματειακή υποστήριξη - ClientService - Λογιστικά σε εταιρεία Γραφικών Τεχνών. Μόνο σοβαρές

05 Ιαν
Πανελλήνια [MEETING POINT HELLAS AE]

Τύπος Απασχόλησης: Πρακτική Άσκηση Περιοχή: Ηράκλειο, Κρήτης Τμήμα: Sales and Contracting Η Meeting Point Hellas επιθυμεί να απασχολήσει: Σπουδαστή από Τ.Ε.Ι. στα πλαίσια 6 μηνης πρακτικής άσκησης Απαραίτητα Προσόντα: Τελειόφοιτος Σπουδαστής Τ.Ε.Ι. με κατεύθυνση σπουδών Πληροφορικής ή Διοίκησης Επιχειρήσεων μεΚατηγορία: ΠληροφορικήΤύπος απασχόλησης: Practice

12 Ιαν
Δήμος Πάρου [YRIA HOTEL]

Το ξενοδοχείο Yria Boutique Hotel  Spa 5*****, στην Πάρο (70 δωματίων) ζητά: Σπουδαστές Τουριστικών Σχολών για Πρακτική Άσκηση Απαραίτητα προσόντα: Φοίτηση σε σχολή μαγειρικής με δικαίωμα πρακτικής άσκησης γνώση αγγλικής γλώσσας Αποστολή βιογραφικών απαραίτητα με φωτογραφία στο e-mail:  [Για να στείλετεΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Practice

QR code