Σερβιτόροι-ες Κεντρικός Τομέας Αθηνών

05 Ιαν

Σερβιτόροι-ες

Κεντρικός Τομέας Αθηνών
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Γαλλική πολυεθνική εταιρία και παγκόσμιος ηγέτης στον χώρο της αρτοποιίας / ζαχαροπλαστικής αναζητεί για τα καταστήματά της: Σερβιτόρους και Σερβιτόρες Γενική Περιγραφή θέσης: Η θέση αυτή συμβάλλει στην επιτυχία του PAUL με το να παρέχει εξαιρετική εξυπηρέτηση σε όλους τους πελάτες μας,...
Κατηγορία: Εστίαση
Τύπος απασχόλησης: Full

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

13 Ιαν
Δήμος Κω [AEGEAN VIEW]

H ξενοδοχειακή μονάδα Aegean View Aqua Resort, που εδρεύει στην Κω, αναζητεί για να προσλάβει άμεσα: Barmen / Σερβιτόρους / Βοηθούς Σερβιτόρους Προσόντα: Απόφοιτος τουριστικής σχολής ή απαραίτητα διετής προϋπηρεσία σε ξενοδοχείο που παρέχει all inclusive Προσφέρονται: Ικανοποιητικές αποδοχές και ασφάλισηΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Seasonal

23 Ιαν

H ξενοδοχειακή μονάδα Aegean View Aqua Resort που εδρεύει στην Κω αναζητεί για να προσλάβει άμεσα: Σερβιτόρους/ -ες Εστιατορίου και Pool Bar Προσόντα: Απόφοιτος τουριστικής σχολής ή απαραίτητη η διετής προϋπηρεσία σε ξενοδοχείο που παρέχει all inclusive Προσφέρονται: Ικανοποιητικές αποδοχές και ασφάλιση ΔιαμονήΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Seasonal

12 Ιαν
Πανελλήνια [MD STUDIES & RECRUITMENT]

Ζητούνται για Γερμανία. Η εταιρία MD Studies Recruitment, συνεργάτης κορυφαίων εταιριών που δραστηριοποιείται στον χώρο του recruitment, ζητά: Σερβιτόρους Προφίλ υποψηφίου: Γνώση Γερμανικών απαραίτητη Εμπειρία στο service Εμπιστοσύνη, τυπικότητα, ευελιξία, ομαδικό πνεύμα Προφίλ θέσης: Mόνιμη και άμεση εργασίαΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Full

24 Ιαν
Δήμος Μυκόνου [Ξενοδοχείο 3*]

Ξενοδοχείο 3* στη Μύκονο επιθυμεί να προσλάβει για τη θερινή σεζόν 2017 Σερβιτόρους /ες Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο τουριστικής σχολής Τουλάχιστον 1 χρόνο επαγγελματική εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Εξαιρετική ικανότητα γραπτής και προφορικής επικοινωνίας στην Ελληνική και Αγγλική γλώσσαΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Seasonal

Tags:

09 Ιαν
Πανελλήνια [THANOS HOTELS]

Ο όμιλος ξενοδοχείων Thanos Hotels Resorts στην Πάφο Κύπρου ενδιαφέρεται να προσλάβει: Σερβιτόρους A΄, B΄ και Γ΄   Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να διαθέτουν: Τουλάχιστον 3 χρόνια πείρας σε 5 αστέρων ξενοδοχεία Εξαιρετική γνώση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας Ομαδικό πνεύμα, ευχάριστη προσωπικότητα ΤιΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Full

QR code