05 Ιαν

Σερβιτόροι-ες

Κεντρικός Τομέας Αθηνών
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Γαλλική πολυεθνική εταιρία και παγκόσμιος ηγέτης στον χώρο της αρτοποιίας / ζαχαροπλαστικής αναζητεί για τα καταστήματά της: Σερβιτόρους και Σερβιτόρες Γενική Περιγραφή θέσης: Η θέση αυτή συμβάλλει στην επιτυχία του PAUL με το να παρέχει εξαιρετική εξυπηρέτηση σε όλους τους πελάτες μας,...
Κατηγορία: Εστίαση
Τύπος απασχόλησης: Full

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

25 Μαι
Ανατολικής Αττικής [Boutique Ξενοδοχείο]

Ζητούνται Σερβιτόροι / Σερβιτόρες για boutique ξενοδοχείο στη Βουλιαγμένη. Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 χρόνων (προϋπηρεσία σε ξενοδοχειακή μονάδα θα θεωρηθεί προσόν) Άριστη γνώση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας Χτίζει πελατειακές σχέσεις και δημιουργεί

25 Μαι
Δήμος Μυκόνου [WORKATHLON]

Η Workathlon αναζητά Σερβιτόρες Α' Β για εξαιρετικό ξενοδοχείο 5 αστέρων στην περιοχή της Μυκόνου. Προσφέρονται: Ανταγωνιστικό πακέτο καθαρών αποδοχών (1.000 ευρώ Α΄ και 850 Ευρώ Β΄) Διαμονή Διατροφή Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση ξενοδοχείου 5* ή εστιατορίου fine dining (απαραίτητο) Πτυχίο

25 Μαι
Δήμος Κερκυραίων [MAYOR CAPO DI CORFU]

Η ξενοδοχειακή μονάδα Mayor Capo Di Corfu της αλυσίδας Mayor Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει επαγγελματίες για τη σεζόν 2018 στη θέση: Σερβιτόροι/ες Εστιατορίου Βοηθοί Οι υποψήφιοι θα πρέπει να πληρούν τις παρακάτω προϋποθέσεις: Καλή γνώση αγγλικών (γνώση επιπλέον ξένων γλωσσών θα εκτιμηθεί) Ικανότητα

25 Μαι
Δήμος Κερκυραίων [MAYOR MON REPOS PALACE ]

Η ξενοδοχειακή μονάδα Mayor Mon Repos Palace «Art Hotel» της αλυσίδας Mayor Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει επαγγελματίες για τη σεζόν 2018 στη θέση: Σερβιτόροι / Σερβιτόρες Μπαρ Οι υποψήφιοι θα πρέπει να πληρούν τις παρακάτω προϋποθέσεις: Καλή γνώση αγγλικών (γνώση επιπλέον ξένων γλωσσών θα εκτιμηθεί) Ικανότητα

24 Μαι

Η ξενοδοχειακή μονάδα Mayor Mon Repos Palace «Art Hotel» της αλυσίδας Mayor Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει επαγγελματίες για τη σεζόν 2018 στη θέση: Σερβιτόροι / Σερβιτόρες Εστιατορίου Οι υποψήφιοι θα πρέπει να πληρούν τις παρακάτω προϋποθέσεις: Καλή γνώση αγγλικών (γνώση επιπλέον ξένων γλωσσών θα εκτιμηθεί)