Σερβιτόροι-ες Κεντρικός Τομέας Αθηνών

05 Ιαν

Σερβιτόροι-ες

Κεντρικός Τομέας Αθηνών
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Γαλλική πολυεθνική εταιρία και παγκόσμιος ηγέτης στον χώρο της αρτοποιίας / ζαχαροπλαστικής αναζητεί για τα καταστήματά της: Σερβιτόρους και Σερβιτόρες Γενική Περιγραφή θέσης: Η θέση αυτή συμβάλλει στην επιτυχία του PAUL με το να παρέχει εξαιρετική εξυπηρέτηση σε όλους τους πελάτες μας,...
Κατηγορία: Εστίαση
Τύπος απασχόλησης: Full

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

30 Ιαν
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [MADEL FOOD LTD]

Γαλλική πολυεθνική εταιρία και παγκόσμιος ηγέτης στον χώρο της αρτοποιίας – ζαχαροπλαστικής αναζητεί για τα καταστήματά της: Σερβιτόρους και Σερβιτόρες Γενική περιγραφή θέσης: Η θέση αυτή συμβάλλει στην επιτυχία του PAUL παρέχοντας εξαιρετική εξυπηρέτηση σε όλους τους πελάτες μας, προσφέρειΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Full

07 Φεβ
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [THE MARGI SA]

Tα εστιατόρια του The Margi αποτελούν έκφραση της εξέλιξης και του συνδυασμού της ελληνικής και της έθνικ κουζίνας χρησιμοποιώντας πάντα υλικά από τη The Margi Farm. Tο εστιατόριο Patio διακρίθηκε ανάμεσα στα καλύτερα νέα εστιατόρια παγκοσμίως για το 2017. Αναζητούμε: Σερβιτόρους/-ες A la Carte​ Απαραίτητα προσόντα:Κατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Seasonal

21 Φεβ
Δήμος Κω [AEGEAN VIEW]

H ξενοδοχειακή μονάδα Aegean View Aqua Resort που εδρεύει στην Κω αναζητεί για να προσλάβει άμεσα: Σερβιτόρους/ -ες Εστιατορίου και Pool Bar Προσόντα: Απόφοιτος τουριστικής σχολής ή απαραίτητη η διετής προϋπηρεσία σε ξενοδοχείο που παρέχει all inclusive Προσφέρονται: Ικανοποιητικές αποδοχές και ασφάλιση ΔιαμονήΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Seasonal

17 Φεβ
Δήμος Αμοργού [Aegialis Hotel & Spa]

Tο 5* ξενοδοχείο Aegialis Hotel Spa στην Αμοργό επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2017: Σερβιτόρους, Σερβιτόρες Βοηθούς Περιγραφή εργασίας: Γνώστες λειτουργίας μπουφέ και a la carte. Υπεύθυνοι για την οργάνωση και την καθαριότητα του χώρου ευθύνης σύμφωνα με τις διαδικασίες της εταιρίας. Διατηρούν υψηλόΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Seasonal

10 Φεβ
Πανελλήνια [MD STUDIES & RECRUITMENT]

Ζητούνται για Γερμανία. Η εταιρία MD Studies Recruitment, συνεργάτης κορυφαίων εταιριών που δραστηριοποιείται στον χώρο του recruitment, ζητά: Σερβιτόρους Προφίλ υποψηφίου: Γνώση Γερμανικών απαραίτητη Εμπειρία στο service Εμπιστοσύνη, τυπικότητα, ευελιξία, ομαδικό πνεύμα Προφίλ θέσης: Mόνιμη και άμεση εργασίαΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Full

QR code