Υπεύθυνος Αρτοποιείου Κεντρικός Τομέας Αθηνών

05 Ιαν

Υπεύθυνος Αρτοποιείου

Κεντρικός Τομέας Αθηνών
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Γαλλική πολυεθνική εταιρία και παγκόσμιος ηγέτης στον χώρο της αρτοποιίας / ζαχαροπλαστικής αναζητεί για τα καταστήματά της άτομα για την θέση του: Υπεύθυνος Αρτοποιείου Γενική Περιγραφή θέσης: Είναι υπεύθυνος για την εκτέλεση, εποπτεία και συντονισμό των διαδικασιών παρασκευής άρτου Ο...
Κατηγορία: Εστίαση
Τύπος απασχόλησης: Full

Σχετικες Αγγελιες

05 Ιαν
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [MADEL FOOD LTD]

Γαλλική πολυεθνική εταιρία και παγκόσμια ηγέτιδα στον χώρο της αρτοποιίας / ζαχαροπλαστικής αναζητεί για τα καταστήματά της, άτομα για τη θέση: Υπεύθυνου Σάλας Γενική Περιγραφή θέσης: Είναι υπεύθυνος για τη διαχείριση όλων των λειτουργιών FB και για την παροχή μια εξαιρετικής εμπειρίας στουςΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Full

05 Ιαν

Γαλλική πολυεθνική εταιρία και παγκόσμιος ηγέτης στον χώρο της αρτοποιίας / ζαχαροπλαστικής αναζητά για τα καταστήματά της άτομα για τη θέση του: Υπεύθυνου Κουζίνας Γενική περιγραφή θέσης Διασφαλίζει και ελέγχει τον σωστό τρόπο λειτουργίας της κουζίνας του καταστήματος Ο κατάλληλοςΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Full

05 Ιαν

Γαλλική πολυεθνική εταιρεία και παγκόσμιος ηγέτης στον χώρο της αρτοποιίας / ζαχαροπλαστικής αναζητεί για τα καταστήματά της, άτομα για τη θέση: Υπεύθυνο Καταστήματος Γενική Περιγραφή θέσης Επίτευξη οικονομικών και διοικητικών στόχων του καταστήματος Αποτελεσματική διοίκηση της ομάδαςΚατηγορία: ΔιοικητικάΤύπος απασχόλησης: Full

21 Δεκ
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [Εμπορική Εταιρία]

Εμπορική Εταιρία με δυναμική ανάπτυξη στο χώρο του φαρμακείου, αναζητεί: Υπεύθυνο Πωλήσεων Φαρμακείου με έδρα την Αθήνα   Υπεύθυνος για την προώθηση των προϊόντων της εταιρίας σε περιοχές της Αττικής και της περιφέρειας Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών στηνΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

13 Ιαν
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [Ανώνυμη Εταιρία]

Μεγάλη Α.Ε. στην Αθήνα ζητά να καλύψει την παρακάτω θέση εργασίας: Υπεύθυνος Μισθοδοσίας   Περιγραφή θέσης: Παραγωγή και υπολογισμός μισθοδοσίας Διεκπεραίωση διαδικασιών προσλήψεων – αποχωρήσεων Έκδοση και τήρηση αρχείου (λογιστικά άρθρα, ΑΠΔ, ΦΜΥ, μισθοδοτικές καταστάσεις) ΗλεκτρονικήΚατηγορία: Διοίκηση Ανθρώπινου Δυναμικού (HR)Τύπος απασχόλησης: Full

QR code