05 Ιαν

Μάγειρας Α’

Κεντρικός Τομέας Αθηνών
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Γαλλική πολυεθνική εταιρία και παγκόσμιος ηγέτης στον χώρο της αρτοποιίας / ζαχαροπλαστικής αναζητεί για τα καταστήματά της άτομα για τη θέση του: Μάγειρα Α’ Γενική Περιγραφή θέσης: Eίναι υπεύθυνος για την παρασκευή όλης της γκάμας του προσφερόμενου menu σύμφωνα με τα πρότυπα, χρονοδιαγράμματα...
Κατηγορία: Εστίαση
Τύπος απασχόλησης: Full

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

25 Μαι
Πανελλήνια [BLUE LAGOON GROUP]

Το TUI Sensimar Blue Lagoon Palace 5*, μέλος του Blue Lagoon Group, πρόκειται να λειτουργήσει τον Μάιο του 2018 στις Καλύβες Χαλκιδικής και δέχεται αιτήσεις για την κάλυψη της παρακάτω θέσης: Μάγειρας Α' Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο ελληνικής ή ξένης τουριστικής σχολής Ελάχιστη προϋπηρεσία 2 ετών, απαραίτητη η εμπειρία σε

25 Μαι
Πανελλήνια [SAMAINA HOTELS ]

Το 4 αστέρων ξενοδοχείο Samaina Inn στη Σάμο ζητά να προσλάβει Μάγειρα Α' ή Β' εξειδικευμένο στην κρύα κουζίνα. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

Tags:

25 Μαι
Δήμος Πάρου [ΒΗΤΑ ΔΕΛΤΑ ΑΕΤΕ]

Tο ξενοδοχείο 4* Minois Village Suites Spa στην Πάρο επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2018 (Μάιος-Οκτώβριος): Α' Μάγειρα (άντρα) Απαραίτητα προσόνταΑπόφοιτος τουριστικής ή αντίστοιχης σχολής Τουλάχιστον 2ετής προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχειακά συγκροτήματα 4* ή 5* Συστάσεις απαραίτητες Γνώση

25 Μαι
Δήμος Αλοννήσου [WORKATHLON]

Το Marpunta Resort, στην Αλόννησο, μέλος των ξενοδοχείων της Santikos Collection, για την καλοκαιρινή περίοδο του 2018 αναζητά: A' Μάγειρα Αναζητούμε έναν επαγγελματία Α' Μάγειρα για να προσφέρει υπηρεσίες υψηλού επιπέδου στους φιλοξενουμένους μας. Το ξενοδοχείο παρέχει: Διαμονή Τρία γέυματα την ημέρα

25 Μαι

Το Marpunta Resort, στην Αλόννησο, μέλος των ξενοδοχείων της Santikos Collection, για την καλοκαιρινή περίοδο του 2018 αναζητά: Β’ Μάγειρα Αναζητούμε έναν επαγγελματία Β’ Μάγειρα για να προσφέρει υπηρεσίες υψηλού επιπέδου στους φιλοξενουμένους μας. Το ξενοδοχείο παρέχει: Διαμονή Τρία γέυματα την ημέρα