Μάγειρες Β' & Γ' Κεντρικός Τομέας Αθηνών

05 Ιαν

Μάγειρες Β' & Γ'

Κεντρικός Τομέας Αθηνών
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Γαλλική πολυεθνική εταιρία και παγκόσμιος ηγέτης στον χώρο της αρτοποιίας / ζαχαροπλαστικής αναζητεί για τα καταστήματα νέες και νέους για τη θέση: Μάγειρες Β’ και Γ’ Γενική Περιγραφή θέσης: Είναι υπεύθυνοι για την προετοιμασία/ παρασκευή του προσφερόμενου menu ακολουθώντας τα πρότυπα,...
Κατηγορία: Εστίαση
Τύπος απασχόλησης: Seasonal

Σχετικες Αγγελιες

28 Φεβ
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [MADEL FOOD LTD]

Γαλλική πολυεθνική εταιρία και παγκόσμιος ηγέτης στον χώρο της αρτοποιίας – ζαχαροπλαστικής αναζητεί για τα καταστήματά της νέες και νέους για τη θέση: Μαγείρων Β' και Γ' Γενική περιγραφή θέσης: Είναι υπεύθυνοι για την προετοιμασία και την παρασκευή του προσφερόμενου menu ακολουθώντας ταΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Seasonal

23 Μαρ
Αθήνα

Γαλλική πολυεθνική εταιρία και παγκόσμιος ηγέτης στον χώρο της αρτοποιίας – ζαχαροπλαστικής αναζητεί για τα καταστήματά της νέες και νέους για τη θέση:

14 Μαρ
Βόρειος Τομέας Αθηνών [Nolita]

Το εστιατόριο Nolita Athens, που στεγάζεται εντός του ξενοδοχείου Semiramis στην Κηφισιά, αναζητεί: Μάγειρες Α’, Β’ και Γ’ για εργασία εντός και εκτός Αττικής. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]Κατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Full

02 Μαρ
Πανελλήνια [MD STUDIES & RECRUITMENT]

Η εταιρία MD Studies, Recruitment Consulting, κορυφαίος συνεργάτης αγγλικών εταιριών που δραστηριοποιείται στον χώρο του recruiting, αναζητεί: Μάγειρες να εργαστούν σε διάφορες πόλεις της Αγγλίας. Προϋποθέσεις: Απαιτούμενη εμπειρία Καλή γνώση Αγγλικών (επίπεδο Β1) Προσφέρεται αμοιβή από 7,20 εως 7,50 λίρες/ώρα καιΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης:

10 Μαρ
Πανελλήνια [SANI RESORT]

Η εταιρία Sani Resort με 5 ξενοδοχεία 5* στη Χαλκιδική αναζητεί προσωπικό για τις κουζίνες των ξενοδοχείων σε a la carte και κεντρικές κουζίνες. Συγκεκριμένα, αναζητούμε Β’ Γ’ Μάγειρες για τη στελέχωση των εστιατορίων μας. Β’ Γ’ Μάγειρες Ζεστής Κρύας Κουζίνας Ref.: SKΒC017 Απαραίτητα προσόντα και ικανότητες:Κατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Seasonal

QR code