05 Ιαν

Αρτεργάτης

Κεντρικός Τομέας Αθηνών
Περιγραφή θέσης εργασίας:

 ΑΡΤΕΡΓΑΤΗΣ Γαλλική πολυεθνική εταιρία στον χώρο της εστίασης αναζητά για τα καταστήματά της Αρτεργάτη μέχρι 40 ετών. Προϋπηρεσία σε παρόμοια θέση τουλάχιστον 3 έτη απαραίτητη. Η εταιρία προσφέρει: Πλήρη απασχόληση Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση Εκπαίδευση Εργασία σε ευχάριστους...
Κατηγορία: Εστίαση
Τύπος απασχόλησης: Full

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

24 Απρ
Δήμος Κασσάνδρας [ΦΟΥΡΝΟΣ ΛΕΜΟΝΗ Ο.Ε.]

Η εταιρία Φούρνος Λεμονή δραστηριοποιείται στον χώρο της παραγωγής προϊόντων αρτοποιίας και ζαχαροπλαστικής και διατηρεί ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο αρτοζαχαροπλαστείων στην Κασσάνδρα Χαλκιδικής. Στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξης και της πληρέστερης κάλυψης των αναγκών της η εταιρία

20 Απρ
Δυτικής Αττικής [ΔΡΟΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΙ ΣΙΑ ΟΕ]

Το αρτοποιείο – ζαχαροπλαστείο – καφέ ΔΡΟΛΙΑΣ στην περιοχή των Άνω Λιοσίων ζητά επαγγελματίες για τη στελέχωση της πιο κάτω θέσης: Έμπειρο Αρτεργάτη Προφίλ υποψηφίων / προσόντα: Εμπειρία σε ανάλογη θέση Ικανότητα συντονισμού εργασιών Επικοινωνιακές ιδιότητες Πνεύμα συνεργασίας και

01 Απρ
Αθήνα [Φούρνος ΒΕΝΕΤΗ]

[Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]   Ο ελληνικός όμιλος «Φούρνος ΒΕΝΕΤΗ», πρωτοπόρος στον κλάδο της αρτοποιίας - ζαχαροπλαστικής café, αναζητά υποψήφιους συνεργάτες για την θέση:   Αρτοποιός – Αρτεργάτης (ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ)   Προφίλ υποψηφίου/απαραίτητα προσόντα: · Ικανότητα

26 Μαρ
Αθήνα [Φουρνος Beker]

Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: προϋπηρεσία Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:πλήρη απασχόληση 5νθημερο Αμοιβή από 750+