05 Ιαν

Στέλεχος Πωλήσεων Χονδρικής (Β2Β)

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Γαλλική πολυεθνική εταιρία και παγκόσμιος ηγέτης  στον χώρο της αρτοποιίας / ζαχαροπλαστικής αναζητεί Στέλεχος Πωλήσεων Χονδρικής (Β2Β) Καθήκοντα Θέσης: Διαχείριση και ανάπττυξη του πελατολογίου στην ευρύτερη περιοχή της Αττικής Προώθηση υπαρχόντων και νέων προϊόντων Επίτευξη...
Κατηγορία: Πωλήσεις
Τύπος απασχόλησης: Full

Σχετικες Αγγελιες

22 Μαι
Πανελλήνια [ΑΝΑΔΕΙΞΗ]

Στέλεχος Πωλήσεων – Αττική Κωδικός: SAL 2603 Περιγραφή: Επιτυχημένη εταιρία τροφίμων με έντονα εξαγωγικό προσανατολισμό επιθυμεί να αναπτύξει την παρουσία της και στην ευρύτερη περιοχή της Αττικής και αναζητά στέλεχος πωλήσεων με εμπειρία από τον χώρο των τροφίμων / του χονδρεμπορίου. Καθήκοντα

18 Μαι
Πανελλήνια [ΟΜΙΛΟΣ ALUMIL]

Η Alumil, ένας από τους μεγαλύτερους και πιο προηγμένους τεχνολογικά βιομηχανικούς ομίλους στον τομέα της έρευνας, της ανάπτυξης και της παραγωγής προϊόντων διέλασης αλουμινίου στην Ευρώπη, επιθυμεί να καλύψει την παρακάτω θέση: Στέλεχος Υποστήριξης Πωλήσεων Κωδικός: Sup-1 με έδρα την Αθήνα.

17 Μαι
Πανελλήνια [Βιομηχανία συσκευασίας]

Βιομηχανία συσκευασίας ζητεί Στέλεχος Πωλήσεων Καθήκοντα θέσης: Αξιοποίηση δικτύου επαφών και ανάπτυξη πελατολογίου Υλοποίηση της εμπορικής πολιτικής της εταιρίας Επιθυμητό προφίλ: Πτυχίο Α.Ε.Ι. / Τ.Ε.Ι. Τουλάχιστον 5 έως 8 έτη επαγγελματικής εμπειρίας στις πωλήσεις B2B Δραστήρια και δυναμική

14 Μαι
Πανελλήνια [AUTO MARIN]

Η Α. Μαρινάτος A.E. αναζητά Στέλεχος για το Τμήμα Πωλήσεων VW με έδρα την Αθήνα. Απαραίτητα προσόντα: Επικοινωνιακός Πτυχίο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης, Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι. Γνώση Microsoft Office Εμπειρία στον τομέα της εμπορίας αυτοκινήτων Οργανωτική ικανότητα Προσφέρονται: Μισθός και bonus Δυνατότητα εξέλιξης

14 Μαι
Πανελλήνια [Αφοί Σιώζιου ΟΕ]

Η Αφοί Σιώζιου, αναπτυσσόμενη εταιρία στη διακίνηση και στην εμπορία αναψυκτικών νερού και αλκοολούχων ποτών στην Ελλάδα, επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό της: Στέλεχος Πωλήσεων Καφέ (Ho.Re.Ca.) Η θέση του πωλητή αφορά στην ανάπτυξη πελατολογίου, στην εκμετάλλευση ευκαιριών και στην