05 Ιαν

Ψήστης Σφολιατοειδών

Κεντρικός Τομέας Αθηνών
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Γαλλική πολυεθνική εταιρία και παγκόσμιος ηγέτης στον χώρο της αρτοποιίας / ζαχαροπλαστικής αναζητά για τα καταστήματά νέες και νέους για την θέση: Ψήστης Σφολιατοειδών Γενική Περιγραφή θέσης Είναι υπεύθυνος για την προετοιμασία/ παρασκευή όλης της γκάμας των σφολιατοειδών ακολουθώντας τα...
Κατηγορία: Εστίαση
Τύπος απασχόλησης: Full

Σχετικες Αγγελιες

30 Απρ
Αθήνα [MADEL FOOD LTD]

Γαλλική πολυεθνική εταιρία και παγκόσμιος ηγέτης στον χώρο της αρτοποιίας / ζαχαροπλαστικής αναζητά για τα καταστήματά νέες και νέους για τη θέση: Ψήστης Σφολιατοειδών Γενική περιγραφή θέσης: Είναι υπεύθυνος για την προετοιμασία/ παρασκευή όλης της γκάμας των σφολιατοειδών, ακολουθώντας τα

25 Μαι
Αθήνα [APOLLONION BAKERY]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης, της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής; Η εταιρία Απολλώνιον Α.Β.Ε.Ε., η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 23 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει για πλήρη απασχόληση: Ψήστη Προφίλ υποψηφίων: Ομαδικότητα

23 Μαι
Πανελλήνια [Φούρνος ΒΕΝΕΤΗ]

Ο ελληνικός όμιλος Φούρνος ΒΕΝΕΤΗ, πρωτοπόρος στον κλάδο της αρτοποιίας, της ζαχαροπλαστικής και του café, αναζητά υποψήφιους συνεργάτες για τη θέση: Ψήστης Αρτοσκευασμάτων Ζυμών Γενική περιγραφή θέσης: Ψήσιμο προϊόντων ζύμης, σφολιάτας και αρτοσκευασμάτων σύμφωνα με τις προδιαγραφές της

22 Μαι
Αθήνα [Εστιατόριο Η Πόλη]

Το εστιατόριο «Η Πόλη» στη Νέα Φιλαδέλφεια επιθυμεί να προσλάβει: Ψήστη Προϋπηρεσία απαραίτητη. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

18 Μαι
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

: Τυλιχτής-τρια, Ψήστης, Διανομέας, Θεσσαλονίκη Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Απαραίτητη εμπειρία στις αντίστοιχες θέσεις. Απαραίτητη κατοχή δίκυκλου για τον διανομέα. Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:Μισθό, ασφάλιση, επιδόματα, δώρα.