Εξυπηρέτηση πελατών για eshops (Πειραιά) Αθήνα

04 Ιαν

Εξυπηρέτηση πελατών για eshops (Πειραιά)

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

H MyCallCenter είναι μία από τις δυναμικότερες εταιρίες στην εξυπηρέτηση πελατών.

Η πολυετή εμπειρία της αλλά και το άρτια εκπαιδευμένο προσωπικό της

Σχετικες Αγγελιες

23 Φεβ
Αθήνα [PANTONY COFFEE & BAKERY]

Ζητείται προσωπικό ηλικίας 20-35 χρονών με εμπειρία τουλάχιστον 1 χρόνο στον χώρο της εστίασης και παρασκευής ροφημάτων-καφέ για εργασία σε καφέ στην περιοχή

31 Ιαν
Αθήνα [GAMING HALL ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ]

Δεσποινις / κυρια – κατα προτιμηση χωρις υποχρεωσεις -, για απογευματινη / βραδυνη εργασια (υποδοχή & εξυπηρετηση πελατων) σε καταστημα VLT του ΟΠΑΠ στην

07 Φεβ
Αθήνα [ALTEL]

Ενημέρωση - Εξυπηρέτηση Πελατών Μια από τις ταχύτερα αναπτυσσόμενες εταιρείες στον χώρο του marketing , συνεργαζόμενη με μεγάλου Ομίλους στο κλάδο των

14 Φεβ
Αιγάλεω

ΖΗΤΕΊΤΑΙ άτομο για το τμήμα εξυπηρέτησης online shop γυναικείων ενδυμάτων. Προσόντα υποψηφίου: 4 - 5 έτη προϋπηρεσία στην εξυπηρέτηση πελατών, με προτίμηση

30 Ιαν

Δεσποινις / κυρια - κατα προτιμηση χωρις υποχρεωσεις -, για απογευματινη / βραδυνη εργασια (υποδοχή & εξυπηρετηση πελατων) σε καταστημα VLT του ΟΠΑΠ στην περιοχη Π.Φαλήρου., Αποφοιτος Μεσης Εκπαίδευσης - Γνωση χρησης Η/Υ - Ηλικία μεγαλυτερη των 22 ετών, Αποστολη περιληπτικου βιογραφικου στη διευθυνση aaalux9@gmail.com Ισχυει μεχρι την Πέμπτη 2 Φεβρουαριου 2017.

QR code