04 Ιαν

Λογιστής - Θεσσαλονίκη

Δήμος Θεσσαλονίκης
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Λογιστής - ACC 0401 - Θεσσαλονίκη Περιγραφή: Μεγάλη βιομηχανία στην ευρύτερη περιοχή του Ν. Θεσσαλονίκης, αναζητά έμπειρο Λογιστή για την υποστήριξη των λογιστικών εργασιών της εταιρίας. Καθήκοντα θέσης: Ο κατάλληλος υποψήφιος θα ασχοληθεί με καθήκοντα κοστολόγησης, γενικής και αναλυτικής...
Κατηγορία: Οικονομικά
Τύπος απασχόλησης: Full

Σχετικες Αγγελιες

15 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [MANPOWER]

Meet the Future Η ManpowerGroup για λογαριασμό πελάτη της, εταιρίας με ηγετικό ρόλο στον κλάδο της, αναζητά λογιστή για την πόλη της Θεσσαλονίκης. Περιγραφή εργασίας: Καταχώρηση οικονομικών πράξεων στα λογιστικά βιβλία σύμφωνα με τα τιμολόγια, τα κοστολόγια, τα γραμμάτια εισπράξεων, τα εντάλματα πληρωμών

Tags:

24 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [Media Markt Ελλάς]

Εάν είσαι άνθρωπος που αγαπάς την τεχνολογία, τα ηλεκτρικά και ηλεκτρονικά προϊόντα, την επικοινωνία με τον κόσμο και θέλεις να βρεις εργασία που πέρα από ένα καλό πακέτο αποδοχών προσφέρει ευκαιρίες εξέλιξης, στείλε μας το βιογραφικό σου! Η Media Markt Ελλάς ανήκει στον μεγαλύτερο όμιλο ηλεκτρονικών

24 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [Εταιρία Παροχής Υπηρεσιών]

Στελέχη Δημοσίων Σχέσεων και Επικοινωνίας Εταιρία που εδρεύει στο κέντρο της Θεσσαλονίκης και δραστηριοποιείται στον χώρο του marketing, επιθυμεί να δώσει την ευκαιρία σε νεαρά άτομα που έχουν τελειώσει μόλις την τριτοβάθμια εκπαίδευση ή έχουν μικρή επαγγελματική εμπειρία, να γίνουν δεκτοί, να

24 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΕΣΤΙΑ ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ]

Η Εστία Αρτοποιία, μια πρωτοπόρος εταιρία στον κλάδο της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής με οργανωμένο δίκτυο 19 σημείων πώλησης στη Θεσσαλονίκη, στο πλαίσιο της ανάπτυξής της επιθυμεί να προσλάβει: Barista Προσόντα: Απαραίτητη η επαγγελματική εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Ευχάριστη και

23 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [Εταιρία διαφήμισης & παροχής υπηρεσιών]

Marketing Coordinator Καταξιωμένη εταιρία στον χώρο της διαφήμισης και της παροχής υπηρεσιών ζητά νέο / νέα με σκοπό τη μόνιμη συνεργασία και με δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης. Από την εταιρία παρέχονται ελκυστικές αμοιβές, συνεχής εκπαίδευση με δυνατότητα πιστοποίησης και σύγχρονο, αξιοκρατικό