04 Ιαν

Διευθυντής Εστιατορίου

Ρόδος
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Alpha Plan Consultants Δωδεκανήσου, για λογαριασμό πελάτη της, αναζητά:

Διευθυντή Εστιατορίου (Α La Carte) (Κωδ. Θέσης: Α1)
Καθήκοντα:
• Ομαλή λειτουργία του εστιατορίου και παροχή άριστης ποιότητας εξυπηρέτησης και προϊόντος, σύμφωνα με τα πρότυπα της Εταιρείας
• Προώθηση των πωλήσεων και αύξηση του τζίρου, παράλληλα και σε συνάρτηση πάντα με το guest satisfaction.
• Εκπαίδευση και ανάπτυξη του προσωπικού με καθοδήγηση, υποκίνησης και παροχή κινήτρων
• Έλεγχος και ευθύνη οικονομικών δεδομένων/επίτευξη οικονομικών στόχων
Απαιτούμενα προσόντα:
• Πτυχίο Ανώτατης ή Ανώτερης σχολής Τουριστικών Επαγγελμάτων, εσωτερικού ή εξωτερικού ή Ιδιωτικής Σχολής
• Εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε ανάλογη θέση
• Γνώση 2 τουλάχιστον ξένων γλωσσών (γραπτώς & προφορικώς)
• Γνώσεις χειρισμού ηλεκτρονικών υπολογιστών (Microsoft Office, Internet, email, Κοινωνικά Δίκτυα κ.λ.π.).
Χαρακτηριστικά Προσωπικότητας
• Δυναμική, ευχάριστη προσωπικότητα και παρουσία
• Ηγετικές και οργανωτικές ικανότητες
• Ικανότητα διαπροσωπικής επικοινωνίας
• Ικανότητα διαχείρισης προβλημάτων σε σύντομο χρονικό διάστημα
• Ικανότητα διαχείρισης του προσωπικού

Παροχές:

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Bonus παραγωγικότητας
• Ασφάλιση Ι.Κ.Α.

Όλες οι αιτήσεις θα εξετασθούν και θα θεωρηθούν αυστηρά εμπιστευτικές
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστέλλουν το βιογραφικό τους σημείωμα αναγράφοντας τον παραπάνω κωδικό θέσης , στην ηλεκτρονική διεύθυνση: rodos@aplan.gr ή να καλέσουν στο τηλ: 2241 600 800

Σχετικες Αγγελιες

27 Απρ
Πανελλήνια [Pizza Hut Cyprus]

Ευκαιρίες καριέρας στην Κύπρο! Τα KFC, εκ των κορυφαίων αλυσίδων στον τομέα της εστίασης στην Κύπρο, προσφέρουν μία μοναδική ευκαιρία πρόσληψης στη θέση: Διευθυντής Εστιατορίου Τα KFC Κύπρου μέσα από την πολύχρονη πείρα της έχουν εδραιωθεί στον χώρο της εστίασης με έμφαση στην ποιότητα και στην

26 Απρ
Πανελλήνια [Burger King Cyprus]

Ευκαιρίες Καριέρας στην Κύπρο! Διευθυντής Εστιατορίου Τα Burger King Κύπρου, μέρος της διεθνούς αλυσίδας, αναπτύσσονται και προσφέρουν μοναδικές ευκαιρίες καριέρας για τη θέση ως διευθυντής εστιατορίου σε ολόκληρη την Κύπρο. Τα άτομα που θα επιλεγούν θα έχουν την ευκαιρία να εκπαιδευτούν με βάση τα

24 Μαι
Δήμος Κερκυραίων [MAYOR MON REPOS PALACE ]

Η ξενοδοχειακή μονάδα Mayor Mon Repos Palace «Art Hotel» της αλυσίδας Mayor Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει επαγγελματίες για τη σεζόν 2018 στη θέση: Σερβιτόροι / Σερβιτόρες Εστιατορίου Οι υποψήφιοι θα πρέπει να πληρούν τις παρακάτω προϋποθέσεις: Καλή γνώση αγγλικών (γνώση επιπλέον ξένων γλωσσών θα εκτιμηθεί)

24 Μαι
Πανελλήνια [ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ Α.Ε]

Η αλυσίδα super markets Κρητικός Α.Ε., δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία στον χώρο του λιανεμπορίου σε όλη την Ελλάδα, αναζητά για τη στελέχωση των καταστημάτων της στην περιοχή της Αττικής: Διευθυντή / Υποδιευθυντή Καταστήματος Κωδικός θέσης: Δ1 Τι ζητάμε: Απολυτήριο λυκείου, πανεπιστημιακή μόρφωση

23 Μαι
Δήμος Βόλου [ΑΝΑΔΕΙΞΗ]

Οικονομικός Διευθυντής / Προϊστάμενος Λογιστηρίου – Βόλος Κωδικός: FIN 2305 Περιγραφή: Δυναμικά αναπτυσσόμενη παραγωγική και εμπορική εταιρία αναζητά οικονομικό διευθυντή – προϊστάμενο λογιστηρίου για την οικονομική διαχείρισή της και την εκπλήρωση των λογιστικών και φορολογικών