Πωλήτριες Αθήνα

04 Ιαν

Πωλήτριες

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αλυσίδα καταστημάτων καλλυντικών ζητεί κοπέλες ως πωλήτριες, 5ήμερη μόνιμη εργασία, βασικός μισθός και ασφάλιση.

210 8848319 (www.screation.gr

Σχετικες Αγγελιες

11 Ιαν
Αθήνα [Sens Creation]

Εισαγωγική εταιρία διανομής καλλυντικών ζητεί πωλήτριες για πωλήσεις, εντός καταστήματος. 210 8848315 (www.screation.gr

08 Ιαν
Αθήνα [SENS CREATION]

Διαφημιστική εταιρεία ζητά, για λογαριασμό αλυσίδας καταστημάτων καλλυντικών, Πωλήτριες για 5ήμερη, μόνιμη εργασία στην Αθήνα. Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενες

11 Ιαν
Χαλάνδρι

ΟΜΙΛΟΣ ιατρικής αισθητικής ζητεί έμπειρες πωλήτριες, πενθήμερη εσωτερική εργασία, παρέχονται σταθερός μισθός, ασφάλιση, υψηλά bonus, e-mail: new_day_bio

14 Ιαν
Αθήνα [MANETTI]

Η εταιρεία μας αναζητά πωλητές/πωλήτριες με ειδίκευση στον χώρο της μόδας, για μονιμη εργασία σε κατάστηματα Man&Manetti Αθηνών.- Απαραίτητα προσόντα:

18 Ιαν
Νέα Ιωνία

ΠΩΛΗΤΡΙΕΣ με κάρτα ανεργίας ζητούνται για καταστήματα καλλυντικών στην Νέα Ιωνία, Δάφνη και Καλλιθέα, 4ωρη απασχόληση, , αποστολή βιογραφικού με φωτογραφία

QR code