Πωλήτριες Αθήνα

04 Ιαν

Πωλήτριες

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αλυσίδα καταστημάτων καλλυντικών ζητεί κοπέλες ως πωλήτριες, 5ήμερη μόνιμη εργασία, βασικός μισθός και ασφάλιση.

210 8848319 (www.screation.gr

Σχετικες Αγγελιες

08 Φεβ
Αθήνα [SENS CREATION]

Διαφημιστική εταιρεία ζητά, για λογαριασμό αλυσίδας καταστημάτων καλλυντικών, Πωλήτριες για 5ήμερη, μόνιμη εργασία στην Αθήνα. Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενες

16 Φεβ
Πλατεία Συντάγματος

Η ΑΛΥΣΙΔΑ καταστημάτων AROMA EARTH PRODUCTS ζητεί να προσλάβει άμεσα Πωλήτριες λιανικής για τη στελέχωση του νέου καταστήματος στο Σύνταγμα. Προϋπηρεσία,

28 Φεβ
Περιστέρι

ΠΩΛΗΤΡΙΕΣ ζητούνται από αλυσίδα καταστημάτων ζαχαροπλαστικής για κατάστημα Ιλίου, βιογραφικά στο e-mail: hr@maxperrychocolates.gr, (κωδικός Ιλ

31 Ιαν
Χαλάνδρι

ΠΩΛΗΤΡΙΕΣ έως 35 ετών ζητούνται από αλυσίδα καταστημάτων με αντικείμενο τα γυναικεία αξεσουάρ, απαραίτητα προσόντα: προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε θέση

23 Φεβ
Κολωνάκι

ΓΝΩΣΤΗ αλυσίδα φούρνων ζητεί προσωπικό για στελέχωση καταστημάτων Κολωνάκι, Καλλιθέα, Πειραιά βιογραφικά στο email: sty. thomou @ gmail.

QR code