04 Ιαν

Πωλήτριες

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αλυσίδα καταστημάτων καλλυντικών ζητεί κοπέλες ως πωλήτριες, 5ήμερη μόνιμη εργασία, βασικός μισθός και ασφάλιση. 210 8848319 (www.screation.gr

Σχετικες Αγγελιες

14 Μαι
Αθήνα [ΤΥΡΟΚΟΜΕΙΟ ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΥ]

Η εταιρία Κωσταρέλος για το κατάστημά της στα Βριλήσσια επιθυμεί να προσλάβει Πωλητές / Πωλήτριες Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση, επιθυμητή η εμπειρία σε κατάστημα τροφίμων Επικοινωνιακές δεξιότητες με ποιοτική εξυπηρέτηση των καταναλωτών Διερεύνηση

10 Μαι
Αθήνα [ΕΤΑΙΡΙΑ ΜΟΝΩΤΙΚΩΝ & ΔΟΜΙΚΩΝ ΥΛΙΚΩΝ]

Ζητούνται εξωτερικοί πωλητές / πωλήτριες από εταιρία μονωτικών και δομικών υλικών στην Αθήνα

10 Μαι
Αθήνα [ACTION LINE]

Πωλητές / Πωλήτριες Ένδυσης - Αττική Σου αρέσει η μόδα; Έχεις την ικανότητα να διαχειρίζεσαι διαφορετικούς πελάτες, προσφέροντας με ενθουσιασμό τις ενδυματολογικές σου προτάσεις σύμφωνα με τις ανάγκες τους; Αν «ΝΑΙ», τότε είσαι το άτομο που αναζητούμε για εργασία στο χώρο της νεανικής ένδυσης. Η

08 Μαι
Αθήνα [Sens Creation]

Η εταιρεία SENS CREATION ADVERTISING, εταιρεία παροχής υπηρεσιών με έδρα σε Αθήνα & Θεσσαλονίκη αναζητά Πωλητές - Πωλήτριες τυχερών παιχνιδιών (λαχεία &

07 Μαι
Αθήνα [METRO]

Για τα καταστήματά μας στα βόρεια προάστια της Αττικής επιθυμούμε να προσλάβουμε Πωλητές / Πωλήτριες Πρατηρίου Υγρών Καυσίμων Απαραίτητα προσόντα: