01 Ιαν

Άτομα για Delivery - Θεσσαλονίκη

Δήμος Θεσσαλονίκης
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από τα Ζαχαροπλαστεία ‘’Τερκενλής’’. ζητούνται Άτομα για Delivery για τη στελέχωση των καταστημάτων μας στη Θεσσαλονίκη για μόνιμη απασχόληση. Απαραίτητα Προσόντα: Δίπλωμα δικύκλου Κάτοχος μηχανής (άριστη λειτουργική κατάσταση) Ηλικίας 20-30 ετών Επαγγελματική παρουσία και συμπεριφορά...
Κατηγορία: Μεταφορές
Τύπος απασχόλησης: Full

Σχετικες Αγγελιες

21 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητούνται Διανομείς (Delivery) για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα αυτοκίνητου και μηχανής, κάτοχος μηχανής Ηλικία ως 35 ετών Ευελιξία ωραρίου, ικανότητα επικοινωνίας, επαγγελματισμός Παροχές: Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση Πλήρης

26 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [West SA]

Η West A.E., εταιρία παροχής υπηρεσιών sales και marketing με δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική εμβέλεια, συνεργαζόμενη με πολυεθνικές και ελληνικές εταιρίες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της, αναζητά για την πόλη της Θεσσαλονίκης Sales Representative Περιγραφή θέσης: Φροντίζει για την

25 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΑΝΑΔΕΙΞΗ]

Πρακτική Άσκηση σε θέση Human Resources – Θεσσαλονίκη (ADM 2505) Περιγραφή: Εταιρία παροχής συμβουλευτικών υπηρεσιών αναζητά κατάλληλη υποψήφια για την κάλυψη θέσης πρακτικής άσκησης στο πλαίσιο συνεργασίας ορισμένου χρόνου (4 μήνες). Καθήκοντα θέσης: Τα καθήκοντα της θέσης περιλαμβάνουν, αλλά δεν

25 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [EUROPA ALUMINIUM SYSTEMS]

Βιομηχανία διέλασης αλουμινίου ζητά για άμεση πρόσληψη: Τεχνικό Πωλήσεων (TECH.SALES) αρχιτεκτονικών συστημάτων αλουμινίου και εμπορευμάτων για την περιοχή της Β. Ελλάδος με έδρα τη Θεσσαλονίκη. Περιγραφή θέσης: Ανάπτυξη των πωλήσεων αρχιτεκτονικών συστημάτων Τεχνική υποστήριξη των συνεργατών

25 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ελληνική εταιρία εμπορίας παραφαρμακευτικών & καλλυντικών προϊόντων]

Ελληνική εταιρία εμπορίας παραφαρμακευτικών και καλλυντικών προϊόντων, η οποία δραστηριοποιείται στον χώρο του φαρμακείου, με έδρα την Αθήνα, αναζητά να προσλάβει άμεσα Ιατρικό Επισκέπτη για τη Βόρεια Ελλάδα με έδρα τη Θεσσαλονίκη. Ιδανικά προσόντα: Ικανότητα επικοινωνίας, oργάνωσης και