Άτομα για Delivery - Θεσσαλονίκη Δήμος Θεσσαλονίκης

01 Ιαν

Άτομα για Delivery - Θεσσαλονίκη

Δήμος Θεσσαλονίκης
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από τα Ζαχαροπλαστεία ‘’Τερκενλής’’.

ζητούνται Άτομα για Delivery για τη στελέχωση των καταστημάτων μας στη Θεσσαλονίκη για μόνιμη απασχόληση.

Απαραίτητα Προσόντα: Δίπλωμα δικύκλου Κάτοχος μηχανής (άριστη λειτουργική κατάσταση) Ηλικίας 20-30 ετών Επαγγελματική παρουσία και συμπεριφορά...
Κατηγορία: Μεταφορές
Τύπος απασχόλησης: Full

Σχετικες Αγγελιες

28 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητούνται Άτομα για Delivery για τη στελέχωση των καταστημάτων μας στη Θεσσαλονίκη και για μόνιμη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα δικύκλου Κάτοχος μηχανής (άριστη λειτουργική κατάσταση) Ηλικίας 20-30 ετών Επαγγελματική παρουσία και συμπεριφορά   [Για ναΚατηγορία: ΜεταφορέςΤύπος απασχόλησης: Full

01 Μαρ

Από τα Ζαχαροπλαστεία ‘’Τερκενλής’’. ζητούνται Άτομα για Delivery για τη στελέχωση των καταστημάτων μας στη Θεσσαλονίκη για μόνιμη απασχόληση. Απαραίτητα Προσόντα: Δίπλωμα δικύκλου Κάτοχος μηχανής (άριστη λειτουργική κατάσταση) Ηλικίας 20-30 ετών Επαγγελματική παρουσία και συμπεριφοράΚατηγορία: ΜεταφορέςΤύπος απασχόλησης: Full

01 Μαρ

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλή ζητούνται: Οδηγοί / Πωλητές Καταστήματος για μόνιμη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα αυτοκινήτου και μηχανής Ηλικία έως 30 ετών Ευελιξία ωραρίου Επαγγελματική συμπεριφορά Επικοινωνιακές ικανότητες   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]Κατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

15 Μαρ
Δήμος Σερρών [ΜΙΚΕΛ ΚΑΦΕ Α.Ε.]

Η εταιρία καταστημάτων καφεστίασης MIKEL, προκειμένου να στελεχώσει το κατάστημά της στις Σέρρες, ζητά άτομα από 20-35 ετών για τη θέση του delivery. Αποστολή βιογραφικών (με συνημμένη φωτογραφία) στο [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Fax: 2410 534020 | Τηλ.: 2410 255260  Κατηγορία: Εξωτερικές ΕργασίεςΤύπος απασχόλησης: Full

20 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΑΝΑΤΟΛΗ ]

Από τα super markets Αγορά Natali στη Θεσσαλονίκη ζητούνται: Κρεοπώλες Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα σχολής κρεοπωλών Πιστοποίηση Ε.Φ.Ε.Τ. Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Επικοινωνιακές δεξιότητες Ομαδικότητα [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]Κατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

QR code