Άτομα για Delivery - Θεσσαλονίκη Δήμος Θεσσαλονίκης

01 Ιαν

Άτομα για Delivery - Θεσσαλονίκη

Δήμος Θεσσαλονίκης
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από τα Ζαχαροπλαστεία ‘’Τερκενλής’’.

ζητούνται Άτομα για Delivery για τη στελέχωση των καταστημάτων μας στη Θεσσαλονίκη για μόνιμη απασχόληση.

Απαραίτητα Προσόντα: Δίπλωμα δικύκλου Κάτοχος μηχανής (άριστη λειτουργική κατάσταση) Ηλικίας 20-30 ετών Επαγγελματική παρουσία και συμπεριφορά...
Κατηγορία: Μεταφορές
Τύπος απασχόλησης: Full

Σχετικες Αγγελιες

02 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Από τα Ζαχαροπλαστεία ‘’Τερκενλής’’. ζητούνται Άτομα για Delivery για τη στελέχωση των καταστημάτων μας στη Θεσσαλονίκη για μόνιμη απασχόληση. Απαραίτητα Προσόντα: Δίπλωμα δικύκλου Κάτοχος μηχανής (άριστη λειτουργική κατάσταση) Ηλικίας 20-30 ετών Επαγγελματική παρουσία και συμπεριφοράΚατηγορία: ΜεταφορέςΤύπος απασχόλησης: Full

02 Ιαν

Ζαχαροπλαστεία "Τερκενλή" Ζητούνται: Οδηγοί / Πωλητές Καταστήματος για μόνιμη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα αυτοκινήτου και μηχανής Ηλικία έως 30 ετών Ευελιξία ωραρίου Επαγγελματική συμπεριφορά Επικοινωνιακές ικανότητες Αποστολή βιογραφικών στην ηλεκτρονική διεύθυνση: [Για ναΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

30 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Διαφημιστική Εταιρία]

Άτομα για Πωλήσεις και Εξυπηρέτηση Πελατών Καλύπτονται άμεσα 4 θέσεις στο τμήμα Πωλήσεων μεγάλης εταιρίας στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Στα πλαίσια νέας επικοινωνιακής εκστρατείας καινούργιου πελάτη γίνεται επέκταση των δραστηριοτήτων της και αναζητά: Νέους/νέες έως 30 ετών με απολυτήριοΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

13 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [Β. ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΑΕ]

Η εταιρία Β. ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ Α.Ε., μία από τις μεγαλύτερες εταιρίες λογιστικής υποστήριξης στην Ελλάδα, ζητά να εντάξει στο δυναμικό της στη Θεσσαλονίκη: Βοηθό Λογιστή Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι. Άδεια τάξης λογιστή Εμπειρία 5-7 ετών σε αντίστοιχη θέση Άριστη γνώση της φορολογικήςΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

05 Ιαν

Η εταιρία ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ Α.Ε., με σχεδόν 70 χρόνια επιτυχημένης παρουσίας στο χώρο της αρτοποιίας/ζαχαροπλαστικής και έχοντας εδραιωθεί ως το πλέον αγαπητό brand στη συνείδηση του καταναλωτή, αναζητά για τα καταστήματά της άτομα για τη θέση: Υπεύθυνος Καταστήματος Η θέση: Ο/Η υπεύθυνος/-η καταστήματοςΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

QR code