Λογιστής - Καβάλα Δήμος Καβάλας

30 Δεκ

Λογιστής - Καβάλα

Δήμος Καβάλας
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από παραγωγική εταιρία στην περιοχή της Καβάλας ζητείται Λογιστής Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία και εμπειρία σε βιβλία Γ΄ κατηγορίας, εισαγωγές και εξαγωγές, καθώς και άριστη γνώση Αγγλικών ή Γερμανικών για επικοινωνία με το εξωτερικό.

[Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]...
Κατηγορία: Οικονομικά
Τύπος απασχόλησης: Full

Σχετικες Αγγελιες

07 Φεβ
Δήμος Καβάλας [ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ]

Ζητείται Διερμηνέας Αραβικών από μη κερδοσκοπικό οργανισμό. Απαραίτητα προσόντα: Άριστη γνώση Αραβικών Επιθυμητή προσκόμιση πτυχίου Υπευθυνότητα Αγάπη για τα παιδιά Περιοχή εργασίας: Καβάλα [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Αναγράφοντας τον κωδικό 284.Κατηγορία: ΕκπαίδευσηΤύπος απασχόλησης: Full

07 Φεβ

Ζητείται Διερμηνέας Φαρσί από μη κερδοσκοπικό οργανισμό. Απαραίτητα προσόντα: Άριστη γνώση διαλέκτου Φαρσί. Επιθυμητή προσκόμιση πτυχίου. Υπευθυνότητα και αγάπη για τα παιδιά. Περιοχή εργασίας: Καβάλα [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] αναγράφοντας τον κωδικό 282.Κατηγορία: ΕκπαίδευσηΤύπος απασχόλησης: Full

07 Φεβ

Ζητείται Μαγείρισσα Απαραίτητα προσόντα: Σοβαρή, εχέμυθη και ευγενική Εμπειρία σε χώρους με παιδιά (παιδικούς σταθμούς κτλ.) Υπευθυνότητα και αγάπη για τα παιδιά Περιοχή εργασίας: Καβάλα Αποστείλατε βιογραφικό στο φαξ: 2310 270306 ή μέσω του συνδέσμου: [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Full

07 Φεβ

Ζητείται Καθαρίστρια για εργασία, με αγάπη και φροντίδα για τα παιδιά. Ευγενική και εχέμυθη. Απαραίτητα: προϋπηρεσία σε χώρους με παιδιά και απολυτήριο Λυκείου. Περιοχή: Καβάλα Αποστείλατε βιογραφικό στο φαξ: 2310 270306 ή μέσω του συνδέσμου: [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]Κατηγορία: Οικιακές Εργασίες - ΚαθαριότηταΤύπος απασχόλησης: Full

07 Φεβ

Ζητείται Νοσηλευτής-Νοσηλεύτρια Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο νοσηλευτικής Άδεια ασκήσεως επαγγέλματος Επαγγελματική άδεια οδήγησης Γ’ κατηγορίας Υπευθυνότητα και αγάπη για τα παιδιά Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση και συστατικές επιστολές [Για να στείλετε το βιογραφικό σας,Κατηγορία: ΥγείαΤύπος απασχόλησης: Full

QR code