Λογιστής - Καβάλα Δήμος Καβάλας

30 Δεκ

Λογιστής - Καβάλα

Δήμος Καβάλας
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από παραγωγική εταιρία στην περιοχή της Καβάλας ζητείται Λογιστής Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία και εμπειρία σε βιβλία Γ΄ κατηγορίας, εισαγωγές και εξαγωγές, καθώς και άριστη γνώση Αγγλικών ή Γερμανικών για επικοινωνία με το εξωτερικό.

[Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]...
Κατηγορία: Οικονομικά
Τύπος απασχόλησης: Full

Σχετικες Αγγελιες

30 Μαρ
Δήμος Καβάλας [ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ]

Ζητείται Παιδίατρος για 4ωρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Α.Ε.Ι. ιατρικής σχολής Άδεια ασκήσεως επαγγέλματος Απαραίτητη η προϋπηρεσία Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας και Η/Υ Δίπλωμα οδήγησης Περιοχή εργασίας: Καβάλα   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Κατηγορία: ΥγείαΤύπος απασχόλησης: Full

20 Μαρ
Δήμος Μυκόνου [Kenshō Boutique Hotel & Suites]

Το ξενοδοχείο πολυτελείας Kensho’s Boutique Hotel Suites στη Μύκονο αναζητά συνεργάτες για τη σεζόν 2017. Αποθηκάριος (Β. Λογιστής) Προσόντα: Λογιστικές γνώσεις Γνώσεις Η/Υ Άριστη γνώση Αγγλικών Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Κατηγορία: LogisticsΤύπος απασχόλησης: Seasonal

01 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Μεγάλη Λογιστική Εταιρία]

Μεγάλη Λογιστική Εταιρία αναζητά: Έμπειρο Λογιστή / Φοροτεχνικό Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ οικονομικής κατεύθυνσης Μεταπτυχιακό τίτλο στην εφαρμοσμένη λογιστική και ελεγκτική Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών σε βιβλία Γ΄κατηγορίας σε ελεγκτική εταιρία Μεγάλη εξειδίκευση καιΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

02 Μαρ
Δήμος Καβάλας [ACTION LINE]

H ACTION LINE για λογαριασμό πελάτη της που δραστηριοποιείται στον κλάδο των τηλεπικοινωνιών αναζητά για άμεση στελέχωση Merchandiser - Πωλητή στην Καβάλα Αρμοδιότητες: Ο κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος για την προώθηση και το merchandising προϊόντων -υπηρεσιών Επιθεώρηση σημείων πώλησης, επίβλεψη δικτύου,Κατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

28 Μαρ
Δήμος Τανάγρας [Βιομηχανία]

Μεγάλη βιομηχανία στην ευρύτερη περιοχή του Σχηματαρίου Βοιωτίας ζητά για άμεση πρόσληψη: Λογιστή Κωδικός θέσης: acc Απαραίτητα προσόντα: Πτυχιούχος Α.Ε.Ι χρηματοοικονομικής κατεύθυνσης 2ετής τουλάχιστον προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Άριστη γνώση Ε.Λ.Π. φορολογίας εισοδήματος Εμπειρία στηΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

QR code