Λογιστής Πανελλήνια

29 Δεκ

Λογιστής

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Μεγάλη Βιομηχανία ζητά για άμεση πρόσληψη: Λογιστή Απαραίτητα προσόντα: Πτυχιούχος Α.Ε.Ι.

οικονομικής κατεύθυνσης Άριστη γνώση E.Λ.Π., φορολογίας εισοδήματος Εμπειρία στη βιομηχανική Λογιστική Άριστη γνώση και εμπειρία σε βιβλία Γ΄ κατηγορίας Ικανότητα στη διαχείριση ομάδας, ευελιξία,...
Κατηγορία: Οικονομικά
Τύπος απασχόλησης: Full

Σχετικες Αγγελιες

01 Μαρ
Πανελλήνια [Ανώνυμη Τεχνική Εταιρία]

Ανώνυμη Τεχνική Εταιρία επιθυμεί να προσλάβει: Λογιστή Απαραίτητα προσόντα / χαρακτηριστικά: Πτυχίο ανώτατης οικονομικής σχολής Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση (τουλάχιστον 5 ετών) Άριστη γνώση ΕΛΓΣ, ΚΒΣ, φορολογίας εισοδήματος, αναλυτικής λογιστικής και βιομηχανικής κοστολόγησης Εμπειρία σεΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

01 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Μεγάλη Λογιστική Εταιρία]

Μεγάλη Λογιστική Εταιρία αναζητά: Έμπειρο Λογιστή / Φοροτεχνικό Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ οικονομικής κατεύθυνσης Μεταπτυχιακό τίτλο στην εφαρμοσμένη λογιστική και ελεγκτική Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών σε βιβλία Γ΄κατηγορίας σε ελεγκτική εταιρία Μεγάλη εξειδίκευση καιΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

16 Μαρ
Πανελλήνια [Γραφείο τουρισμού]

Γραφείο τουρισμού στην Αθήνα ζητά: Λογιστή-τρια Απαραίτητα προσόντα: Εμπειρία με τουλάχιστον 3 τουλάχιστον έτη προϋπηρεσίας Δικαίωμα υπογραφής Άριστη γνώση Αγγλικών Προσφέρονται: Ικανοποιητικές αποδοχές βάσει προσόντων και ασφάλιση Φιλικό περιβάλλον εργασίας Αποστολή βογραφικών μεΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Seasonal

15 Μαρ
Πανελλήνια [Μεγάλη Βιομηχανία]

Λογιστής Κωδικός θέσης: acc17   Μεγάλη βιομηχανία αναζητά λογιστή για την υποστήριξη των λογιστικών εργασιών της. Καθήκοντα θέσης: Ο κατάλληλος υποψήφιος θα ασχοληθεί με καθήκοντα κοστολόγησης, γενικής και αναλυτικής λογιστικής, καθώς και σύνταξης μηνιαίων αναφορών (reporting). ΑπαραίτηταΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

24 Μαρ
Αθήνα [Artion]

O Όμιλος εταιρειών Artion ζητά Λογιστή - Λογίστρια Απαραίτητα ελάχιστα προσόντα: • Πτυχίο Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι. (Οικονομικής / Λογιστικής κατεύθυνσης) • Κάτοχος

QR code