Λογιστής Πανελλήνια

29 Δεκ

Λογιστής

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Μεγάλη Βιομηχανία ζητά για άμεση πρόσληψη: Λογιστή Απαραίτητα προσόντα: Πτυχιούχος Α.Ε.Ι.

οικονομικής κατεύθυνσης Άριστη γνώση E.Λ.Π., φορολογίας εισοδήματος Εμπειρία στη βιομηχανική Λογιστική Άριστη γνώση και εμπειρία σε βιβλία Γ΄ κατηγορίας Ικανότητα στη διαχείριση ομάδας, ευελιξία,...
Κατηγορία: Οικονομικά
Τύπος απασχόλησης: Full

Σχετικες Αγγελιες

04 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [Μεγάλη Λογιστική Εταιρία]

Μεγάλη Λογιστική Εταιρία αναζητά: Έμπειρο Λογιστή - Φοροτεχνικό Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ οικονομικής κατεύθυνσης Μεταπτυχιακό τίτλο στην εφαρμοσμένη λογιστική και ελεγκτική Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών σε βιβλία Γ΄κατηγορίας σε ελεγκτική εταιρία Μεγάλη εξειδίκευση καιΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

23 Ιαν
Πανελλήνια [Ξενοδοχειακή Εταιρία]

Μία δυναμικά αναπτυσσόμενη ξενοδοχειακή εταιρία που τηρεί διπλογραφικά λογιστικά βιβλία με έδρα την Αθήνα, ζητεί να προσλάβει Λογιστή για κάλυψη θέσης στα κεντρικά γραφεία. Απαραίτητα προσόντα: Εμπειρία σε τήρηση διπλογραφικών βιβλίων Εμπειρία σε τήρηση μισθοδοσίας Γνώση εργατικώνΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

10 Ιαν
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [SBS FINANCIAL CONSULTING]

Η λογιστική εταιρία Στρατάκης και Συνεργάτες Α.Ε. ζητά για λογαριασμό πελάτη της να απασχολήσει: Επαγγελματία Λογιστή/-τρια​  σε εμπορική εταιρία. Για τη θέση απαιτούνται: Πτυχίο Α.Ε.Ι. λογιστικής ή οικονομικής κατεύθυνσης Προϋπηρεσία σε οργανωμένο λογιστήριο 5-7 ετών Άριστη γνώσηΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

05 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [EPSILON NET AE]

Η εταιρεία Epsilon Net Α.Ε., μία από τις μεγαλύτερες εταιρείες πληροφορικής στην Ελλάδα και βραβευμένη ως Best Workplace 2016, αναζητά για το τμήμα της επιστημονικής ομάδας στη Θεσσαλονίκη: Λογιστή – Φοροτεχνικό (Κωδ.: THESS.EP.OM.16) Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος σχολής οικονομικής κατεύθυνσης (ΑΕΙ ή AΤΕΙ) ΆριστηΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

30 Δεκ
Δήμος Καβάλας [Παραγωγική Εταιρία]

Από παραγωγική εταιρία στην περιοχή της Καβάλας ζητείται Λογιστής Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία και εμπειρία σε βιβλία Γ΄ κατηγορίας, εισαγωγές και εξαγωγές, καθώς και άριστη γνώση Αγγλικών ή Γερμανικών για επικοινωνία με το εξωτερικό. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]Κατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

QR code