Άτομα για Εξυπηρέτηση Πελατών Κεντρικός Τομέας Αθηνών

28 Δεκ

Άτομα για Εξυπηρέτηση Πελατών

Κεντρικός Τομέας Αθηνών
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Άτομα για Εξυπηρέτηση Πελατών Η Plegmanet, ως μεγάλος συνεργάτης της WIND, αναζητά Φοιτητές-Φοιτήτριες αποκλειστικά για απογευματινή εργασία με σκοπό την ενημέρωση συγκεκριμένου πελατολογίου καρτοκινητής τηλεφωνίας.

Ωράριο 4ωρο, 17:00-21:00.

Απαραίτητα προσόντα: Ευελιξία, προσαρμοστικότητα...
Κατηγορία: Πωλήσεις
Τύπος απασχόλησης: Partial

Σχετικες Αγγελιες

10 Φεβ
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [ΠΛΕΓΜΑ ΝΕΤ]

Άτομα για Εξυπηρέτηση Πελατών Η Plegmanet, μεγάλος συνεργάτης της WIND, αναζητά Φοιτητές/Φοιτήτριες αποκλειστικά για απογευματινή εργασία με σκοπό την ενημέρωση συγκεκριμένου πελατολογίου καρτοκινητής τηλεφωνίας. Ωράριο: 4ωρο, 17:00-21:00 Απαραίτητα προσόντα: Ευελιξία, προσαρμοστικότηταΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Partial

14 Φεβ
Νότιος Τομέας Αθηνών [BFS GROUP]

Άτομα για Marketing – Ενημέρωση Πελατών για απογευματινή απασχόληση Ένα από τα μεγαλύτερα call centers με έδρα στον Αγ. Δημήτριο, δίπλα στο Metro Mall, προσφέρει μερική ή πλήρη απασχόληση για λογαριασμό της Wind. Προσφέρονται: Σταθερός μισθός με σύμβαση αορίστου χρόνου Ασφαλιστική κάλυψη, ένσημα, δώρα –Κατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Partial

09 Φεβ

Άτομα Προώθησης Κινητής και Σταθερής Τηλεφωνίας (ΚΩΔ. 12) Η PLEGMA NET, από τις μεγαλύτερες εταιρίες στον χώρο των τηλεπικοινωνιών, ζητά να εντάξει άμεσα στην ομάδα της άτομα στο τμήμα τηλεφωνικών πωλήσεων σταθερής και κινητής τηλεφωνίας για 5ωρη απασχόληση.  Απαραίτητα προσόντα: ΑνεπτυγμένηΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Partial

10 Φεβ

Ο Όμιλος START NET δραστηριοποιείται στην παροχή ολοκληρωμένων υπηρεσιών CONTACT CENTER με στόχο τις ευκαιρίες απασχόλησης που προσφέρει μέσω των συνεργασιών του. Έτσι ο Όμιλος ζητά να σταδιοδρομήσουν μαζί του και να στελεχώσουν τα τμήματα DIRECT MARKETING και εξυπηρέτησης πελατών. ΕΠΙΘΥΜΗΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ ΑπόφοιτοςΚατηγορία: Μάρκετινγκ - Δημόσιες ΣχέσειςΤύπος απασχόλησης: Partial

02 Φεβ
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [Εταιρία Κινητής Τηλεφωνίας]

Εταιρία κινητής τηλεφωνίας, σε συνεργασία με μέγαλο τηλεποικινωνιακό πάροχο, δίνει την ευκαιρία σε νέους και νέες να εργαστούν στο σύγχρονο τηλεφωνικό κέντρο της και προσλαμβάνει άμεσα: Άτομα με ευχέρεια λόγου για ενημέρωση πελατολογίου, για υπηρεσίες – προσφορές του παρόχου κινητήςΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

QR code