Στελέχη για Εξυπηρέτηση Πελατών & Πωλήσεις - Θεσσαλονίκη Δήμος Θεσσαλονίκης

28 Δεκ

Στελέχη για Εξυπηρέτηση Πελατών & Πωλήσεις - Θεσσαλονίκη

Δήμος Θεσσαλονίκης
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Στελέχη για Εξυπηρέτηση Πελατών και Πωλήσεις σε Εταιρία Marketing Η INVICTUS MARKETING με έδρα τη Θεσσαλονίκη αναζητά 3 υποψήφιους για μόνιμη συνεργασία.

Στόχος της εν λόγω διαφημιστικής εταιρείας είναι η εξυπηρέτηση πελατών, οι πωλήσεις και ο συντονισμός διαφημιστικών καμπανιών.

Η εταιρία παρέχει:...
Κατηγορία: Πωλήσεις
Τύπος απασχόλησης: Full

Σχετικες Αγγελιες

22 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Διαφημιστική εταιρία]

Στελέχη Τμήματος Πωλήσεων – Θεσσαλονίκη Μεγάλη εταιρία με ηγετική θέση στον χώρο του marketing και των πωλήσεων επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό της 2 νέους/νέες, οι οποίοι θα έχουν τις εξής αρμοδιότητες: Οργάνωση, συντονισμός, ανάπτυξη διαφημιστικής εκστρατείας – καμπάνιας Προώθηση και ανάπτυξηΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

06 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Επώνυμη εταιρία παιδικού ρούχου]

Επώνυμη εταιρία παιδικού ρούχου αναζητά: Στελέχη Λιανικής Πώλησης για το κατάστημα του Attica Tsimiski Θεσσαλονίκης. Καθήκοντα: Άψογη εξυπηρέτηση πελατών Merchandising Ενημέρωση αποθήκης Απαραίτητα προσόντα: 2ετής εμπειρία σε θέση πωλήτριας Βασικές γνώσεις Η/Υ Γνώση της ελληνικής και της αγγλικήςΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

22 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [iRepair]

Υπάλληλος Εξυπηρέτησης Πελατών Τα iRepair, η μεγαλύτερη αλυσίδα καταστημάτων επισκευής ηλεκτρονικών συσκευών, αναζητά τον κατάλληλο υποψήφιο για τη στελέχωση των νέων καταστημάτων της Θεσσαλονίκης. Απαιτούμενα προσόντα: Απολυτήριο Λυκείου, I.Ε.Κ. ή ανώτερου εκπαιδευτικού ιδρύματοςΚατηγορία: Εξυπηρέτηση Πελατών - AdministrationΤύπος απασχόλησης: Full

02 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [EY Club]

Κύριος/-α με προϋπηρεσία σε τηλεφωνικές πωλήσεις ζητείται για 4ωρη ή 8ωρη απασχόληση. Οι επικοινωνίες θα γίνονται σε ενεργό πελατολόγιο. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] www.eyclub.grΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Partial

10 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [METRO]

Για τo νέο μας κατάστημα στην ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ζητάμε: ΔΙΕΥΘΥΝΤΙΚΑ ΣΤΕΛΕΧΗ Υπεύθυνα για την εύρυθμη λειτουργία του καταστήματος, καθώς επίσης και για τη διαχείριση του πελατολογίου και την ανάπτυξη των πωλήσεων στον τομέα ευθύνης τους. Απαραίτητα Προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ Προϋπηρεσία τουλάχιστον 4Κατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

QR code