Πωλητής Λύσεων Πληροφορικής Χαλκίδα

23 Δεκ

Πωλητής Λύσεων Πληροφορικής

Χαλκίδα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται Πωλητής Λύσεων Πληροφορικής » Απαιτούμενες γνώσεις » Εβδομαδιαίες ώρες εργασίας » Μισθός » Επιπλέον πληροφορίες » Πληροφορίες σχετικά με την

Σχετικες Αγγελιες

10 Ιαν
Δήμος Πυλαίας-Χορτιάτη [LENOVO EXCLUSIVE]

  Πωλητής/Πωλήτρια Αντιπροσωπίας Πληροφορικής εμπορικό κέντρο «Μακεδονία», Πυλαία – Θεσσαλονίκη H LENOVO είναι ο μεγαλύτερος κατασκευαστής εμπορικών υπολογιστών στον κόσμο επί σειρά ετών. Πρόκειται για την πρωτοποριακή εταιρία που προέκυψε από το IBM Personal Computing Division, που εφηύρε τον προσωπικόΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

20 Ιαν
Αθήνα [EasyBusy Marketing Group]

Σε ενθουσιάζει να κλείνεις πωλήσεις, να βοηθάς επιχειρήσεις και να αμοίβεσαι για αυτό; Είσαι άτομο επικοινωνιακό και με επιρροή; Θέλεις να εργαστείς στον

20 Ιαν
Αθήνα [Software Company]

Ανώνυμη Εταιρεία Πληροφορικής, αναζητά έως 10/02/2017, εξωτερικούς πωλητές με γνώσεις πληροφορικής και δικό τους ΙΧ, για την προώθηση εξειδικευμένων λογισμικών εφαρμογών στον κλάδο των οχημάτων. Προσφέρουμε: bonus πωλήσεων, υποψήφιο πελατολόγιο, πακέτο εκπαίδευσης, έξοδα κίνησης. Βιογραφικά: [email protected]

04 Ιαν
Αθήνα [Marketing & E-Shop]

Ανώνυμη Εταιρεία Πληροφορικής (ERP Εφαρμογές & E- Shop στους κλάδους του αυτοκινήτου, μοτοσικλετών και ανταλλακτικών οχημάτων) με ηγετική θέση στο χώρο, επιθυμεί να στελεχώσει το νέο τμήμα πωλήσεων με δυναμικά άτομα ( Αθήνα & Θεσσαλονίκη). Η εταιρεία αναζητά άτομα με άνεση στην επικοινωνία και ομαδικό πνεύμα. Οι εξωτερικοί πωλητές θα πρέπει να έχουν βασικές γνώσεις πληροφορικής και να διαθέτουν δικό τους ΙΧ. Προσφέρουμε πακέτο εκπαίδευσης εξειδικευμένων πωλητών...

... καθοδήγηση, επαφές με υποψήφιο πελατολόγιο, κάλυψη εξόδων κίνησης και ποσοστά πωλήσεων. Δυνατότητα ταξιδιών επαρχίας.
Αρμοδιότητες: Επαφές με υποψήφιο πελατολόγιο και παρουσίαση λογισμικών εφαρμογών
Απαραίτητα Προσόντα: Βασικές γνώσεις πληροφορικής. Άδεια οδήγησης
Επιθυμητά Προσόντα: Εμπειρία σε πωλήσεις και τηλεφωνικές επαφές με υποψήφιο πελατολόγιο
Η εταιρία προσφέρει: Πακέτο εκπαίδευσης εξειδικευμένων πωλητών πληροφορικής, καθοδήγηση, επαφές με υποψήφιο πελατολόγιο, κάλυψη εξόδων κίνησης και ποσοστά πωλήσεων.
Στοιχεία Επικοινωνίας: [email protected]

Tags:

15 Ιαν
Αθήνα [ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (LEVELCOM)]

Γνώσεις προϊόντων πληροφορικής (Δίκτυα,Software,Ασύρματα Δίκτυα,Τηλεφωνικά κέντρα) που απευθύνονται σε Ξενοδοχεία. Ευχάριστος - η στην επικοινωνία με πελάτες.

QR code