Πωλητής Λύσεων Πληροφορικής Χαλκίδα

23 Δεκ

Πωλητής Λύσεων Πληροφορικής

Χαλκίδα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται Πωλητής Λύσεων Πληροφορικής » Απαιτούμενες γνώσεις » Εβδομαδιαίες ώρες εργασίας » Μισθός » Επιπλέον πληροφορίες » Πληροφορίες σχετικά με την

Σχετικες Αγγελιες

24 Μαρ
Μαρούσι [Software Solutions]

Απο εταιρία πληροφορικής ζητείται υπεύθυνος τηλεφωνικής ενημέρωσης νέων πελατων για πακέτα υπηρεσιών πληροφορικής και επαφή με πελάτες. Απαραίτητα προσόντα :

15 Μαρ
Χαλκίδα [Proton Power & Light S.A]

Η εταιρία Proton Power & Light S.A δραστηριοποιείται στην παροχή ολοκληρωμένων λύσεων στον τομέα του Ηλεκτρολογικού Υλικού,διαθέτει τέσσερα καταστήματα

24 Μαρ
Πανελλήνια [MOTO TREND SA]

Από εμπορική εταιρία ζητείται Στέλεχος Πληροφορικής με κύρια καθήκοντα την υποστήριξη των χρηστών του ERP και των άλλων μηχανογραφικών εφαρμογών της εταιρίας. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο σχολής πληροφορικής Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι Πολύ καλή εμπειρία σε βάση δεδομένων SQL Πολύ καλή γνώση εμπορικούΚατηγορία: ΠληροφορικήΤύπος απασχόλησης: Full

01 Μαρ
Πανελλήνια [Εταιρία Παροχής Τεχνικών Υπηρεσιών]

Σύμβουλος Πωλήσεων Πληροφορικής B2B Ποιοι είμαστε: Εταιρία παροχής τεχνικών υπηρεσιών, αναβάθμισης υπολογιστών και πώλησης εξατομικευμένων συστημάτων πληροφορικής με υπερδεκαετή πείρα, που ξεκινά από το 2002. Περιγραφή εργασίας: Οι δράσεις πώλησης έχουν δύο σκέλη: Προβολή και προώθηση τωνΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

08 Μαρ
Αθήνα [proson.gr]

περιοχή : Πειραιάς Πτυχιούχοι Πληροφορικής (ΤΕΙ, ή/και ΑΕΙ) με καλές γνώσεις Αγγλικών, ζητούνται για στελέχωση ‘ Global Service Desk’(First Level Support on

QR code