Εξυπηρέτηση πελατών Περιστέρι

20 Δεκ

Εξυπηρέτηση πελατών

Περιστέρι
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΕΞΥΠΗΡΈΤΗΣΗ πελατών, διαχείριση του site μας, επικοινωνιακές ικανότητες, business development, επιθυμητή γνώση γνώση αγγλικών.

Βασικός σταθερός μισθός συν

Σχετικες Αγγελιες

23 Μαρ
Θεσσαλονίκη [Κτήμα Χρηστίδη]

Θέση εργασίας : Σερβιτόρος – Εξυπηρέτηση πελατών Απαραίτητα προσόντα : • Εμπειρία σε ανάλογη θέση • Άριστες διαπραγματευτικές και επικοινωνιακές ικανότητες. • Ηλικία μέχρι 40 ετών Περιοχή εργασίας: Άνω Περαία – Θεσσαλονίκη . Διαδικασία επιλογής Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν βιογραφικό σημείωμα στο e-mail : mpanagiotopoulou@interlife.gr. Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

09 Μαρ
Αθήνα [FASHION SHOP GREECE]

ΔΕΣΠΟΙΝΙΔΕΣ ΚΥΡΙΕΣ ΓΙΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΩΝ ΣΕ INTERNET ONLINE SHOP ΓΥΝΑΙΚΕΙΩΝ ΡΟΥΧΩΝ, ΑΜΕΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗ, ΜΙΣΘΟΣ, ΑΣΦΑΛΙΣΗ ΚΑΙ BONUS Η ΕΡΓΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ONLINE ΚΑΙ

07 Μαρ
Άγιος Στέφανος

ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ Πελατών - Γραμματειακή Υποστήριξη. ΖΗΤΕΙΤΑΙ κοπέλα ως υπάλληλος γραφείου από εταιρεία Ιατρικής Τεχνολογίας, για τη στελέχωση του τμήματος

08 Μαρ
Κορυδαλλός

ΦΑΡΜΑΚΕΊΟ στον Κορυδαλλό ψάχνει ΝΕΑ για τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών σε ηλεκτρονικό κατάστημα. Αναγκαία για εμάς να έχετε ως μητρική γλώσσα τα Γερμανικά,

28 Φεβ
Ταύρος

ΕΞΥΠΗΡΈΤΗΣΗ πελατών Εταιρία που δραστηριοποιείται στον κλάδο των δομικών υλικών με έδρα τον Ταύρο ζητά για πλήρη απασχόληση υπάλληλο για το τμήμα εξυπηρέτησης

QR code