Εξυπηρέτηση πελατών Περιστέρι

20 Δεκ

Εξυπηρέτηση πελατών

Περιστέρι
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΕΞΥΠΗΡΈΤΗΣΗ πελατών, διαχείριση του site μας, επικοινωνιακές ικανότητες, business development, επιθυμητή γνώση γνώση αγγλικών.

Βασικός σταθερός μισθός συν

Σχετικες Αγγελιες

07 Φεβ
Περιστέρι

ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ πελατών, διαχείριση του site μας, επικοινωνιακές ικανότητες, business development, επιθυμητή γνώση γνώση αγγλικών. Βασικός σταθερός μισθός συν

03 Φεβ
Περιστέρι

ΝΕΕΣ 20 έως 30 ετών ζητούνται για να στελεχώσουν θέση Εξυπηρέτησης Πελατών. Απαραίτητα προσόντα άτομο με έντονα ανεπτυγμένες επικοινωνιακές και

23 Ιαν
Καματερό

ΖΗΤΕΊΤΕ άτομο, νέος/νέα με μητρική γλώσσα τα Βουλγάρικα ή άριστη γνώση αυτής και με πολύ καλή γνώση Η/Υ για εξυπηρέτηση πελατών σε εταιρία με ρούχα.

27 Ιαν
Άλιμος

ΜΕΓΑΛΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ζητεί για άμεση πρόσληψη Γραμματεία Πωλήσεων & Εξυπηρέτησης Πελατών. Απαραίτητα προσόντα: Γνώση Αγγλικών και

30 Ιαν
Αθήνα [GAMING HALL ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ]

Δεσποινις / κυρια - κατα προτιμηση χωρις υποχρεωσεις -, για απογευματινη / βραδυνη εργασια (υποδοχή & εξυπηρετηση πελατων) σε καταστημα VLT του ΟΠΑΠ στην περιοχη Π.Φαλήρου., Αποφοιτος Μεσης Εκπαίδευσης - Γνωση χρησης Η/Υ - Ηλικία μεγαλυτερη των 22 ετών, Αποστολη περιληπτικου βιογραφικου στη διευθυνση aaalux9@gmail.com Ισχυει μεχρι την Πέμπτη 2 Φεβρουαριου 2017.

QR code