Εξυπηρέτηση πελατών Περιστέρι

20 Δεκ

Εξυπηρέτηση πελατών

Περιστέρι
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΕΞΥΠΗΡΈΤΗΣΗ πελατών, διαχείριση του site μας, επικοινωνιακές ικανότητες, business development, επιθυμητή γνώση γνώση αγγλικών.

Βασικός σταθερός μισθός συν

Σχετικες Αγγελιες

09 Ιαν
Περιστέρι

ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ πελατων - Λογιστηριο. Ζητειται κυρία 22 - 40 ετών για θέση λογιστηρίου από εταιρία που δραστηριοποιείται στα Βαλκάνια. ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ Η ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ

05 Ιαν
Ανατολικής Αττικής [ΛΥΧΝΙΑ ΑΕ]

Η εταιρεία γραφικών τεχνών Λυχνία Α.Ε. ζητά να καλύψει θέση πρακτικής άσκησης για τελειόφοιτους Τ.Ε.Ι. (γραφικών τεχνών, διοίκησης επιχειρήσεων, marketing κ.λπ.): Εξυπηρέτηση Πελατών – Γραμματεία Πωλήσεων Απαραίτητα προσόντα: Τελειόφοιτος Τ.Ε.Ι./Α.Ε.Ι. Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας ΧειρισμόςΚατηγορία: Εξυπηρέτηση Πελατών - AdministrationΤύπος απασχόλησης: Practice

10 Ιαν
Δήμος Ζακύνθου [PORTO ZANTE VILLAS & SPA]

Το πολυτελές συγκρότημα Porto Zante Villas Spa, μέλος των Small Luxury Hotels of the World, ζητά για τη θερινή σεζόν Guest Relations – Εξυπηρέτηση Πελατών στη Ζάκυνθο. Προσόντα: Απόφοιτη τουριστικής σχολής ή προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση σε πολυτελές συγρότημα Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας Γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας προσόνΚατηγορία: ΤουρισμόςΤύπος απασχόλησης: Seasonal

04 Ιαν

Το πολυτελές συγκρότημα Porto Zante Villas Spa, μέλος των SMALL LUXURY HOTELS OF THE WORLD, ζητά για τη θερινή σεζόν Guest Relations – Εξυπηρέτηση Πελατών (Ζάκυνθος) Απόφοιτη τουριστικής σχολής ή προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση σε πολυτελές συγρότημα Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας Γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας προσόν ΆριστηΚατηγορία: ΤουρισμόςΤύπος απασχόλησης: Seasonal

30 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Κτήμα Χρηστίδη]

Απαραίτητα προσόντα : • Εμπειρία σε ανάλογη θέση • Άριστες διαπραγματευτικές και επικοινωνιακές ικανότητες. • Ηλικία μέχρι 40 ετών Διαδικασία επιλογής Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν βιογραφικό σημείωμα στο e-mail : [email protected] Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

QR code