Λογιστής - Πειραιάς Πειραιώς

23 Δεκ

Λογιστής - Πειραιάς

Πειραιώς
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Πολυεθνικός Όμιλος στην ευρύτερη περιοχή του Πειραιά ζητάει να προσλάβει: Λογιστή (Θέση: Λ) Ο οποίος θα καλύπτει συνολικά τα εξής χαρακτηριστικά: Πτυχιούχος Λογιστικής ή οικονομικής πανεπιστημιακής σχολής Πολύ καλή γνώση των IFRS και της φορολογικής νομοθεσίας 8 ετών απαραίτητη εμπειρία σε...
Κατηγορία: Οικονομικά
Τύπος απασχόλησης: Full

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

01 Μαρ
Πανελλήνια [Ανώνυμη Τεχνική Εταιρία]

Ανώνυμη Τεχνική Εταιρία επιθυμεί να προσλάβει: Λογιστή Απαραίτητα προσόντα / χαρακτηριστικά: Πτυχίο ανώτατης οικονομικής σχολής Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση (τουλάχιστον 5 ετών) Άριστη γνώση ΕΛΓΣ, ΚΒΣ, φορολογίας εισοδήματος, αναλυτικής λογιστικής και βιομηχανικής κοστολόγησης Εμπειρία σεΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

13 Μαρ
Πειραιώς [GREEKA Hellas]

Άτομο για Εκδόσεις Ακτοπλοϊκών Εισιτηρίων - Πειραιάς Ζητείται άτομο έως 30 ετών με εμπειρία στις εκδόσεις ακτοπλοϊκών εισιτηρίων για το τουριστικό γραφείο μας στον Πειραιά. Απαραίτητη η άριστη γνώση Αγγλικών, Ms Office και FCRS. Προσφέρεται σταθερός μισθός, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας καιΚατηγορία: ΤουρισμόςΤύπος απασχόλησης: Full

14 Μαρ
Πειραιώς [COMIG]

Η εταιρία COMIG Χ. Φ. Ανδρικόπουλος ΣΙΑ Ε.Ε. με έδρα τον Πειραιά αναζητεί άτομο για τη θέση: Γραμματέα – Υπαλλήλου Γραφείου Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3-5 ετών σε αντίστοιχη θέση Άριστη γνώση και δυνατότητα χειρισμού της αγγλικής γλώσσας στον γραπτό και στον προφορικό λόγοΚατηγορία: Εξυπηρέτηση Πελατών - AdministrationΤύπος απασχόλησης: Full

08 Μαρ
Πειραιώς [ALOUETTE]

Η ALOUETTE Α.Ε. με παρουσία 40 χρόνων στον χώρο του παιδικού ενδύματος αναζητά: Πωλήτρια Μερικής Απασχόλησης για τον Πειραιά. Η ιδανική υποψήφια πρέπει να διαθέτει: Εμπειρία στις πωλήσεις Ενδιαφέρον για το αντικείμενο Γνώση Αγγλικών Γνώση χρήσης Η/Υ Δημιουργικό πνεύμα και ευχάριστη προσωπικότητα  Κατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Partial

13 Μαρ

Απόφοιτη Τμήματος Τουριστικών Επιχειρήσεων ΤΕΙ ζητείται για εξάμηνη πρακτική άσκηση σε διαδικτυακό τουριστικό γραφείο στον Πειραιά. Απαραίτητο προσόν είναι η άριστη γνώση Αγγλικών. Ειδικότερα, οι αρμοδιότητες κατά τη διάρκεια της πρακτικής άσκησης θα είναι: 1) Τμήμα Ακτοπλοϊκών εισιτηρίωνΚατηγορία: ΤουρισμόςΤύπος απασχόλησης: Practice

QR code