Λογιστής - Πειραιάς Πειραιώς

23 Δεκ

Λογιστής - Πειραιάς

Πειραιώς
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Πολυεθνικός Όμιλος στην ευρύτερη περιοχή του Πειραιά ζητάει να προσλάβει: Λογιστή (Θέση: Λ) Ο οποίος θα καλύπτει συνολικά τα εξής χαρακτηριστικά: Πτυχιούχος Λογιστικής ή οικονομικής πανεπιστημιακής σχολής Πολύ καλή γνώση των IFRS και της φορολογικής νομοθεσίας 8 ετών απαραίτητη εμπειρία σε...
Κατηγορία: Οικονομικά
Τύπος απασχόλησης: Full

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

17 Φεβ
Πειραιώς [Πολυεθνικός όμιλος]

Πολυεθνικός όμιλος στην ευρύτερη περιοχή του Πειραιά ζητά να προσλάβει άμεσα: Λογιστή Που να καλύπτει συνολικά τα εξής χαρακτηριστικά: Πτυχιούχος λογιστικής ή οικονομικής πανεπιστημιακής σχολής Πολύ καλή γνώση των IFRS και της φορολογικής νομοθεσίας 8 χρόνια απαραίτητης εμπειρίας σεΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

16 Φεβ
Πειραιώς [Πολυεθνικός Όμιλος]

Πολυεθνικός όμιλος στην ευρύτερη περιοχή του Πειραιά ζητά να προσλάβει: Υπάλληλο στο Τμήμα Διοικητικής Υποστήριξης (Administration Dept.) Θέση: Junior Entry Level Aπαραίτητα χαρακτηριστικά – προσόντα: Aπόφοιτος πανεπιστημιακής σχολής Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας σε προφορικό και γραπτό επίπεδο Πολύ καλήΚατηγορία: ΔιοικητικάΤύπος απασχόλησης: Full

15 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ανώνυμη Eταιρία]

Β' Λογιστής Απαραίτητα προσόντα: Γνώστης καταχωρήσεων σε διπλογραφικά βιβλία Γνώστης έκδοσης μισθοδοσίας Πτυχίο ανώτατης Οικονομικής Σχολής ή Τ.Ε.Ι. τμήματος Λογιστικής Μεταπτυχιακός τίτλος σπουδών επιθυμητός Πολύ καλή γνώση Ε.Λ.Π., φορολογικής/ εργατικής νομοθεσίας Πολύ καλή γνώσηΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

31 Ιαν
Πειραιώς [Ελληνική Πρωτοποριακή Εταιρία Ζαχαρωδών]

Ελληνική Πρωτοποριακή Εταιρία Ζαχαρωδών, μια από τις δυναμικότερες εταιρίες στο χώρο της, με έδρα στον Πειραιά, ενδιαφέρεται να προσλάβει: Sales Represantative Η θέση αναφέρεται στον Εμπορικό Διευθυντή και ο κατάλληλος υποψήφιος θα έχει τις εξής αρμοδιότητες: Κύριες Αρμοδιότητες: ΑποτελεσματικήΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

16 Φεβ
Πειραιώς [GREEKA Hellas]

Άτομο για Εκδόσεις Ακτοπλοϊκών Εισιτηρίων - Πειραιάς Ζητείται άτομο έως 30 ετών με εμπειρία στις εκδόσεις ακτοπλοϊκών εισιτηρίων για το τουριστικό γραφείο μας στον Πειραιά. Απαραίτητη η άριστη γνώση Αγγλικών, Ms Office και FCRS. Προσφέρεται σταθερός μισθός, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας καιΚατηγορία: ΤουρισμόςΤύπος απασχόλησης: Full

QR code