Υπάλληλος για την Εξυπηρέτηση Πελατών / Παραγγελιοληψία Βόρειος Τομέας Αθηνών

22 Δεκ

Υπάλληλος για την Εξυπηρέτηση Πελατών / Παραγγελιοληψία

Βόρειος Τομέας Αθηνών
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το Ecodress.com είναι το μεγαλύτερο ελληνικό ηλεκτρονικό κατάστημα με αντικείμενο την πώληση επώνυμων γυναικείων και παιδικών ενδυμάτων με το κιλό και σε τιμές από τις πλέον ανταγωνιστικές της αγοράς.

Στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξης της εμπορικής του δραστηριότητας, αναζητά άτομο για άμεση...
Κατηγορία: Εξυπηρέτηση Πελατών - Administration
Τύπος απασχόλησης: Full

Σχετικες Αγγελιες

21 Μαρ
Βόρειος Τομέας Αθηνών [Εμπορική εταιρία]

Μεγάλη εμπορική εταιρία στα πλαίσια της αναπτυξιακής πορείας της ζητά να προσλάβει: Διοικητικό Προσωπικό στο τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι. Ευχέρεια και έφεση στην επικοινωνία Ομαδικό πνεύμα εργασίας Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη ΓνώσηΚατηγορία: Εξυπηρέτηση Πελατών - AdministrationΤύπος απασχόλησης: Full

10 Μαρ
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [ΠΛΕΓΜΑ ΝΕΤ]

Άτομα για Εξυπηρέτηση Πελατών Η Plegmanet, μεγάλος συνεργάτης της WIND, αναζητά Φοιτητές/Φοιτήτριες αποκλειστικά για απογευματινή εργασία με σκοπό την ενημέρωση συγκεκριμένου πελατολογίου καρτοκινητής τηλεφωνίας. Ωράριο: 4ωρο, 17:00-21:00 Απαραίτητα προσόντα: Ευελιξία, προσαρμοστικότηταΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Partial

08 Μαρ
Κορυδαλλός

ΦΑΡΜΑΚΕΊΟ στον Κορυδαλλό ψάχνει ΝΕΑ για τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών σε ηλεκτρονικό κατάστημα. Αναγκαία για εμάς να έχετε ως μητρική γλώσσα τα Γερμανικά,

09 Μαρ
Αθήνα [FASHION SHOP GREECE]

ΔΕΣΠΟΙΝΙΔΕΣ ΚΥΡΙΕΣ ΓΙΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΩΝ ΣΕ INTERNET ONLINE SHOP ΓΥΝΑΙΚΕΙΩΝ ΡΟΥΧΩΝ, ΑΜΕΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗ, ΜΙΣΘΟΣ, ΑΣΦΑΛΙΣΗ ΚΑΙ BONUS Η ΕΡΓΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ONLINE ΚΑΙ

06 Μαρ
Βόρειος Τομέας Αθηνών [Εταιρία Διεθνούς Εμπορίου]

Εταιρία διεθνούς εμπορίου στα βόρεια προάστια ζητά να προσλάβει: Υπάλληλο Γραφείου – Technical Support Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι. Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ Άριστη γνώση Αγγλικών Γνώση χειρισμού Illustrator και Photoshop Γνώση χειρισμού social media Κατά προτίμηση γνώση E.R.P. και Softone Ηλικία έως 35 ετώνΚατηγορία: Εξυπηρέτηση Πελατών - AdministrationΤύπος απασχόλησης: Full

QR code