Λογιστής - Θεσσαλονίκη Δήμος Θεσσαλονίκης

21 Δεκ

Λογιστής - Θεσσαλονίκη

Δήμος Θεσσαλονίκης
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από εταιρία μελετών με έδρα τη Θεσσαλονίκη ζητείται άτομο για τη θέση του Λογιστή Απαραίτητα προσόντα για τη θέση: Πτυχίο Α.Ε.Ι.

/ Τ.Ε.Ι.

οικονομικής κατεύθυνσης Απαραίτητη εμπειρία (τουλάχιστον 3 ετών) σε ανώνυμη εταιρία Εμπειρία στη διαχείριση συστημάτων ERP Γνώσεις Ε.Γ.Λ.Σ., Κ.Β.Σ, φορολογίας...
Κατηγορία: Οικονομικά
Τύπος απασχόλησης: Full

Σχετικες Αγγελιες

04 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [Μεγάλη Λογιστική Εταιρία]

Μεγάλη Λογιστική Εταιρία αναζητά: Έμπειρο Λογιστή - Φοροτεχνικό Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ οικονομικής κατεύθυνσης Μεταπτυχιακό τίτλο στην εφαρμοσμένη λογιστική και ελεγκτική Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών σε βιβλία Γ΄κατηγορίας σε ελεγκτική εταιρία Μεγάλη εξειδίκευση καιΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

05 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [EPSILON NET AE]

Η εταιρεία Epsilon Net Α.Ε., μία από τις μεγαλύτερες εταιρείες πληροφορικής στην Ελλάδα και βραβευμένη ως Best Workplace 2016, αναζητά για το τμήμα της επιστημονικής ομάδας στη Θεσσαλονίκη: Λογιστή – Φοροτεχνικό (Κωδ.: THESS.EP.OM.16) Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος σχολής οικονομικής κατεύθυνσης (ΑΕΙ ή AΤΕΙ) ΆριστηΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

04 Ιαν

Μεγάλη Λογιστική Εταιρία αναζητά: Υπάλληλο Τμήματος Μισθοδοσίας με μεγάλη εξειδίκευση και εμπειρία στο αντικείμενο Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ οικονομικής κατεύθυνσης Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών σε θέση έκδοσης μισθοδοσίας, ιδανικά σε λογιστικό γραφείο ή εταιρία outsourcing payrollΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

04 Ιαν

Μεγάλη Λογιστική Εταιρία αναζητά: Βοηθό Λογιστή Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ οικονομικής κατεύθυνσης Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών σε βιβλία Β' και Γ΄κατηγορίας Εμπειρία σε δηλώσεις εισοδήματος φυσικών και νομικών προσώπων ΦΠΑ, LISTING, INTRASTAT, Παρακρατούμενοι, ΚΒΣ Πολύ καλή γνώση χρήσηςΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

13 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [Β. ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΑΕ]

Η εταιρία Β. ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ Α.Ε., μία από τις μεγαλύτερες εταιρίες λογιστικής υποστήριξης στην Ελλάδα, ζητά να εντάξει στο δυναμικό της στη Θεσσαλονίκη: Βοηθό Λογιστή Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι. Άδεια τάξης λογιστή Εμπειρία 5-7 ετών σε αντίστοιχη θέση Άριστη γνώση της φορολογικήςΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

QR code