Λογιστής - Θεσσαλονίκη Δήμος Θεσσαλονίκης

21 Δεκ

Λογιστής - Θεσσαλονίκη

Δήμος Θεσσαλονίκης
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από εταιρία μελετών με έδρα τη Θεσσαλονίκη ζητείται άτομο για τη θέση του Λογιστή Απαραίτητα προσόντα για τη θέση: Πτυχίο Α.Ε.Ι.

/ Τ.Ε.Ι.

οικονομικής κατεύθυνσης Απαραίτητη εμπειρία (τουλάχιστον 3 ετών) σε ανώνυμη εταιρία Εμπειρία στη διαχείριση συστημάτων ERP Γνώσεις Ε.Γ.Λ.Σ., Κ.Β.Σ, φορολογίας...
Κατηγορία: Οικονομικά
Τύπος απασχόλησης: Full

Σχετικες Αγγελιες

02 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [EPSILON NET AE]

Η εταιρία Epsilon Net Α.Ε., μία από τις μεγαλύτερες εταιρίες πληροφορικής στην Ελλάδα και βραβευμένη ως Best Workplace 2016, αναζητά για το τμήμα της επιστημονικής ομάδας στη Θεσσαλονίκη: Λογιστή – Φοροτεχνικό (Κωδικός: THESS.EP.OM.16) Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος σχολής οικονομικής κατεύθυνσης (ΑΕΙ ή AΤΕΙ) ΆριστηΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

26 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [INTERLIFE ΑΑΕΓΑ]

Η Interlife Ασφαλιστική αναζητά Λoγιστή ανώνυμης εταιρίας για την έδρα της στη Θεσσαλονίκη. Τυπικά προσόντα: Κάτοχος πτυχίου ανώτατης οικονομικής σχολής Αποδεδειγμένη προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών σε λογιστήριο ανώνυμης εταιρίας Πολύ καλή γνώση οργάνωσης και εποπτείας διαδικασιώνΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

02 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Τεχνική Εταιρία Μελετών & Επιβλέψεων (Η/Μ) Ηλεκτρομηχανολογικών Εγκαταστάσεων]

Τεχνική Εταιρία Μελετών και Επιβλέψεων (Η/Μ) Ηλεκτρομηχανολογικών Εγκαταστάσεων με έδρα τη Θεσσαλονίκη αναζητά: Ηλεκτρολόγο Μηχανικό με εμπειρία στην εκπόνηση μελετών ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων. Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα Ηλεκτρολόγου Μηχανικού Εμπειρία σε σύνταξη ΜελετώνΚατηγορία: ΜηχανικοίΤύπος απασχόλησης: Full

02 Φεβ

Τεχνική Εταιρία Μελετών και Επιβλέψεων (Η/Μ) Ηλεκτρομηχανολογικών Εγκαταστάσεων με έδρα τη Θεσσαλονίκη αναζητά: Μηχανολόγο Μηχανικό με εμπειρία στην εκπόνηση μελετών (Η/Μ) ηλεκτρομηχανολογικών εγκαταστάσεων. Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα Μηχανολόγου Μηχανικού Εμπειρία σε σύνταξηΚατηγορία: ΜηχανικοίΤύπος απασχόλησης: Full

15 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ανώνυμη Eταιρία]

Β' Λογιστής Απαραίτητα προσόντα: Γνώστης καταχωρήσεων σε διπλογραφικά βιβλία Γνώστης έκδοσης μισθοδοσίας Πτυχίο ανώτατης Οικονομικής Σχολής ή Τ.Ε.Ι. τμήματος Λογιστικής Μεταπτυχιακός τίτλος σπουδών επιθυμητός Πολύ καλή γνώση Ε.Λ.Π., φορολογικής/ εργατικής νομοθεσίας Πολύ καλή γνώσηΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

QR code