Λογιστής Πανελλήνια

20 Δεκ

Λογιστής

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το Ξενοδοχείο Kassandra Palace Hotel Spa 5* στην Κρυοπηγή Χαλκιδικής ζητά Λογιστή με επιθυμητή προϋπηρεσία σε ξενοδοχειακή επιχείρηση, για μόνιμη απασχόληση.

Η θέση αναφέρεται σε Θεσσαλονίκη και Χαλκιδική.

Επιθυμητή φωτογραφία στα βιογραφικά.

[Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]...
Κατηγορία: Τουρισμός
Τύπος απασχόλησης: Full

Σχετικες Αγγελιες

21 Φεβ
Πανελλήνια [KASSANDRA PALACE HOTEL & SPA]

Το ξενοδοχείο Kassandra Palace Hotel Spa 5* στην Κρυοπηγή Χαλκιδικής ζητά: Λογιστή με επιθυμητή προϋπηρεσία σε ξενοδοχειακή επιχείρηση για μόνιμη απασχόληση. Η θέση αναφέρεται σε Θεσσαλονίκη και Χαλκιδική. Επιθυμητή φωτογραφία στα βιογραφικά. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]Κατηγορία: ΤουρισμόςΤύπος απασχόλησης: Full

21 Φεβ
Πανελλήνια [HR STRATEGY ]

Ο πελάτης μας βιομηχανική επιχείρηση της βόρειας Αττικής ζητά να προσλάβειΛογιστή Απόφοιτο/η οικονομικής σχολής επιθυμητά με άδεια λογιστή-φοροτεχνικού τουλάχιστον β’ κατηγορίας, με προϋπηρεσία σε οργανωμένο λογιστήριο τουλάχιστον 3 ετών σε υπεύθυνη θέση, ενώ 5ετή συνολικά, με γνώσηΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

20 Φεβ
Δήμος Μυκόνου [Kenshō Boutique Hotel & Suites]

Το ξενοδοχείο πολυτελείας Kensho’s Boutique Hotel Suites στη Μύκονο αναζητά συνεργάτες για τη σεζόν 2017. Αποθηκάριος (Β. Λογιστής) Προσόντα: Λογιστικές γνώσεις Γνώσεις Η/Υ Άριστη γνώση Αγγλικών Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Κατηγορία: LogisticsΤύπος απασχόλησης: Seasonal

30 Ιαν
Πανελλήνια [RANDSTAD]

πληροφορίες αγγελίαςΠολυτελές ξενοδοχείο boutique hotel, στο όμορφο νησί της Σαντορίνης με υπέροχη θέα στην Καλντέρα, επιθυμεί να προσλάβει  έμπειρο Λογιστή. Έαν διαμένεις μόνιμα στην Αθήνα, θα έχεις την ευκαιρία να συνεχίσεις να εργάζεσαι στα κεντρικά της εταιρίας τους χειμερινούςΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης:

23 Φεβ
Πανελλήνια [CHARAGIONIS]

Η Ακροπόλ Χαραγκιώνης δημιουργός προηγμένων κτηρίων ζητά για μόνιμη συνεργασία Ταμία / Λογιστή (ΚΩΔ Λ011-02/17) Αρμοδιότητες: Διαχείριση και οργάνωση ταμείου Διεξαγωγή ταμειακών συναλλαγών και ενδο-ομιλικών σχέσεων Διαχείριση των εισπράξεων (collections) και παρακολούθηση ταμειακών ροών και του creditΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

QR code