Λογιστής Πανελλήνια

20 Δεκ

Λογιστής

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το Ξενοδοχείο Kassandra Palace Hotel Spa 5* στην Κρυοπηγή Χαλκιδικής ζητά Λογιστή με επιθυμητή προϋπηρεσία σε ξενοδοχειακή επιχείρηση, για μόνιμη απασχόληση.

Η θέση αναφέρεται σε Θεσσαλονίκη και Χαλκιδική.

Επιθυμητή φωτογραφία στα βιογραφικά.

[Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]...
Κατηγορία: Τουρισμός
Τύπος απασχόλησης: Full

Σχετικες Αγγελιες

18 Ιαν
Πανελλήνια [KASSANDRA PALACE HOTEL & SPA]

Το Ξενοδοχείο Kassandra Palace Hotel Spa 5* στην Κρυοπηγή Χαλκιδικής ζητά Λογιστή με επιθυμητή προϋπηρεσία σε ξενοδοχειακή επιχείρηση, για μόνιμη απασχόληση. Η θέση αναφέρεται σε Θεσσαλονίκη και Χαλκιδική. Επιθυμητή φωτογραφία στα βιογραφικά. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]Κατηγορία: ΤουρισμόςΤύπος απασχόλησης: Full

10 Ιαν
Δήμος Μυκόνου [ARTE & MARE ELIA SUITES]

Το ξενοδοχείο ARTE MARE ELIA SUITES στη Μύκονο ζητά να προσλάβει για εργασία: ΛΟΓΙΣΤΗ Απαραίτητα Προσόντα:  Προϋπηρεσία 3 ετών σε ανάλογη τουριστική επιχείρηση/ ξενοδοχειακή μονάδα Δίπλωμα αυτοκινήτου και μηχανής 12μηνη εργασία Προσφέρονται: Διαμονή Διατροφή Ικανοποιητικές αποδοχές ΣυστάσειςΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

29 Δεκ
Πανελλήνια [Μεγάλη Βιομηχανία]

Μεγάλη Βιομηχανία ζητά για άμεση πρόσληψη: Λογιστή Απαραίτητα προσόντα: Πτυχιούχος Α.Ε.Ι. οικονομικής κατεύθυνσης Άριστη γνώση E.Λ.Π., φορολογίας εισοδήματος Εμπειρία στη βιομηχανική Λογιστική Άριστη γνώση και εμπειρία σε βιβλία Γ΄ κατηγορίας Ικανότητα στη διαχείριση ομάδας, ευελιξία,Κατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

30 Δεκ
Δήμος Καβάλας [Παραγωγική Εταιρία]

Από παραγωγική εταιρία στην περιοχή της Καβάλας ζητείται Λογιστής Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία και εμπειρία σε βιβλία Γ΄ κατηγορίας, εισαγωγές και εξαγωγές, καθώς και άριστη γνώση Αγγλικών ή Γερμανικών για επικοινωνία με το εξωτερικό. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]Κατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

11 Ιαν
Νότιος Τομέας Αθηνών [Εταιρία]

Εταιρία που δραστηριοποιείται στον χώρο των τροφίμων, ζητά για μόνιμη απασχόληση Λογιστή - Φοροτεχνικό Ως κάτωθι: Πτυχίο οικονομικής σχολής ή ομότιμου ιδρύματος με άδεια ασκήσεως επαγγέλματος τουλάχιστον Β’ τάξης Απαραίτητη εμπειρία-προϋπηρεσία στην τήρηση βιβλίων Γ’ κατηγορίαςΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

QR code