Υπάλληλο για Καταχώρηση Δεδομένων Αθήνα

16 Δεκ

Υπάλληλο για Καταχώρηση Δεδομένων

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Sens Creation ζητάει υπάλληλο για καταχώρηση δεδομένων.

Απαραίτητα προσόντα πτυχίο ΙΕΚ ή ΤΕΙ , πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής σε γραπτό και

Σχετικες Αγγελιες

16 Φεβ
Αθήνα [SENS CREATION]

Διαφημιστική εταιρεία ζητά - ζητά για λογαριασμό πελάτη της - υπάλληλο (ΙΕΚ/ΤΕΙ) για καταχώρηση δεδομένων . Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι-ες, όπως

01 Φεβ
Πανελλήνια [Εταιρία Πληροφορικής]

Εταιρία πληροφορικής επιθυμεί να προσλάβει: Μηχανικό Βάσεων Δεδομένων Ref.: NG/01-17 Περιγραφή θέσης – καθήκοντα: Εγκατάσταση, παραμετροποίηση, υποστήριξη και συντήρηση βάσεων δεδομένων Οι υποψήφιοι πρέπει να πληρούν τις ακόλουθες προϋποθέσεις: Πτυχίο Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι. με κατεύθυνση ΠληροφορικήςΚατηγορία: ΠληροφορικήΤύπος απασχόλησης: Full

14 Φεβ
Νέα Σμύρνη

ΕΤΑΙΡΕΙΑ στη Νέα Σμύρνη ζητεί υπάλληλο γραφείου, με άριστη γνώση Η/Υ, καλή γνώση Αγγλικών, 26 - 40 ετών, μισθός,

17 Φεβ
Αθήνα [Α. ΛΙΑΝΟΣ Α.Ε]

Εμπορική εταιρία Δομικών και Οικοδομικων Προϊόντων ζητά νέο Υπάλληλο Γραμματειακής Υποστήριξης Πωλήσεων Περιγραφή θέσης Τιμολόγηση Παραγγελιοληψία,

03 Φεβ
Αθήνα [In Group]

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΘΕΣΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ Τίτλος: Υπάλληλο Αποδελτίωσης Περιγραφή Θέσης Η IN GROUP, η ταχύτερα αναπτυσσόμενη εταιρεία απασχόλησης ανθρώπινου δυναμικού στην

QR code