Υπάλληλο για Καταχώρηση Δεδομένων Αθήνα

16 Δεκ

Υπάλληλο για Καταχώρηση Δεδομένων

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Sens Creation ζητάει υπάλληλο για καταχώρηση δεδομένων.

Απαραίτητα προσόντα πτυχίο ΙΕΚ ή ΤΕΙ , πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής σε γραπτό και

Σχετικες Αγγελιες

16 Μαρ
Αθήνα [TRENKWALDER]

H εταιρεία μας, για λογαριασμό συνεργάτη της, στoν Ασπρόπυργο , αναζητά: Υπάλληλο Καταχώρησης Δεδομένων (Data Entry)

03 Μαρ
Πανελλήνια [ACTION LINE]

Η Action Line για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλης εταιρίας στον χώρο της πληροφορικής, αναζητά για την κάλυψη θέσεων στην Αθήνα: Υπάλληλο Καταχώρησης Δεδομένων (Data Εntry) (full-time) Αρμοδιότητες: Η εργασία αφορά την ηλεκτρονική καταχώρηση δεδομένων. Απαραίτητα προσόντα: Πολύ γρήγορη ταχύτηταΚατηγορία: Εξυπηρέτηση Πελατών - AdministrationΤύπος απασχόλησης: Full

01 Μαρ
Αθήνα [DIRIGO]

Η εταιρεία Dirigo αναζητά υποψήφιους με υψηλά προσόντα για την κάλυψη της παρακάτω θέσης: Υπάλληλος Καταχώρισης Δεδομένων Απαραίτητα Προσόντα: Άριστη γνώση

28 Φεβ
Ανατολικής Αττικής [TRENKWALDER JOBCENTRES HELLAS SA]

Η εταιρία Trenkwalder Hellas, αναζητά για λογαριασμό μεγάλου πελάτη της Υπαλλήλους Καταχώρησης Δεδομένων (Data Entry) Περιοχή: Κορωπί Απαιτούμενα προσόντα: Τυφλό σύστημα Εμπειρία στην καταχώρηση δεδομένων Η εταιρία προσφέρει: Σταθερό μισθό Ασφάλιση Προοπτικές ανάπτυξης σε ένα σύγχρονο και δυναμικόΚατηγορία: Εξυπηρέτηση Πελατών - AdministrationΤύπος απασχόλησης: Full

21 Μαρ
Πειραιάς

ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΌ πρακτορείο ζητάει υπάλληλο γραφείου στο Πειραιά . Απαραίτητα άριστη γνώση Η/Υ και αγγλικών καθώς και προϋπηρεσία στον ασφαλιστικό χώρο . , 14:00-17

QR code