Υπάλληλο για Καταχώρηση Δεδομένων Αθήνα

16 Δεκ

Υπάλληλο για Καταχώρηση Δεδομένων

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Sens Creation ζητάει υπάλληλο για καταχώρηση δεδομένων.

Απαραίτητα προσόντα πτυχίο ΙΕΚ ή ΤΕΙ , πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής σε γραπτό και

Σχετικες Αγγελιες

16 Ιαν
Αθήνα [SENS CREATION]

Διαφημιστική εταιρεία ζητά - ζητά για λογαριασμό πελάτη της - υπάλληλο (ΙΕΚ/ΤΕΙ) για καταχώρηση δεδομένων . Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι-ες, όπως

13 Ιαν
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [KSM HUMAN RESOURCES ΕΛΛΑΣ ΑΕΠΑ]

Η KSM HR, εκ μέρους μεγάλου πελάτη της γνωστού δικηγορικού γραφείου, αναζητά: Αναλυτή Δεδομένων - Προγραμματιστή (Data Analyst/Programmer) για τη στελέχωση του τμήματος μηχανογράφησης Περιγραφή θέσης: Διαχείριση μεγάλου όγκου δεδομένων, οργάνωση και παραγωγή αναφορών, συμμετοχή σε projects ανάπτυξηςΚατηγορία: ΠληροφορικήΤύπος απασχόλησης: Full

04 Ιαν
Πανελλήνια [Μεγάλη Λογιστική Εταιρία]

Μεγάλη Λογιστική Εταιρία αναζητά: Υπάλληλο Τμήματος Μισθοδοσίας με μεγάλη εξειδίκευση και εμπειρία στο αντικείμενο Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ οικονομικής κατεύθυνσης Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών σε θέση έκδοσης μισθοδοσίας, ιδανικά σε λογιστικό γραφείο ή εταιρία outsourcing payrollΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

18 Ιαν
Πειραιάς [Φ.ΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΒΕΕ]

Βιομηχανική εταιρία περιοχής Ρέντη επιθυμεί να προσλάβει υπάλληλο γραφείου με πληρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: 1 - προυπηρεσία σε αντίστοιχη θέση 2 -

09 Ιαν
Αθήνα [ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ]

Ο Όμιλος εταιριών υγείας ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ , στα πλαίσια ανάπτυξής του, αναζητά τον/την κατάλληλο/η : ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΩΝ ΕΤΑΙΡΕΙΩΝ (κωδ: ΥΑ-02) Απαραίτητα

QR code