ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΩΝ ΓΙΑ ΦΥΣΙΚΟ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ Αγία Παρασκευή

15 Δεκ

ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΩΝ ΓΙΑ ΦΥΣΙΚΟ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ

Αγία Παρασκευή
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται μέλος για την ομάδα του my24shop με αντικείμενο τη εξυπηρέτηση πελατών του φυσικού (E-shop και Dvd Club) καθώς και του ηλεκτρονικού καταστήματος

Σχετικες Αγγελιες

14 Φεβ
Αιγάλεω

ΖΗΤΕΊΤΑΙ άτομο για το τμήμα εξυπηρέτησης online shop γυναικείων ενδυμάτων. Προσόντα υποψηφίου: 4 - 5 έτη προϋπηρεσία στην εξυπηρέτηση πελατών, με προτίμηση

12 Φεβ
Αθήνα [Επιχειρηματίας]

Άτομα, ανεξαρτήτου φύλου, με δικό τους wifi και internet, ζητούνται από εταιρεία με αντικείμενο το ηλεκτρονικό εμπόριο, εφαρμογές για κινητά, e-shop.

23 Ιαν
Δήμος Ζακύνθου [PORTO ZANTE VILLAS & SPA]

Το πολυτελές συγκρότημα Porto Zante Villas Spa, μέλος των Small Luxury Hotels of the World, ζητά για τη θερινή σεζόν Νυχτερινή Εξυπηρέτηση Πελατών στη Ζάκυνθο. Προσόντα: Άντρας Ηλικία έως 30 ετών Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Προσφέρονται: Διαμονή, διατροφή, ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, πλήρης ασφάλιση.Κατηγορία: ΤουρισμόςΤύπος απασχόλησης: Seasonal

03 Φεβ
Αθήνα [Leroy Merlin Greece]

Ο ρόλος: Συμβάλετε στην εξυπηρέτηση των πελατών με την ποιότητα της υποδοχής και διασφαλίζετε την ταχύτητα και την άμεση εξυπηρέτηση του πελάτη από τα ταμεία

07 Φεβ
Αθήνα [ALTEL]

Ενημέρωση - Εξυπηρέτηση Πελατών Μια από τις ταχύτερα αναπτυσσόμενες εταιρείες στον χώρο του marketing , συνεργαζόμενη με μεγάλου Ομίλους στο κλάδο των

QR code