Επαγγελματίες Υγείας - Τρίκαλα_Αλεξανδρούπολη Αλεξανδρούπολη

15 Δεκ

Επαγγελματίες Υγείας - Τρίκαλα_Αλεξανδρούπολη

Αλεξανδρούπολη
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ Επαγγελματίας Υγείας για εξωτερική συνεργασία από Εταιρεία Παροχής Υπηρεσιών Υγείας για υπηρεσίες υποστήριξης ασθενών στην περιοχή της Αλεξανδρούπολης / Πληροφορίες: www.gmg.gr / Βιογραφικά: Fax: 2102934751 / E-mail: info@gmg.gr / Τηλέφωνο επικοινωνίας: 2102934752

Σχετικες Αγγελιες

02 Μαρ
Δυτικός Τομέας Αθηνών [HELLASPHONE]

Πωλήτριες για Προώθηση Κάρτας Υγείας – Περιστέρι Ο μεγαλύτερος συνεργάτης της κάρτας υγείας Ευ club αναζητεί κυρίες άνω των 25 ετών για να στελεχώσει το τμήμα τηλεφωνικής πώλησης των προγραμμάτων υγείας του ομίλου. Απαραίτητα προσόντα: Άνεση στην επικοινωνία και στη διαπραγμάτευση Διάθεση γιαΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Partial

01 Μαρ
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [HELLASPHONE]

Νέες για Προώθηση Κάρτας Υγείας – Δάφνη Ο μεγαλύτερος συνεργάτης της κάρτας υγείας Ευ club αναζητεί προσωπικό, κυρίες άνω των 25 ετών, για να στελεχώσει το τμήμα πωλήσεων των προγραμμάτων υγείας του ομίλου.  Απαραίτητα προσόντα: Άνεση στην επικοινωνία και στη διαπραγμάτευση Διάθεση για εργασίαΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Partial

15 Μαρ
Νότιος Τομέας Αθηνών [HELLASPHONE]

Άτομα για Προώθηση Κάρτας Υγείας - Δάφνη Ο μεγαλύτερος συνεργάτης της κάρτας υγείας ΕΥ club αναζητεί κυρίες, άνω των 25 ετών, για να στελεχώσει το τμήμα τηλεφωνικής πώλησης των προγραμμάτων υγείας του ομίλου. Απαραίτητα προσόντα: Άνεση στην επικοινωνία και τη διαπραγμάτευση Διάθεση για εργασία καιΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Partial

15 Μαρ

Κυρίες για Προώθηση Κάρτας Υγείας - Περιστέρι Ο μεγαλύτερος συνεργάτης της κάρτας υγείας ΕΥ club αναζητεί κυρίες, άνω των 25 ετών, για να στελεχώσει το τμήμα τηλεφωνικής πώλησης των προγραμμάτων υγείας του ομίλου. Απαραίτητα προσόντα: Άνεση στην επικοινωνία και τη διαπραγμάτευση Διάθεση γιαΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Partial

01 Μαρ

Υπάλληλοι Εξερχομένων Κλήσεων για Προώθηση Κάρτας Υγείας – Δάφνη Ο μεγαλύτερος συνεργάτης της κάρτας υγείας Ευ Club αναζητεί κυρίες άνω των 25 ετών για να στελεχώσει το τμήμα τηλεφωνικής πώλησης των προγραμμάτων υγείας του ομίλου. Απαραίτητα προσόντα: Άνεση στην επικοινωνία και στηΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Partial

QR code