Εσωτερικός Λογιστής Κεντρικός Τομέας Αθηνών

13 Δεκ

Εσωτερικός Λογιστής

Κεντρικός Τομέας Αθηνών
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρία OLIVEWAY ABEE, μια από τις ηγετικές εταιρίες στον χώρο της παραγωγής και της διάθεσης φυσικών καλλυντικών προϊόντων, αναζητά: Εσωτερικό Λογιστή Κωδ.

ΛΟΓ-03 Βασικά καθήκοντα υποψηφίου: Διαχειρίζεται ολοκληρωμένα όλα τα θέματα του λογιστηρίου Διασφαλίζει τη σύννομη λειτουργία και την τήρηση...
Κατηγορία: Οικονομικά
Τύπος απασχόλησης: Full

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

01 Μαρ
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [Όμιλος Πολυεθνικών Εταιριών]

Όμιλος Πολυεθνικών Εταιριών που εδρεύει στο κέντρο της Αθήνας και δραστηριοποιείται στον χώρο της ενέργειας αναζητά για τις οικονομικές της υπηρεσίες Λογιστή Προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ, ΤΕΙ ή αντίστοιχο αναγνωρισμένο πτυχίο εξωτερικού Μεταπτυχιακός τίτλος επιθυμητός Προϋπηρεσία 5 τουλάχιστονΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

22 Μαρ
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [SBS FINANCIAL CONSULTING]

Η εταιρία παροχής λογιστικών υπηρεσιών Στρατάκης Συνεργάτες αναζητεί για λογαριασμό πελάτη της (εμπορικής εταιρίας): Λογιστή-τρια Απαιτούμενα προσόντα: Προϋπηρεσία σε οργανωμένο λογιστήριο 5 τουλάχιστον έτη Άριστη γνώση καταχωρίσεων λογιστικής και εμπορικού κυκλώματος – τιμολόγησηΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

23 Μαρ
Βόρειος Τομέας Αθηνών [Παραγωγική & εμπορική εξαγωγική εταιρία]

Ταχέως αναπτυσσόμενη παραγωγική και εμπορική εξαγωγική εταιρία ειδών μόδας που εδρεύει στη Μεταμόρφωση Αττικής αναζητά για τη στελέχωση του τμήματος λογιστηρίου της: Λογιστή Προσόντα: Πτυχίο Α.Ε.Ι., Τ.Ε.Ι. ή αντίστοιχο αναγνωρισμένο πτυχίο εξωτερικού Μεταπτυχιακός τίτλος επιθυμητόςΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

10 Μαρ
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [COSMETIC DERMA MEDICINE]

To Cosmetic Derma Medicine Group, η πιο σύγχρονη κλινική Αισθητικής, Δερματολογίας, Πλαστικής Χειρουργικής και Μεταμόσχευσης μαλλιών, αναζητεί Λογιστή για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Ανωτέρας/Ανωτάτης Εκπαίδευσης Άριστη Γνώση Microsoft Οffice Επιθυμητή η γνώση λογιστικού προγράμματος ΑccountantΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

08 Μαρ
Νότιος Τομέας Αθηνών [Εταιρία Facility Management]

Εταιρία που δραστηριοποιείται στον χώρο του Facility Management ζητεί για άμεση πρόσληψη: Λογιστή-τρια κάτοχο ανάλογου τίτλου σπουδών και γνώσεις Αγγλικών. Επιθυμητή προϋπηρεσία και γνώση προγράμματος Softone. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Κατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

QR code