Λογιστής - Μύκονος Δήμος Μυκόνου

13 Δεκ

Λογιστής - Μύκονος

Δήμος Μυκόνου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το ξενοδοχείο ARTE MARE ELIA SUITES στη Μύκονο ζητά να προσλάβει για εργασία: ΛΟΓΙΣΤΗ Απαραίτητα Προσόντα:  Προϋπηρεσία 3 ετών σε ανάλογη τουριστική επιχείρηση/ ξενοδοχειακή μονάδα Δίπλωμα αυτοκινήτου και μηχανής 12μηνη εργασία Προσφέρονται: Διαμονή Διατροφή Ικανοποιητικές αποδοχές Συστάσεις...
Κατηγορία: Οικονομικά
Τύπος απασχόλησης: Full

Σχετικες Αγγελιες

10 Ιαν
Δήμος Μυκόνου [ARTE & MARE ELIA SUITES]

Το ξενοδοχείο ARTE MARE ELIA SUITES στη Μύκονο ζητά να προσλάβει για εργασία: ΛΟΓΙΣΤΗ Απαραίτητα Προσόντα:  Προϋπηρεσία 3 ετών σε ανάλογη τουριστική επιχείρηση/ ξενοδοχειακή μονάδα Δίπλωμα αυτοκινήτου και μηχανής 12μηνη εργασία Προσφέρονται: Διαμονή Διατροφή Ικανοποιητικές αποδοχές ΣυστάσειςΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

10 Ιαν

Το ξενοδοχείο Arte Mare Elia Suites στη Μύκονο ζητά να προσλάβει για εργασία: Βοηθό Λογιστή Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ή άδεια ασκήσεως επαγγέλματος Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση Γνώση λογιστικού συστήματος Data Communication Κάτοχος μηχανής Προσφέρονται: Διαμονή Διατροφή Ικανοποιητικές αποδοχές ΣυστάσειςΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

10 Ιαν

Το ξενοδοχείο Arte Mare Elia Suites ζητά να προσλάβει για εργασία στη Μύκονο: Υπεύθυνη Housekeeping Απαραίτητα προσόντα:  2ετής προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση Προσφέρονται: Διαμονή Διατροφή Ικανοποιητικές αποδοχές Παρακαλούμε να αποστέλλονται μόνο βιογραφικά που πληρούν τα απαραίτητα προσόντα. Συστάσεις καιΚατηγορία: ΤουρισμόςΤύπος απασχόλησης: Seasonal

27 Δεκ

Το Ξενοδοχείο Arte Mare Elia Suites στη Μύκονο ζητά να προσλάβει για εργασία: Οδηγό Φορτηγού Απαραίτητα προσόντα: Άδεια οδήγησης Γ' κατηγορίας Δίπλωμα χειριστή  για Φορτωτή και Τσάπα 3ετή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Προσφέρονται: Διαμονή Διατροφή Ικανοποιητικές αποδοχές Παρακαλούμε ναΚατηγορία: ΜεταφορέςΤύπος απασχόλησης: Seasonal

10 Ιαν

Το Ξενοδοχείο Arte Mare Elia Mykonos Suites ζητά να προσλάβει για εργασία στη Μύκονο: Μηχανικό Θαλάσσιου Εξοπλισμού Απαραίτητα προσόντα: 2ετή προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση Προσφέρονται: Διαμονή Διατροφή Ικανοποιητικές αποδοχές Παρακαλούμε να αποστέλλονται μόνο βιογραφικά που τηρούν τα απαραίτηταΚατηγορία: ΜηχανικοίΤύπος απασχόλησης: Seasonal

QR code