Λογιστής - Μύκονος Δήμος Μυκόνου

13 Δεκ

Λογιστής - Μύκονος

Δήμος Μυκόνου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το ξενοδοχείο ARTE MARE ELIA SUITES στη Μύκονο ζητά να προσλάβει για εργασία: ΛΟΓΙΣΤΗ Απαραίτητα Προσόντα:  Προϋπηρεσία 3 ετών σε ανάλογη τουριστική επιχείρηση/ ξενοδοχειακή μονάδα Δίπλωμα αυτοκινήτου και μηχανής 12μηνη εργασία Προσφέρονται: Διαμονή Διατροφή Ικανοποιητικές αποδοχές Συστάσεις...
Κατηγορία: Οικονομικά
Τύπος απασχόλησης: Full

Σχετικες Αγγελιες

09 Μαρ
Δήμος Μυκόνου [ARTE & MARE ELIA SUITES]

Το ξενοδοχείο Arte Mare Elia Suites ζητά να προσλάβει για εργασία στη Μύκονο: Υπεύθυνη Housekeeping Απαραίτητα προσόντα:  2ετής προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση Προσφέρονται: Διαμονή Διατροφή Ικανοποιητικές αποδοχές Παρακαλούμε να αποστέλλονται μόνο βιογραφικά που πληρούν τα απαραίτητα προσόντα. Συστάσεις καιΚατηγορία: ΤουρισμόςΤύπος απασχόλησης: Seasonal

09 Μαρ

Το ξενοδοχείο Arte Mare Elia Suites στη Μύκονο ζητά να προσλάβει για εργασία από τον Μάιο έως τον Οκτώβρη του 2017: Runner για Παραλία Προσφέρονται: Διαμονή Διατροφή Ικανοποιητικές αποδοχές Παρακαλούμε να αποστέλλονται μόνο βιογραφικά που πληρούν τα απαραίτητα προσόντα. Συστάσεις και φωτογραφία απαραίτητα.Κατηγορία: ΤουρισμόςΤύπος απασχόλησης: Seasonal

09 Μαρ

Το ξενοδοχείο Arte Mare Elia Suites στη Μύκονο ζητά να προσλάβει για εργασία για το 2017: Sushi Chef Απαραίτητα προσόντα: Καλή γνώση της ιαπωνικής κουζίνας Προσφέρονται: Διαμονή Διατροφή Ικανοποιητικές αποδοχές Παρακαλούμε να αποστέλλονται μόνο βιογραφικά που πληρούν τα απαραίτητα προσόντα. Συστάσεις καιΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Seasonal

13 Μαρ

Το ξενοδοχείο Arte Mare Elia Suites στη Μύκονο ζητά να προσλάβει για εργασία: Τεχνικό Συντηρητή Ξενοδοχείου Απαραίτητα προσόντα: 3ετής προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Προσφέρονται: Διαμονή Διατροφή Ικανοποιητικές αποδοχές Παρακαλούμε να αποστέλλονται μόνο βιογραφικά που τηρούν τα απαραίτηταΚατηγορία: Τεχνικοί-ΤεχνίτεςΤύπος απασχόλησης: Seasonal

09 Μαρ

Το ξενοδοχείο Arte Mare Elia Mykonos Suites ζητά να προσλάβει για τη σεζόν Απρίλιος-Οκτώβριος 2017: Chef Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος σχολής Προϋπηρεσία  Γνώση Αγγλικών Συστάσεις Προσφέρονται: Διαμονή Διατροφή Ικανοποιητικές αποδοχές Προοπτικές εξέλιξης Παρακαλούμε να αποστέλλονται μόνο βιογραφικά πουΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Seasonal

Tags:

QR code