Αγγελίες εργασίας για οδηγός. Ξεκινήστε καριέρα οδηγός στην Ελλάδα!

Βλέπετε 116 από τις 85 αγγελίες.
07 Φεβ
Αθήνα [ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ]

οδηγός Αρμοδιότητες: οδηγός για μεταφορές εντός Αττικής με τριαξονικό όχημα. Απαραίτητα Προσόντα:• Κατοχή διπλώματος Ε κατηγορίας. • Κατοχή πιστοποιητικού ADR. • Διαμονή στο νομό Βοιωτίας ή στη Χαλκίδα. E-mail επικοινωνίας: savvidisstef7@yahoo.gr

14 Φεβ
Αθήνα

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΟΔΗΓΟΣ-ΜΕΤΑΦΟΡΕΑΣ, ΜΕ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΔΙΠΛΩΜΑ ΓΙΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΕΠΙΠΛΩΝ

14 Φεβ
Κυψέλη

ΟΔΗΓΟΣ ταξί, για Octavia 4, περιοχή Κυψέλη, βάρδια εναλλάξ ή μόνιμη

14 Φεβ
Πειραιάς

ΟΔΗΓΟΣ με δίπλωμα ΙΧ και μοτοσικλέτας, υπεύθυνος και εργατικός. Απαραίτητα προσόντα γνώση Αγγλικών και χειρισμός Η/Υ, βιογραφικά στο email biogapplications

12 Φεβ
Αθήνα [Connectphone]

Ζητείται οδηγός πωλητής (Ex-Van) από την ConnectPhone A . E . για προώθηση προϊόντων τηλεπικοινωνίας και αξεσουάρ, στην περιοχή της Αττικής

14 Φεβ
Κερατσίνι

ΟΔΗΓΟΣ Ελληνας ζητείται για Mercedes 2004 για πρωινή βάρδια στις περιοχές Κερατσινίου Περάματος και Αμφιάλης 30€ , ώρες επικοινωνίας 10:00-22

20 Φεβ
Αθήνα [FRIGO FOOD AE]

Ζητείται οδηγός-εργάτης με επαγγελματικο δίπλωμα Γ’ κατηγορίας από εταιρεία κατεψυγμένων τροφιμών για 8ωρη εργασία. Περιοχή

26 Ιαν
Κορωπί [Ταχυμεταφορών]

Ζητείται από αναπτυσσόμενη εταιρία ταχυμεταφορών οδηγός για μόνιμη συνεργασία. Επαγγελματικό δίπλωμα Γ' κατηγορίας και εμπειρία στο αντικείμενο θα

14 Φεβ
Ηλιούπολη

ΟΔΗΓΟΣ 41 ετων με διπλωμα Γ' και Δ' κατηγοριας ΠΕΙ και καρτα ψηφιακου ταχογραφου με μεγαλη εμπειρια στις διανομες σε καταστηματα σουπερ μαρκετ και πρακτορεια

15 Φεβ
Μοσχάτο [ΚΟΚΡΑΝΗΣ]

ΖΗΤΕΙΤΕ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ-ΟΔΗΓΟΣ ΣΤΗΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΛΑΧΑΝΑΓΟΡΑ ΡΕΝΤΗ ΗΛΙΚΑΣ 25-35 ΧΡΟΝΩΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΟΧΟΣ ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΣ Β ΚΑΙ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΩΡΑΡΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟΔΟΧΕΣ ΚΑΤΟΠΙΝ

14 Φεβ
Πειραιάς

ΑΠΟΘΗΚΆΡΙΟΣ οδηγός από εταιρεία με μαναβική και ξηρό φορτίο , Δευτέρα έως Σάββατο μισθός 650 ευρώ συν ένσημα. Γνώσεις στο αντικείμενο θα εκτιμηθεί καθώς και

01 Φεβ
Αθήνα [Βιοιατρική]

Κλινική επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό της τον/την κατάλληλο/η: ΔΙΑΣΩΣΤΗ – ΟΔΗΓΟΣ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟΥ με έδρα την Αθήνα Απαραίτητα Προσόντα και Ικανότητες:

24 Ιαν
Μεταμόρφωση

ΟΔΗΓΟΣ υπάλληλος αποθήκης, ζητείται από εταιρεία που δραστηριοποιείται στο χονδρικό εμπόριο χαρτικών και ειδών καθαρισμού με έδρα στη Μεταμόρφωση Αττικής, οι

04 Φεβ
Θάσος [ΜΕΝΤΖΑΣ]

ΟΔΗΓΟΣ ΣΕ ΚΑΒΑ ΠΟΤΩΝ Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα:ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΔΙΠΛΩΜΑ ΚΑΙ Π.Ε.Ι Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: Στοιχεία Επικοινωνίας: 6972836008

14 Φεβ
Θεσσαλονίκη [taxi]

οδηγός ταξι Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: Στοιχεία Επικοινωνίας: 6936148094

15 Φεβ
Αιγάλεω

ΟΔΗΓΟΣ ζητείται από εταιρεία με φρούτα και λαχανικά στο Αιγάλεω, δίπλωμα Β' κατηγορίας. Προηγούμενη εμπειρία στο χώρο της διανομής τροφίμων σε εστιατόρια ή

QR code