Αγγελίες για θέσεις εργασίας σε Πάτρα

Βλέπετε 114 από τις 14 αγγελίες.
17 Νοε
Στελέχη Marketing & Επικοινωνίας – Πάτρα
Πάτρα, Αχαΐας

Στελέχη Marketing & Επικοινωνίας – Πάτρα Η Εταιρία μας είναι μια βραβευμένη και ταχέως αναπτυσσόμενη εταιρεία marketing και διαφήμισης. Στα πλαίσια της ανάπτυξης αυτής στην Πάτρα αναζητά στελέχη που αρχικά θα ξεκινήσουν από το τμήμα Μarketi

16 Νοε
Υπευθυνος Επικοινωνίας και Πωλησεων

Ζητούνται ατομα με προϋπηρεσία σε καφέ, σέρβις, τουριστικά επαγγέλματα και εξυπηρέτηση πελατών από εταιρία στην Πάτρα για να αναλάβουν τη θέση του Υπεύθυνου Επικοινωνίας και Πωλήσεων. Για περισσότερες πληροφορίες στο 2613011447. Πλήρες βιογ

16 Νοε
Στελέχη Πωλήσεων - Πάτρα

Η MetLife, παγκόσμιος ηγέτης, στις Ατομικές & Ομαδικές Ασφάλειες Ζωής, Υγείας & Σύνταξης, αναζητά για τη στελέχωση του Γραφείου Πωλήσεων Πατρών: Στελέχη Πωλήσεων Απόφοιτους ΑΕΙ και ΤΕΙ ηλικίας από 32 έως 45 ετών. Οι κατάλληλοι υποψήφ

15 Νοε
Υπεύθυνος Συνεργείου Ηλεκτρολόγος

Ανώνυμη εταιρία Ημερομηνία δημοσίευσης13 Νοέμβριος, 2014 - 15:00 Κωδικός θέσηςΥΠΚΟΡ02 Κλάδος Περιοχή Τύπος απασχόλησης Ζητείται υπεύθυνος συνεργείου, ηλεκτρολόγος για εργασία στην Κόρινθο σε μεγάλη επιχείρηση αυτοκινήτων. Απαραίτητη η προϋπ

12 Νοε
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Ανθούπολη, Πάτρας - Περιστέρι, Αττικής

Περιγραφή ΤΗΛΕΦΩΝΗΤΡΙΕΣ έμπειρες ζητούνται άμεσα για στελέχωση νεοσύστατου τηλεφωνικού κέντρου από εταιρεία σταθερής τηλεφωνίας, 4 ωρο πρωινό ή απογευματινό, σταθερός μισθός, bonus, ευχάριστο περιβάλλον, πλησίον μετρό. Πληροφορίες Κα Παυλ

12 Νοε
Γεωπόνος-Επιστημονικός Υπεύθυνος Θερμοκηπίων Υδροπονίας
Βουπρασία, Ηλείας - Πάτρα, Αχαΐας

Ζητείται για πρόσληψη μισθωτής εργασίας αορίστου χρόνου Γεωπόνος Επιστημονικός Υπεύθυνος Θερμοκηπίων Υδροπονίαςκαι Συσκευαστηρίων Περιοχή Βασικής δραστηριότητας Βάρδα Ηλείας και ΒΙΠΕ Πάτρας Απαραίτητα Προσόντα: Πτυ

09 Νοε
ΝΟΣΟΚΟΜΑ - ΓΗΡΟΚΟΜΟΣ - ΦΥΛΑΞΗ ΠΑΙΔΙΩΝ

ΝΟΣΟΚΟΜΑ - γηροκόμος, ετών 33, Ελληνίδα, με πτυχίο υπολογιστών, σπουδές μαγειρικής, ομιλούσα Αγγλικής, Ιταλικής και Ισπανικής αναλαμβάνει την φροντίδα ηλικιωμένων καθώς και την φύλαξη μικρών. Επίσης έρχεται στον χώρο σας για μεμονωμένες ή σ

07 Νοε
Ζητείται προσωπικό ασφαλείας στην Πάτρα (Κέντρο)

Ζητούνται άτομα ηλικίας 18-25 ετών και 25-45 ετών να εργασθούν ως προσωπικό ασφαλείας στην Πάτρα σε μεγάλη στατική φύλαξη στην Πάτρα. Απαραίτητη προϋπόθεση για να εργασθούν η άδεια Security. Επικοινωνήστε στο 6980981773.

07 Νοε
ΕΙΣΟΔΟΣ ΜΕΤΡΟ ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
Ανθούπολη, Πάτρας

Περιγραφή ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ νεοι - νεες άμεσα με άριστες επικοινωνιακές ικανότητες, ευχέρεια λόγου για την προώθηση πακέτων σταθερής τηλεφωνίας σε νεοσύστατο τμήμα στην Ανθούπολη. Εργασία 4 ωρη πρωινή ή απογευματινή. Παρέχεται σταθερός μισός, ασφ

07 Νοε
Φαρμακοποιος

Νέα πτυχιούχος φαρμακοποιός, κάτοχος άδειας ασκήσεως επαγγέλματος, αναζητά εργασία πλήρους ή μερικής απασχόλησης σε φαρμακείο, φαρμακαποθήκη ή παρεμφερή επαγγελματικό χώρο της ευρύτερης περιοχής των Πατρών. Τηλ. 6975 730600

05 Νοε
Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος "Ανάπτυξη κελιού καυσίμου τύπου πολυμερικής μεμβράνης (PEMFC) χαμηλού κόστους, βασιζόμενο σε καινοτόμους ηλεκτρoκαταλύτες χαμηλής ή μηδενικής περιεκτικότητας σε Pt" (1 Μεταπτ. Φοιτητής - ΠΕ Χημ. Μηχανικός)

Ο Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας του Πανεπιστημίου Πατρών σύμφωνα με απόφαση της αρ. 394 / 06-10-2014 Συνεδρίασης της Επιτροπής Ερευνών του Πανεπιστημίου Πατρών, για την υλοποίηση του έργου “Ανάπτυξη κελιού καυσίμου τύπου πολυμερικής

03 Νοε
Υπεύθυνος Ανάπτυξης Δικτύου
Πάτρα, Αχαΐας [Paylink - Western Union]

Η εταιρεία Paylink, κύριος αντιπρόσωπος της Western Union στην Ελλάδα, brand κυρίαρχο στον τομέα του τόσο στην Ελλάδα όσο και παγκοσμίως, αναζητεί να προσλάβει: Υπεύθυνο Ανάπτυξης Δικτύου (σημείων πώλησης, Συνεργατών B2B) με έδρα στην περιο

29 Οκτ
Ζητείται ΔΙΑΝΟΜΕΑΣ

Από κεντρική πιτσαρία στην Πάτρα, ζητείται ΔΙΑΝΟΜΕΑΣ για part time (κυρίως απογευματινές/βραδινές ώρες). Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να είναι από 18-25 ετών. Επίσης θα πρέπει να έχουν δικό τους μηχανάκι. Άμεση πρόσληψη.

27 Οκτ
ΔΙΑΝΟΜΕΑΣ
Πάτρα [ΠΙΤΣΑΡΙΑ]

ΔΙΑΝΟΜΗ Αρμοδιότητες: ΔΙΑΝΟΜΗ Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΜΗΧΑΝΑΚΙ Επιθυμητά Προσόντα: ΑΠΟ 18-25 ΕΤΩΝ Η εταιρία προσφέρει: ΜΙΣΘΟ - ΑΣΦΑΛΙΣΗ Στοιχεία Επικοινωνίας: 6972441338

QR code