Ψάξε και βρες εργασία. Ξεκίνα νέα καριέρα!

Η θέση εργασίας που ψάχνεις ίσως βρίσκεται εκεί έξω. Εμείς θα σε βοηθήσουμε να την βρεις.

Αγγελίες ανα κατηγορία - πόλη - εργοδότη

Χάρτης Εργασίας

Θέσεις εργασίας στο JobsToday

  • Work
    Εργασία στην Χαλκιδικη
    \"Prestige-Sandanski\" - Θεσσαλονίκη

    Προσφέρουμε υπεύθυνα ΑΜΕΣΑ εργασία γαι καμάριερες, λαντζιερες, σερβιτοροι, πμουφε(κουζίνα) για ΧΑΛΚΙΔΙΚΉ. Κ-α Γαλήνη, γραφείο "Prestije-Sandanski"

  • Work
    ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ SPORTS CAFE
    KING KONG - Θεσσαλονίκη

    ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ SPORTS CAFE ΣΕ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥ ΕΥΟΣΜΟΥ ΛΟΓΩ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΣΕ ΤΙΜΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ Κ. ΑΝΤΩΝΗΣ 6934 062957

  • Work
    Ελληνικά Ενεχυροδανειστήρια Θεσσαλονίκης Gold & Silver Money
    GOLD SILVER MONEY - Θεσσαλονίκη

    ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΑΠΟ 25 ΕΩΣ 35 ΕΤΩΝ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑ ΣΕ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΗΡΙΟ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ.ΡΑΝΤΕΒΟΥ

  • Work
    Εργοθεραπευτής- τρια
    speechpoint - Θεσσαλονίκη

    Περιγραφή Θέσης:Ζητείται Εργοθεραπευτής-τρια Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: 3ετής εμπειρία Επιθυμητά Προσόντα: SI, NDT Bobath Η εταιρία

  • Work
    3D Animator & Art Designer
    NeWorlDimension - Θεσσαλονίκη

    Περιγραφή Θέσης: Νέα επιχείρηση αναζητά άτομα τα οποία είναι ικανά να καλύψουν τις ανάγκες των θέσεων χωρίς μισθό προσωρινά. Αρμοδιότητες:

  • Work
    Luxury Apartments Host
    Breakbooking - Αθήνα

    Ζητείται υπάλληλος για υποδοχή και επίβλεψη σε διαμερίσματα τύπου Airbnb στο κέντρο της Αθήνας. Απαραίτητα Προσόντα: Γνώση Αγγλικής

  • Work
    Ζητούνται Μηχανικοί
    Εργαστηριο Εφαρμοσμένης Θερμοδυναμικής ΑΠΘ - Θεσσαλονίκη

    Ζητούνται Μηχανικοί απόφοιτοι/ες Πολυτεχνείου ή ΤΕΙ για θεωρητική και πειραματική ερευνητική εργασία σε επιστημονική ομάδα του Αριστοτελείου

  • Work
    ΙΑΤΡΟΙ
    ΑΑ - Κέρκυρα

    Ζητούνται Ιατροί μέ ή χωρίς ειδικότητα, να εχουν ολοκληρώσει το αγροτικό τους, απο Ιατρείο στην Κέρκυρα. Απαραίτητα Προσόντα: Αγγλικά

Νέα Άρθρα

3 πράγματα που δεν μπορείς να ελέγξεις όταν ψάχνεις εργασία (και 3 που μπορείς!).
10 χρήσιμες συμβουλές για μια επιτυχημένη καριέρα.
6 συμβουλές για να πετύχεις στη νέα σου δουλειά.
Δες πως να χειριστείς μια τηλεφωνική συνέντευξη.
7 συμβουλές για να διατηρήσεις τη δουλειά σου.
3 τρόποι για να ξεκινήσεις την αναζήτηση εργασίας.

Στατιστικά

7679

Αγγελίες Εργασίας

1851

Εργοδότες

176

Πηγές