Ψάξε και βρες εργασία. Ξεκίνα νέα καριέρα!

Η θέση εργασίας που ψάχνεις ίσως βρίσκεται εκεί έξω. Εμείς θα σε βοηθήσουμε να την βρεις.

Αγγελίες ανα κατηγορία - πόλη - εργοδότη

Χάρτης Εργασίας

Θέσεις εργασίας στο JobsToday

  • Work
    Προσωπικό
    Remax Living - Θεσσαλονίκη

    RE/MAX Living Καλαμαριάς. Αναζητούμε προσωπικό. Με μισθό και μπόνους. Στείλε βιογραφικό στη μεγαλύτερη εταιρία Real Estate στον κόσμο και την

  • Work
    Κοπέλα για μπυραρία
    Τάσος - Θεσσαλονίκη

    Ζητείται εμφανίσιμη κοπέλα από 20 έως 28 ετών, για εργασία σε μπυραρία, περιοχή Μπότσαρη. Επικοινωνία μετά τις 15:00 μμ. Τάσος, τηλ: 6980047593

  • Work
    Καθηγητής/Καθηγήτρια Πληροφορικής
    Ledra College - Πανελλήνια

    Το Ledra College (Λευκωσία, Κύπρος) επιθυμεί να προσλάβει Καθηγητή Πληροφορικής πλήρους απασχόλησης για διδασκαλία σε αγγλόφωνα προγράμματα

  • Work
    ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΣΤΟ SOLO GELATO GLYFADA
    SOLO GELATO GLYFADA - Αθήνα

    Περιγραφή Θέσης: υπάλληλος Αρμοδιότητες: βοηθός στη παραγωγή και πώληση παγωτού, ετοιμασία και πώληση καφέ Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά

  • Work
    ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΑΤΟΜΟ ΓΙΑ ΝΤΕΛΙΒΕΡΥ
    Παραδοσιακο ψητοπωλειο - Θεσσαλονίκη

    ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΑΤΟΜΟ ΓΙΑ ΝΤΕΛΙΒΕΡΥ ΣΕ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΨΗΤΟΠΩΛΕΙΟ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΘΩΝΟΣ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ

  • Work
    ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΑΤΟΜΑ ΓΙΑ ΠΩΛΗΣΕΙΣ
    ΕΤΑΙΡΙΑ - Θεσσαλονίκη

    Ζητούνται άτομα από εμπορική επιχείρηση τροφίμων, ως πωλητές, για μερική ή πλήρη απασχόληση, Τηλ. 6984318664 αποστολη βιογραφικου: pantazis1707@gmail.com

  • Work
    ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΑΤΟΜΑ ΓΙΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΩΝ

    Άτομα σοβαρά με αξιοπιστία και ικανότητα επικοινωνίας ζητούνται για εξυπηρέτηση πελατών, από ανώνυμη εμπορική επιχείρηση. Μόνο σοβαρές

  • Work
    ΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ

    ΣΟΒΑΡΑ άτομα με γνώση ίντερνετ ζητούνται πανελλαδικά για ολιγόωρη πρωινή ή απογευματινή εργασία από τον χώρο τους. Πληροφορίες τηλ.

Νέα Άρθρα

3 πράγματα που δεν μπορείς να ελέγξεις όταν ψάχνεις εργασία (και 3 που μπορείς!).
10 χρήσιμες συμβουλές για μια επιτυχημένη καριέρα.
6 συμβουλές για να πετύχεις στη νέα σου δουλειά.
Δες πως να χειριστείς μια τηλεφωνική συνέντευξη.
7 συμβουλές για να διατηρήσεις τη δουλειά σου.
3 τρόποι για να ξεκινήσεις την αναζήτηση εργασίας.

Στατιστικά

5560

Αγγελίες Εργασίας

1364

Εργοδότες

155

Πηγές