Ψάξε και βρες εργασία. Ξεκίνα νέα καριέρα!

Η θέση εργασίας που ψάχνεις ίσως βρίσκεται εκεί έξω. Εμείς θα σε βοηθήσουμε να την βρεις.

Αγγελίες ανα κατηγορία - πόλη - εργοδότη

Χάρτης Εργασίας

Θέσεις εργασίας στο JobsToday

  • Work
    Υπεύθυνος καταστήματος Ένδυσης
    HRSTRATEGY - Αθήνα

    Οργανωμένη εμπορική αλυσίδα ένδυσης ζητά υπεύθυνους λειτουργίας για τα καταστήματά της στα Βόρεια προάστια και το κέντρο της Αθήνας. Οι

  • Work
    4ωρη απασχοληση
    linea - Θεσσαλονίκη

    Ζητείται νέος έως 25 ετών για βοηθητικές εργασίες σε βιοτεχνία υφάσματων. 4ωρη πρωινή απασχόληση - 5νθημερο Περιοχή αερογέφυρα Σταυρουπολης

  • Work
    ΕΜΠΕΙΡΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΗΣ & ΒΟΗΘΟΣ ΑΡΤΕΡΓΑΤΗ - ΡΟΔΟΣ
    BAKERY RHODES - Ρόδος

    Περιγραφή Θέσης: Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: ΓΙΑ ΤΗ ΣΤΕΛΕΧΩΣΗ ΓΝΩΣΤΟΥ ΑΡΤΟΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟΥ

  • Work
    Υπάλληλος Βιολογικών Καθαρισμών Αυτοκινήτων
    Μελίνα - Θεσσαλονίκη

    Ζητείται υπάλληλος για Βιολογικούς Καθαρισμούς Αυτοκινήτων, Ξεθάμπωμα Φαναριών, Γυάλισμα-Κέρωμα σε κατάστημα στον Εύοσμο. Απαρραίτητα

  • Work
    μάγειρας
    K4Kythnos - Κύθνος

    Το συγκρότημα πολυτελών ενοικιαζόμενων βιλλών Κ4Kastelas της ξενοδοχιακής επιχείρησης K4Kythnos ζητά μάγειρα για τη στελέχωση της κουζίνας

  • Work
    Εργατοτεχνίτες
    ΦΑΡΜΑ ΚΟΥΚΑΚΗ - Κιλκίς

    Η γαλακτοβιομηχανία ΦΑΡΜΑ ΚΟΥΚΑΚΗ Α.Ε. στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξής της επιθυμεί να προσλάβει άμεσα εργατοτεχνικό προσωπικό: 1. Χειριστές

  • Work
    LOGISTICS & CUSTOMER SERVICE OFFICER
    Παραδοσιακή βιομηχανική μονάδα - Θεσσαλονίκη

    Παραδοσιακή βιομηχανική μονάδα, προσκαλεί: LOGISTICS & CUSTOMER SERVICE OFFICER Μία από τις μεγαλύτερες βιομηχανικές μονάδες παραγωγής στην Β. Ελλάδα

  • Work
    Επαγγελματίες Υγείας - Ηγουμενίτσα
    GMG DIAGNOSTICS ΕΠΕ - Ηγουμενίτσα

    ΖΗΤΕΙΤΑΙ Επαγγελματίας Υγείας για εξωτερική συνεργασία από Εταιρεία Παροχής Υπηρεσιών Υγείας για υπηρεσίες υποστήριξης ασθενών στην

Νέα Άρθρα

Τι ψάχνουν οι εργοδότες και τι να κάνεις στη συνέντευξη!
16.787 Μόνιμες θέσεις στο δημόσιο αναμένονται το 2019!
Έρχεται πρόγραμμα κοινωφελούς εργασίας για 8.933 ανέργους τον Φεβρουάριο!
Πως να βρεις δουλειά στον χώρο της Υγείας!
Η σημαντικότητα των social media στην αγορά εργασίας!
6 Tips για μια επιτυχημένη συνέντευξη μέσω Skype!

Στατιστικά

8448

Αγγελίες Εργασίας

1275

Εργοδότες

3

Πηγές