Ψάξε και βρες εργασία. Ξεκίνα νέα καριέρα!

Η θέση εργασίας που ψάχνεις ίσως βρίσκεται εκεί έξω. Εμείς θα σε βοηθήσουμε να την βρεις.

Αγγελίες ανα κατηγορία - πόλη - εργοδότη

Θέσεις εργασίας στο JobsToday

  • Work
    Πωλήτρια Λιανικής
    ManDynamic - Αθήνα

    Η ManDynamic αναζητά Πωλήτρια Λιανικής για αλυσίδα καταστημάτων στο χώρο της μόδας. Περιοχή: Χαλάνδρι, Αττική. Αρμοδιότητες: Υψηλής ποιότητας

  • Work
    ManDynamic - Ηράκλειο

    Η ManDynamic αναζητά Πωλήτρια Λιανικής για αλυσίδα καταστημάτων στο χώρο της μόδας. Περιοχή: Ηράκλειο, Κρήτη Αρμοδιότητες: Υψηλής ποιότητας

  • Work
    Ζητούνται άτομα για εργασία στην Αγγλία
    PEARSON ANDERSON UK - Πανελλήνια

    Еταιρεία ψάχνει να προσλάβει προσωπικό (άντρες, γυναίκες ή και ζευγάρια) για φροντίδα ηλικιωμένων σε γηροκομείο στο Ηνωμένο Βασίλειο. Με

  • Work
    ΤΕΧΝΙΤΕΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ
    Γ. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ & ΣΙΑ Ι.Κ.Ε. - ATRITUBE HVAC PRODUCTS - Θεσσαλονίκη

    Ζητούνται τεχνίτες, από την κατασκευαστική εταιρεία ΑTRITUBE, στην περιοχή της Σίνδου, για την κατασκευή κυκλικών και ορθογωνικών αεραγωγών.

  • Work
    ΕΜΠΟΡΟΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
    SENS CREATION - Αθήνα

    Μεγάλη εταιρεία κινητής τηλεφωνίας ζητά γυναίκες & άνδρες υπαλλήλους για 5ήμερη απασχόληση, αορίστου χρόνου, σε καταστήματα ηλεκτρονικών.

  • Work
    Bartender
    Ξενοδοχείο 5* - Ζάκυνθος

    Περιγραφή Θέσης: Ξενοδοχείο 5* αναζητά Bartender Απαραίτητα Προσόντα: Γνώση café art και cocktails, γνώση αγγλικής γλώσσας, προϋπηρεσία τουλάχιστον

  • Work
    Καμαριέρα

    Περιγραφή Θέσης: Ξενοδοχείο 5* στην Ζάκυνθο αναζητά καμαριέρες. Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Επιθυμητά Προσόντα:

  • Work
    ΝΟΣΗΛΕΥΤΕΣ
    ΑΦ - Κέρκυρα

    Ζητούνται ΝΟΣΗΛΕΥΤΕΣ από Ιατρείο στην Κέρκυρα για το έτος 2020. ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ: Εργασιακή εμπειρία σε χειρουργικά και Παθολογικά

Νέα Άρθρα

Βιογραφικό: Τα συχνότερα λάθη
Κανόνες ένδυσης σε μια συνέντευξη εργασίας
Τοξικό εργασιακό περιβάλλον; Αντιμετωπίστε το σωστά
Τηλεργασία ή freelancer, όσα πρέπει να γνωρίζετε
Συνέντευξη εργασίας: Τα πιο συνηθισμένα λάθη
Έκανες λάθος στην δουλειά; Αντιμετώπισε το!

Στατιστικά

542

Αγγελίες Εργασίας

369

Εργοδότες

6001

Μέλη