Ψάξε και βρες δουλειά. Ξεκίνα νέα καριέρα!

Η θέση εργασίας που ψάχνεις ίσως βρίσκεται εκεί έξω. Εμείς θα σε βοηθήσουμε να την βρεις.

Αγγελίες ανα κατηγορία - πόλη - εργοδότη

Χάρτης Εργασίας

Θέσεις εργασίας στο JobsToday

  • Work
    ΠΩΛΗΣΕΙΣ B2B
    CPILTD - Αθήνα

    ΠΡΟΦΙΛ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ: Πτυχίο Ανώτερης-Ανώτατης σχολής (επιθυμητό) Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση τουλάχιστον 2 χρόνων στον κλάδο τροφίμων

  • Work
    Προσωπικό Ασφαλείας (security)-ΗΒΗ Κορωπί
    Oceanic Security A.E. - Αθήνα

    Περιγραφή Θέσης: O όμιλος εταιρειών OCEANIC GROUP OF COMPANIES A.E., που δραστηριοποιείται πανελλαδικά στον τομέα παροχής υπηρεσιών ασφαλείας, επιθυμεί

  • Work
    Σερβιτόροι/ Σερβιτόρες για σεζόν
    Job Trust - Λιμένας Χερσονήσου

    Ζητούνται σερβιτόροι/σερβιτόρες μέχρι 24 ετών για πολυτελές ξενοδοχείο στην Χερσόνησο Κρήτης με γνώσεις Αγγλικών και εμπειρία στο σέρβις

  • Work
    Εργαζόμενοι για Τμήμα Κρατήσεων
    Job Trust - Θεσσαλονίκη

    Ζητούνται άτομα για τμήμα κρατήσεων/ γραφείο στη Θεσσαλονίκη με άριστη γνώση Αγγλικών, Βουλγαρικών και Ελληνικών. Αποστολή βιογραφικών

  • Work
    ADWORDS & SOCIAL SPECIALIST
    QualityWeb - Αθήνα

    The company QualityWeb specializes in web development, e-shop construction, internet marketing, social media marketing and seo. The team of QualityWeb consists of people with extensive knowledge and experience. We are looking for an ambitious

  • Work
    Promoters Cosmote
    Μεγάλη εταιρεία Marketing - Πανελλήνια

    Μεγάλη εταιρεία που δραστηριοποιείται στο χώρο του Marketing και της Διαφήμισης ζητά άμεσα νέες, από 18 έως 30 ετών, για 5ήμερη 6ωρη απασχόληση

  • Work
    Connectphone - Αθήνα

    Η εταιρεία CONNECTPHONE AE,(http://www.connectphone.gr/) , από τις πλέον δυναμικές και αξιόπιστες εταιρείες τηλεπικοινωνιών και προώθησης προϊόντων αναζητά

  • Work
    ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ
    ΡΟΙΝΤ - Αθήνα

    Το κέντρο μελέτης ΡΟΙΝΤ Ασπροπύργου ζητά εκπαιδευτικό προσωπικό: 1. Δημιουργικής απασχόλησης (απόφοιτο ΙΕΚ, ΤΕΙ) 2. Φιλόλογο 3. Μαθηματικό.

Νέα Άρθρα

8 συμβουλές για πιο ευχάριστη και αποδοτική εργασία
360 νέες θέσεις εργασίας στο Δήμο Θεσσαλονίκης
4 Πράγματα που κερδίζεις αν πας στη δουλειά νωρίς
Τι δεν θα πρέπει να κάνεις για να κρατήσεις την δουλειά σου!
Καριέρα: 5 Λάθη που θα πρέπει να αποφύγεις!
6 Ικανότητες που χρειάζεται να έχουμε για κάθε δουλειά!