Θέσεις εργασίας

Χάρτης Εργασίας

Θέσεις εργασίας στο JobsToday

  • Work
    Φοιτήτρια ζητείται για φοροτεχνικό γραφείο
    Οικονομολόγος φοροτεχνικός - Αθήνα

    ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟ ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟ ΓΙΑ εσωτερικη ΕΡΓΑΣΙΑ ΣΕ ΓΡΑΦΕΙΟ (ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΘΗΝΑΣ ΜΕΓΑΡΟ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΣΤΑΣΗ ΜΕΤΡΟ )ΓΙΑ

  • Work
    Αγγελία πρόσληψης προσωπικού από την εταιρεία mini M Company
    mini M - Θεσσαλονίκη

    Εταιρεία η οποία αναπτύσσεται και δραστηριοποιείται στο χώρο της εστίασης – mini market στην περιοχή της Θεσσαλονίκης, στα πλαίσια της ανάπτυξης

  • Work
    σερβιτορος
    ERIMITIS - Παξοί

    Περιγραφή Θέσης: Σερβιτορος /Μάιος -Σεπτέμβριος Αρμοδιότητες: Σερβις Απαραίτητα Προσόντα: προϋπηρεσία Επιθυμητά Προσόντα:αγγλικά

  • Work
    Μπαρτεντερ

    Περιγραφή Θέσης: μπουφετζης /καφέ/κοκτέιλ Αρμοδιότητες: υπεύθυνος μπαρ Απαραίτητα Προσόντα: προϋπηρεσία /κοκτέιλ Επιθυμητά Προσόντα:

  • Work
    σερβιτορα
    trust office - Ρέθυμνο

    ζηταμε σερβιτορα σε ιντερνετ καφε στο ρεθυμνο παρεχεται διαμονη διατροφη ασφαλεια μισθος 900 ευρω βιογραφικο με φωτογραφια efi-ergasia@hotmail.com

  • Work
    Παιδαγωγοι για φυλαξη σε παιδότοπο στην Πάτρα
    Petit Boutique - Πάτρα

    Ο μεγαλυτερος παιδότοπος στην Πάτρα αναζητά για πρόσληψη προσωπικό φύλαξης και δημιουργικής απασχόλησης για παιδιά στο χώρο του παιχνιδιού. Επιθυμητά

  • Work
    ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΙΚΩΝ ΣΧΟΛΩΝ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΙΔΙΑΙΤΕΡΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ '' ΟΙΚΟΜΑΘΕΙΑ '' ( ΑΤΤΙΚΗ )
    ΟΙΚΟΜΑΘΕΙΑ - Αθήνα

    Περιγραφή Θέσης: Το Κέντρο Ιδιαιτέρων Μαθημάτων '' ΟΙΚΟΜΑΘΕΙΑ'' ζητά συνεργάτες καθηγητές Πολυτεχνικών Σχολών για τη στεέχωση τμήματος

  • Work
    ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΥ Α.Ε.Ι.
    STABILITE - Αθήνα

    Η Εταιρία παροχής υπηρεσιών ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ Ο.Ε., επεκτείνεται σε νέες δραστηριότητες και επιθυμεί να προσλάβει Γραμματέα Διεύθυνσης

Νέα Άρθρα

Πως να αντιμετωπίσεις το άγχος της δουλειάς!
Τι πρέπει να κάνεις σαν φοιτητής για να βρεις μετά δουλειά!
Τι πρέπει να σκεφτείς πριν υποβάλλεις την παραίτηση σου!
5 Πράγματα που δεν κάνουν οι επιτυχημένοι επαγγελματίες!
Πως να προετοιμαστείς για μια συνέντευξη με βιντεοκλήση;
4 Λόγοι για να επιλέξεις το Freelancing σαν νέα καριέρα!