Ψάξε και βρες δουλειά. Ξεκίνα νέα καριέρα!

Η θέση εργασίας που ψάχνεις ίσως βρίσκεται εκεί έξω. Εμείς θα σε βοηθήσουμε να την βρεις.

Αγγελίες ανα κατηγορία - πόλη - εργοδότη

Χάρτης Εργασίας

Θέσεις εργασίας στο JobsToday

  • Work
    RECEPTIONIST/ADMINISTRATOR
    ΜΕΛΙΝΑ ΑΞ.Τ.Τ.Ε.Ε. ΜELINA HOTEL FIRA SANTORINI - Θήρα

    Περιγραφή Θέσης: RECEPTIONIST/ GENERAL ADMINISTRATION Αρμοδιότητες:ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΩΝ,ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ,ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ Απαραίτητα Προσόντα: ΑΡΙΣΤΗ ΓΝΩΣΗ ΑΓΓΛΙΚΩΝ

  • Work
    ΚΑΛΥΨΗ 5 ΝEΩΝ ΘΕΣΕΩΝ-ΑΡΧΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΘΗΝΑ
    Progressive Organisation - Αθήνα

    Στα πλαίσια συνεργασίας με μεγάλη εταιρεία της Ελληνικής αγοράς, βρισκόμαστε στην αναζήτηση 5 υποψηφίων με ή χωρίς προϋπηρεσία που

  • Work
    Graphic Designer
    TOMATO CREATIVCE - Θεσσαλονίκη

    Το δημιουργικό γραφείο ΤΟΜΑΤΟ Creative (Θεσσαλονίκη) αναζητά γραφίστα για μόνιμη απασχόληση Απαραίτητες προϋποθέσεις: - Κάτοχος κάρτας

  • Work
    Ασφαλιστικοί-Χρηματοοικονομικοί Σύμβουλοι
    Interamerican - Θεσσαλονίκη

    Γραφείο πωλήσεων της Interamerican με δραστηριότητα σε Θεσσαλονίκη και Χαλκιδική αναζητά εξωτερικούς συνεργάτες για τη στελέχωση του δικτύου

  • Work
    Ναυτης
    Sea Gate - Αθήνα

    Περιγραφή Θέσης: Ναυτης Αρμοδιότητες: Καθαριοτητα, μαγειρεμα Απαραίτητα Προσόντα: ξενες γλωσσες, εμπειρια σε σκαφος Επιθυμητά Προσόντα:

  • Work
    Σέρβις, μπουφές
    Φειδίου 2 - Αθήνα

    Περιγραφή Θέσης: σέρβις, μπουφές Απαραίτητα Προσόντα: προϋπηρεσία , όρεξη για δουλειά, υπευθυνότητα, συνέπεια Επιθυμητά Προσόντα:

  • Work
    Στατιστικοί για εκπόνηση αναλύσεων
    Spss-analysis.gr - Αθήνα

    ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΟΙ για εκπόνηση στατιστικών αναλύσεων ερωτηματολογίων Ακαδημαϊκών ερευνών, χρήση SPSS απαραίτητη, αμοιβή τιμή συζητήσιμη

  • Work
    σερβις-μπαρ
    καφε μπαρ - Ορεστιάδα

    ζηταμε αμεσα απο τωρα 2 κοπελες για σερβις μπαρ στη σαμοθρακη σε νεανικο καφε μπαρ παρεχουμε διαμονη μεροκαματο 30 ευρω/μερα βιογραφικο

Νέα Άρθρα

360 νέες θέσεις εργασίας στο Δήμο Θεσσαλονίκης
4 Πράγματα που κερδίζεις αν πας στη δουλειά νωρίς
Τι δεν θα πρέπει να κάνεις για να κρατήσεις την δουλειά σου!
Καριέρα: 5 Λάθη που θα πρέπει να αποφύγεις!
6 Ικανότητες που χρειάζεται να έχουμε για κάθε δουλειά!
Ποιες είναι οι 6 πιο δημοφιλείς γλώσσες προγραμματισμού!