Ψάξε και βρες εργασία. Ξεκίνα νέα καριέρα!

Η θέση εργασίας που ψάχνεις ίσως βρίσκεται εκεί έξω. Εμείς θα σε βοηθήσουμε να την βρεις.

Αγγελίες ανα κατηγορία - πόλη - εργοδότη

Χάρτης Εργασίας

Θέσεις εργασίας στο JobsToday

  • Work
    Νέοι - Νέες για διαφημιστική εταιρία
    Διαφημιστική Εταιρία - Θεσσαλονίκη

    Ζητούνται άμεσα νεαρά άτομα, έμπειρα ή μη, για τη στελέχωση νεοσύστατης διαφημιστικής εταιρίας στη Θεσσαλονίκη. Κύριες αρμοδιότητες

  • Work
    Πωλητής Καυσίμων
    MASTER PLUS HR - Θεσσαλονίκη

    H MASTER PLUS hr, για λογαριασμό πελάτη της, πρατήριο καυσίμων στη Θεσσαλονίκη , αναζητά 1 (ένα) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

  • Work
    Γραφίστας/Γραφίστρια
    Mobsalons - Θεσσαλονίκη

    Αναζητούμε γραφίστα για την κάλυψη μόνιμης θέσης ημιαπασχόλησης. Απαραίτητα προσόντα: • Γνώση προγράμματος Adobe Illustrator, Adobe Photoshop & Adobe

  • Work
    Υπάλληλος πρατηριου υγρών καυσίμων
    ΙΛΙΑΔΑ ΑΒΕΕ - Θεσσαλονίκη

    Περιγραφή Θέσης: Υπάλληλος πρατηριου υγρων καυσιμων Αρμοδιότητες: εξυπηρετηση πελατων Απαραίτητα Προσόντα: κοινωνικό άτομο Επιθυμητά

  • Work
    ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΓΙΑ ΑΤΤΙΚΗ
    Global Protection Security - Αθήνα

    Η εταιρεία GLOBAL PROTECTION SECURITY αναζητά ευπαρουσίαστες κοπέλες με άδεια security, για σταθερή εργασία στην περιοχή της Αθήνας. 2105440777. Βιογραφικά

  • Work
    Τελειόφοιτοι/Απόφοιτοι Λυκείου ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ
    Major Ivory Marketing - Θεσσαλονίκη

    Περιγραφή Θέσης: Η Major Ivory Marketing, είναι μία εταιρεία που δραστηριοποιείται στο χώρο του Marketing, των Πωλήσεων και του Management Αρμοδιότητες:

  • Work
    Υπάλληλος γραφείου ασφαλίσεων
    INTERBROKERS ΑΕ - Θεσσαλονίκη

    ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΑΣΦΑΛΙΣΕΩΝ (Θεσσαλονίκη ) Ζητείται εσωτερικός υπάλληλος γραφείου για το τμήμα Πωλήσεων Απαραίτητα

  • Work
    Υπαλληλος Καταστηματος
    Olympus Sport - Πειραιάς

    Η Olympus Sport αναζητεί προσωπικό πώλησης για το κατάστημα μας στον Νέο Φάληρο Αττικής, για πλήρη και μερική απασχόληση. ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ:

Νέα Άρθρα

Πως θα βρω εργασία στην Ελλάδα του 2017
8 συμβουλές για πιο ευχάριστη και αποδοτική εργασία
360 νέες θέσεις εργασίας στο Δήμο Θεσσαλονίκης
4 Πράγματα που κερδίζεις αν πας στη δουλειά νωρίς
Τι δεν θα πρέπει να κάνεις για να κρατήσεις την δουλειά σου!
Καριέρα: 5 Λάθη που θα πρέπει να αποφύγεις!