Ψάξε και βρες δουλειά. Ξεκίνα νέα καριέρα!

Η θέση εργασίας που ψάχνεις ίσως βρίσκεται εκεί έξω. Εμείς θα σε βοηθήσουμε να την βρεις.

Αγγελίες ανα κατηγορία - πόλη - εργοδότη

Χάρτης Εργασίας

Θέσεις εργασίας στο JobsToday

  • Work
    Εξωτερικός πωλητής
    Ποτοποιία Χατζόπουλος - Αθήνα

    Εταιρεία παραγωγής οινοπνευματώδων ποτών, αναζητά πωλητή για την ανάπτυξη δικτύου πωλήσεων στον νομό Αττικής. Απαραίτητη η προϋπηρεσία

  • Work
    Ασφαλιστικοί Σύμβουλοι Interamerican
    Interamerican - Θεσσαλονίκη

    Αναζητούνται εξωτερικοί συνεργάτες για τη στελέχωση Γραφείου Πωλήσεων της Interamerican με δραστηριότητα σε Θεσσαλονίκη και Χαλκιδική. Απαιτούμενα

  • Work
    Σερβιτόρους και Σερβιτόρες
    PAUL (FOOD INDUSTRY) - Αθήνα

    Περιγραφή Θέσης: • Η θέση αυτή συμβάλει στην επιτυχία του PAUL με το να παρέχει εξαιρετική εξυπηρέτηση σε όλους τους πελάτες μας, προσφέρει

  • Work
    Στελέχωση τμημάτων εμπορικής εταιρείας
    C.B. Company - Αθήνα

    Εμπορική εταιρεία ζητάει άτομα με δικό τους ΙΧ για εξωτερική εργασία σε διάφορες περιοχές της Αθήνας. -Προϋπηρεσία ΜΗ απαραίτητη. -Παρέχονται

  • Work
    ΡΑΦΗ ΔΕΙΓΜΑΤΩΝ
    Globus LTD - Θεσσαλονίκη

    Περιγραφή Θέσης:ΡΑΦΗ ΔΕΙΓΜΑΤΩΝ Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: Στοιχεία Επικοινωνίας:

  • Work
    Προγραμματιστής Εφαρμογών
    Γρηγοριάδης Ελευθέριος - Δράμα

    Εταιρεία πληροφορικής με έδρα την Δράμα που δραστηριοποιείται στην ανάπτυξη εφαρμογών αναζητά άτομα με γνώσεις προγραμματισμού σε

  • Work
    ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗ
    ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ - Αθήνα

    ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗ.ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΑΕΙ Η ΤΕΙ,ΓΝΩΣΗ ΕΓΛΣ,ΚΒΣ-ΚΦΑΣ,ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΣΕ ΒΙΒΛΙΑ Β ΚΑΙ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ,ΓΝΩΣΗ

  • Work
    Κυρίες ως εσωτερικές γηροκόμοι
    JOBFORYOU - Θεσσαλονίκη

    Περιγραφή Θέσης:Εσωτερικές γηροκόμοι για Αθήνα και επαρχία Αρμοδιότητες:Φύλαξη ηλικιωμένων Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η

Νέα Άρθρα

8 συμβουλές για πιο ευχάριστη και αποδοτική εργασία
360 νέες θέσεις εργασίας στο Δήμο Θεσσαλονίκης
4 Πράγματα που κερδίζεις αν πας στη δουλειά νωρίς
Τι δεν θα πρέπει να κάνεις για να κρατήσεις την δουλειά σου!
Καριέρα: 5 Λάθη που θα πρέπει να αποφύγεις!
6 Ικανότητες που χρειάζεται να έχουμε για κάθε δουλειά!