Θέσεις εργασίας

Χάρτης Εργασίας

Θέσεις εργασίας στο JobsToday

  • Work
    Ζητούνται άτομα
    Cavo Grosso Travel - Ζαγορά

    Η τουριστική - ναυτιλιακή εταιρεία 'Cavo Grosso Travel' ζητά άτομα για τα υποκαταστήματά της στην Ζάκυνθο. Ζητούνται άτομα για: * Το τμήμα πωλήσεων

  • Work
    Designer Web Master
    ESOLUTION IKE - Αθήνα

    Εάν η τεχνολογία σας συναρπάζει, εάν σας αρέσει να μοιράζεστε τις γνώσεις και τις ιδέες σας, εάν αναζητάτε ένα δυναμικό, συνεχώς εξελισσόμενο

  • Work
    Σχεδιαση και Εκτελεση Παραγωγης
    Γκρεκο Μαρμαρα Αβεε - Αθήνα

    Ελληνικη Μαρμαροβιομηχανια στο Σχηματαρι αναζητα αποφοιτο ΤΕΙ (κατα προτιμηση Μηχανολογο) με καλη γνωση σχεδιου, Autocad ή αλλων σχεδιαστικων

  • Work
    ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ
    MYSTIQUE - Σκιάθος

    Περιγραφή Θέσης:Beach Bar Αρμοδιότητες: Bartender/Barista/Buffet/Chef/Βοηθο Chef Απαραίτητα Προσόντα: Ανάλογη προυπηρεσία Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση

  • Work
    Ζητειτε Τεχνικός-Ειδικός για την κατασκευή Wordpess website
    Cancelletto - Θεσσαλονίκη

    Ζητειτε Τεχνικός-Ειδικός για την κατασκευή Wordpess website.Eπιπλέον χαρακτηριστικά τα οποία θα συνεκτιμηθούν είναι:Web Design,Web Programming,Basic php,FTP,Technical

  • Work
    Βοηθος μαγειρα
    Το κυμα - Αμφιλοχία

    Περιγραφή Θέσης: κρύα Κουζινα Αρμοδιότητες: κρύα πιάτα σαλάτες Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: Στοιχεία

  • Work
    Promotion καρτοκινητής τηλεφωνίας
    CONNECT PHONE - Αθήνα

    Μεγάλη εταιρεία που δραστηριοποιείται στο χώρο του Marketing και της Διαφήμισης αναζητά νέες έως 30 ετών για τη στελέχωση θέσεων Promoters για

  • Work
    Υπευθυνη καταστήματος
    TVCosmetics - Αθήνα

    Περιγραφή Θέσης:Ζητείται υπεύθυνη καταστήματος καλλυντικών, με καλή γνώση κοσμετολογίας και προυπηρεσία στον χώρο. Αρμοδιότητες:

Νέα Άρθρα

Τι δεν θα πρέπει να κάνεις για να κρατήσεις την δουλειά σου!
Καριέρα: 5 Λάθη που θα πρέπει να αποφύγεις!
6 Ικανότητες που χρειάζεται να έχουμε για κάθε δουλειά!
Ποιες είναι οι 6 πιο δημοφιλείς γλώσσες προγραμματισμού!
5 Βασικές δεξιότητες που πρέπει να έχει ένας εκπαιδευτικός!
Franchising: Πως να ξεκινήσεις!