Ψάξε και βρες δουλειά. Ξεκίνα νέα καριέρα!

Η θέση εργασίας που ψάχνεις ίσως βρίσκεται εκεί έξω. Εμείς θα σε βοηθήσουμε να την βρεις.

Αγγελίες ανα κατηγορία - πόλη - εργοδότη

Χάρτης Εργασίας

Θέσεις εργασίας στο JobsToday

  • Work
    ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ
    Εργαστήριο Ελευθέρων Σπουδών Βούλγαρη - Βόλος

    Περιγραφή Θέσης:Ζητούνται Αισθητικοί για στελέχωση νέων τμημάτων σε σχολή στο Βόλο. Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα:Πτυχίο ΤΕΙ

  • Work
    Financial Adviser and Financial Planner
    ΠΑΠΑΔΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - Αθήνα

    Στους δύσκολους καιρούς που διανυουμε, η ανάγκη για επαγγελματική ανέλιξη και οικονομική εξασφάλιση είναι προτεραιότητα όλων. Από

  • Work
    ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ
    Global Protection Security - Αθήνα

    Η εταιρία GLOBAL PROTECTION SECURITY αναζητά φύλακες για να εργαστούν ως προσωπικό ασφαλείας. Το ωράριο απασχόλησης θα είναι πλήρες και κυλιόμενο.

  • Work
    Διανομεις
    Totonio caffe - Πειραιάς

    Περιγραφή Θέσης:διανομεις με μηχανακι Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:700€ Στοιχεία Επικοινωνίας:

  • Work
    ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΉ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ
    ΟΡΘΟΒΙΟΤΙΚΗ - Αθήνα

    ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΚΥΡΙΟΣ/Α ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΓΝΩΣΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΙΑΤΡΕΙΟΥ ΓΙΑ ΠΟΛΥΙΑΤΡΕΙΟ ΣΤΟ ΜΑΡΟΥΣΙ. ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΑΓΓΛΙΚΑ, ΔΕΥΤΕΡΗ ΓΛΩΣΣΑ

  • Work
    ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/Α

    ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΗΣ ΜΕ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΕ ΑΙΜΟΛΗΨΙΕΣ ΓΙΑ ΠΟΥΛΥΙΑΤΡΕΙΟ ΣΤΟ ΜΑΡΟΥΣΙ. ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΓΝΩΣΗ ΑΓΓΛΙΚΩΝ ΚΑΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ

  • Work
    ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΟΣ

    ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΟΣ ΓΥΝΑΙΚΑ (ΑΠΟ ΤΕΙ), ΜΕ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΟΝ ΜΑΣΤΟ ΓΙΑ ΠΟΛΥΙΑΤΡΕΙΟ ΣΤΟ ΜΑΡΟΥΣΙ. ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΚΑΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ.

  • Work
    Photo - Video Editor / Γραφίστας
    Human Advanced - Αθήνα

    Η Human Advanced Σύμβουλοι Ανάπτυξης Ανθρώπων και Επιχειρήσεων Ο.Ε., Συμβουλευτική Εταιρεία για την Ανάπτυξη Ανθρώπων και Επιχειρήσεων, επιθυμεί

Νέα Άρθρα

8 συμβουλές για πιο ευχάριστη και αποδοτική εργασία
360 νέες θέσεις εργασίας στο Δήμο Θεσσαλονίκης
4 Πράγματα που κερδίζεις αν πας στη δουλειά νωρίς
Τι δεν θα πρέπει να κάνεις για να κρατήσεις την δουλειά σου!
Καριέρα: 5 Λάθη που θα πρέπει να αποφύγεις!
6 Ικανότητες που χρειάζεται να έχουμε για κάθε δουλειά!